3. Ngeno Isaac kumuter Eidoret 01:23:54
4. Gerych David AK Kroměříž 01:29:50
5. Hochmut Milan Spartak Rožmitál 01:30:43
6. Čivrný Jiří ELEVEN RUN TEAM 01:31:13
7. Minařík Petr Rokycany 01:32:20

Byla představena trofej pro KP 16.08.2018
V hotelu Adria na Václavském náměstí v Praze byla za přítomnosti předsedy ČAS Libora Varhaníka, koulaře Tomáše Staňka a autorů Josefa Divína a Jaroslava Koléška představená trofej pro Kontinentální pohár v Ostravě.

Statistické ohlédnutí za Berlínem 15.08.2018
Letošní evropský atletický vrchol je již minulostí. Pojďme se tedy podívat na pár zajímavých čísel, která se k mistrovství Evropy v Berlíně vztahují.

Medailistky z ME jsou doma 13.08.2018
Dnes v odpoledních hodinách přicestovala česká atletická výprava z mistrovství Evropy v Berlíně. Nechybělo ani trio našich medailistek Nikola Ogrodníková, Anežka Drahotová a Eva Vrabcová-Nývltová.

Evropský dres na poháru obléknou čtyři domácí 13.08.2018
Na Kontinentálním poháru, který se uskuteční 8. a 9. září v Ostravě, budou v barvách Evropy startovat čtyři čeští reprezentanti. Nominace do evropského týmu je založena na nejlepších dvou z Berlína, Česko jako pořadatelská země však má právo na tři divoké karty. Z českých reprezentantů tak nastoupí vedle oštěpařky Nikoly Ogrodníkové, která si start vybojovala druhým místem přímo, také koulař Tomáš Staněk, mílařka Simona Vrzalová a oštěpař Jakub Vadlejch.

Zprávy z triatlonu

Je tradiční aerobní trénink v cyklistice odsouzen k zániku?
V moderním pojetí tréninku to tak vypadá. Dlouhé vyjížďky mírné intenzity jsou sice super zábava a pro zařazení do tréninku jsou vhodné, ale i když jste profíci, nemůžete si dovolit obětovat zimu kompletně nízké intenzitě a doufat, že tím budujete mocnou aerobní bázi. Pro amatérské závodníky a nadšence ve věčném časovém presu je tradiční budování vytrvalostní báze ztrátou času.

Měla jsem strach, aby mě Honza při předávce neodpálil až do rybníka, říká Jana Machačová
Rodačka z Valašského Meziříčí a reprezentantka v triatlonu Jana Machačová obsadila se štafetou 15.místo na nedávném WTS v Edmontonu. Letos již brala stříbrnou medaili na Britském universitním mistrovství a 13.místo na EP Wuustwezel v Belgii. Ve své dosavadní kariéře již měla možnost trénovat v různých zajímavých koutech světa. Více v rozhovoru

Z ME si česká výprava veze dvě umístění v TOP10 a dvě umístění v TOP20!
ME v OH triatlonu ve skotském Glasgow se českému týmu povedlo! Vendula Frintová skončila 6., Petra Kuříková 9., Jan Čelůstka 17. a smíšená štafeta 14.! Sebastian Kienle ovládl závod ve Finsku...

Tuto sobotu v Kovohutích

Startovní listiny dle kategorií: Dospělí ¦ Děti ¦ Nové přihlášky

Milan Hochmut opět ve formě

Milan Hochmut opět přesvědčivě zvítězil na Karlštejnské devitce. Spravil si tak chuť po nezdaru na Plešivci, kde běžel po tréninkovém výpadku zapříčiněným bolestí kolena z Brdské 25. Nyní již je tedy zpět a je nutno s ním počítat v dalších pohárových bojích.

Na stupních vítězů ho doplnily pražské návštěvy v poháru Michal Vokrouhlík a Tomáš Mach. Až čtvrtý doběhl loňský vítěz závodu Jarda Dražan.

Výsledky závodu: Dospělí, Děti .xls

3.9. Karlštejnská devítka

Web pořadatele a přihlášky ¦ další info

Běh na Kozí hory pro Bonka a Poborskou

Fotka z posledních 1400m před cílem. Výsledky xlsx, fotky od Jardy Macáka

Těžká konkurence přijela na nedělní běh do Staré Huti. Tradiční favority doplníl veteránský rychlík Robert Čepek a Josef Rendl. Z vítězství se však opět radoval Roman Bonk v čase 29:37, který doběhl před Honzou Fraňkem 29:43 a lídrem poháru Jardou Dražanem 29:59. V ženách byla nejrychlejší Helena Poborská z pražského Kerteamu v čase 35:28. Traťové rekordy nebyly překonány.

Fotky závodu dětí ¦ Fotky dospělých ¦ Video od Michala Flachse

13.8. Běh na Kozí hory

Na nedělní 8km dlouhý jednookruhový závod jste zváni do Staré Hutě nedaleko Dobříše.

Závod lze spojit s návštěvou památníku Karla Čapka a naučné stezky, která vede okolními lesy. Památníku se také říká Strž podle blízkého rybníka.

Podrobnosti, Výsledky: 2015, 2016, Fotky 2015

Záznamů: 66-70 z celkem 112   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: