Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

13.8. Běh na Kozí Hory i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (100)
3.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
9.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (35)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 9.9.2017

Registrace do 8.9.2017 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh Kovohutěmi - hlavní závod dne 9.9.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bílek Inženýr 1987 Kovohutě Příbram Muži 20 - 39 let50,-1708081064
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 letZdarma
Černohorská Barbora 1989 Ženy 20 - 34 let50,-1714083961
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let50,-1714087830
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 letZdarma
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let50,-1718078962
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 letZdarma
Jeřábková Jana 1984 Ženy 20 - 34 let50,-1713085283
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 letZdarma
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 letZdarma
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Klika Radek 1979 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 letZdarma
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let50,-1714082704
Poborská Helena 1978 Kerteam Ženy 35 - 44 let50,-1712083917
Poborská Eliška 2003 SK ZŠ Jeseniova Dívky 14 - 15 let Zdarma
Poborská Zdena 2005 SK ZŠ Jeseniova Dívky 12 - 13 letZdarma
Poborský Jiří 2011 Praha 3 Hoši do 7 letZdarma
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců ČB Muži 40 - 49 let50,-1714088049
rosol jiří 1974 zdice Muži 40 - 49 let50,-1714089675
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 letZdarma
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1716081572
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 letZdarma
Záhorecz Jiří 1981 TPK - Teplický pudink klub Muži 20 - 39 let50,-1713081860

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Internet Pb Fiber spol. s r.o. Komenského náměstí 389 Příbram III, 261 01 IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: