Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Svatojánská 20 25.11.2017

Registrace do 25.11.2017 10:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Svatojánská 20 dne 25.11.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrlová Veronika 1990 Kerberos Ženy 18 - 34 let80,-2720113104
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let80,-2719119507
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720117240
Bittner Miroslav 1973 TTT Muži 40 - 49 let80,-2721112685
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let80,-2711113856
Burian Martin 1975 Ďáblice Stars Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Cikán Jaroslav 1955 Příbram Muži 60 - 69 let80,-2717104689
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Dušek Rostislav 1971 DataLine Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
FAFEJTA VÁCLAV 1973 TJ LIGA 100 PRAHA Muži 40 - 49 let80,-2721100165
FAFEJTOVÁ RADKA 1979 TJ LIGA 100 PRAHA Ženy 35 - 44 let80,-2721104109
Flachs Michal 1987 PRAHA ZLICIN Muži 18 - 39 let80,-2720117053
Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat Ženy 35 - 44 let80,-2719115849
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 18 - 34 let80,-2713101407
Goj Radim 1992 TRI LOKO Beroun Muži 18 - 39 let80,-2721112087
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let80,-2720110857
Háková Kateřina 1992 TTT Ženy 18 - 34 let80,-2702119361
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 18 - 39 let80,-2712102715
Hošek Radovan 1970 Beroun Muži 40 - 49 let80,-2706119075
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let80,-Zaplaceno
Jeřábková Jana 1984 Příbram Ženy 18 - 34 let80,-2714101295
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let80,-2719119457
Kašparec Petr 1962 Sklárna AJETO Lindava Muži 50 - 59 let80,-2721113148
Kroupa Štěpán 1975 Hi Sport Team Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 18 - 34 let80,-2728103920
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky, Praha Muži 40 - 49 let80,-2721111694
Kurka Marek 1980 Praha 6 Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let80,-2720117862
Machalická Lubica 1955 Praha Ženy nad 45 let80,-Zaplaceno
Mališová Karla 1960 USK Praha Ženy nad 45 let80,-2710116329
Mařík Miroslav 1972 SDH Svaté Pole Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluy Muži 18 - 39 let80,-2719114391
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let80,-2720119047
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let80,-2728107289
Oulický Roman 1964 Černošice Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Pavlas Antonín 1956 Přibyslav Muži 60 - 69 let80,-2719110013
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let80,-2716104983
PŘÍBRSKÝ Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Pucholt Tomáš 1994 TJ Sokol Unhošť A Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců Č. Budějovice Muži 40 - 49 let80,-2721115629
Rechnovský Jan 1970 KP Praha Muži 40 - 49 let80,-2720110418
rendl pepa 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let80,-2716112657
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Příbram Ženy 35 - 44 let80,-2720118276
Riehs David 1974 Praha 4 Braník Muži 40 - 49 let80,-2720118201
Řechková Svatava 1967 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720110748
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let80,-2702115043
Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Sladký Jiří 1967 KPO / Praha Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Stříbrná Zuzana 1978 ČSOB Na Zdraví Ženy 35 - 44 let80,-2710110352
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let80,-2720110947
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 45 let80,-2720114186
Šejnoha Michal 1975 Run Porg Praha Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Šolc Jan 1974 Šolc Team Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Šolcová Veronika 1976 Šolc team Ženy 35 - 44 let80,-Zaplaceno
Šváb Ondřej 1984 Milevsko Muži 18 - 39 let80,-Zaplaceno
Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let80,-2721113894
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let80,-Zaplaceno
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let80,-2716106287
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 18 - 34 let80,-2716106571
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 40 - 49 let80,-2717107845
Větrovský Aleš 1982 Tri Klub Příbram Muži 18 - 39 let80,-2721113854
Vokurka Šimon 1979 Beroun Muži 18 - 39 let80,-2705111458
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let80,-Zaplaceno
Wallerer Jiří 1993 Sám za sebe Muži 18 - 39 let80,-2720116893

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: TJ Lokomotiva Beroun.
Majitel účtu: Internet Pb Fiber spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: