Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (106)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh města Dobříše 10km 16.9.2018

Registrace do 15.9.2018 16:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh města Dobříše 10km dne 16.9.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bezouška Václav 1979 Praha 8 Muži 20 - 39 let100,-2615098576
Bureš Michal 1987 Muži 20 - 39 let100,-2615098927
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Dintar Josef 1982 Kingdzaj Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Dufek Michal 1986 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Fouknerová Iva 1972 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Fouknerová Karolína 1993 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Havel Jan 1986 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Havlicek Jan 1973 OneMD Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Dobříš Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let100,-2613099405
Jančeková Eva 1990 Slavičín Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let100,-2615090562
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky100,-2613096184
Kochová Lucie 1978 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-6625053497
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Koukolíček Václav 1981 Ostrov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Kratochvilová Veronika 1991 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kříž Petr 1983 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Křížová Aneta 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Kudrnová Tereza 2000 Mníšek pod Brdy Juniorky100,-Zaplaceno
Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Langmajer Lukáš 1980 Langošovi Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let100,-2615099013
Machová Simona 1979 Flórbaletky Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-2615096724
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy nad 55 let100,-2604092800
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let100,-2614093264
Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Menčík Luděk 1964 Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Němečková Petra 1987 Rožmitál pod Třemšínem Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Nesvačil Tomáš 1968 restaurace na růžku Muži 50 - 59 let100,-2611093729
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-2615099856
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Pithartová Jaroslava 1969 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Přibylová Petra 1975 Ženy 35 - 44 let100,-6626058024
Puškár Ivan 1965 Gelnica Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let100,-2613091568
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři100,-2613080496
Sehnal Adrien 2002 SC Radotín DorostenciZdarma
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Smetana Ondřej 1983 1. turnus LDT Jankov/ Malý Chlumec Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Soukup Jan 1976 Příbram Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Stojčetović Dušan 2002 ZŠ Školní Příbram DorostenciZdarma
Stojčetović Petr 2002 Příbram DorostenciZdarma
Svátek Lubomír 1958 Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Pivovr Zlosyn Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let100,-2614099235
Špína Martin 1974 Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šťastný Tomáš 1979 PSK Olymp Praha - KERTEAM Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Štěpánek Pavel 1982 Pouště Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Tajšl Adam 2000 BDS Academy Junioři100,-2609097139
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Zápotocká Alena 1976 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Internet Pb Fiber spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: