Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Brdská 25 21.5.2017

Registrace do 19.5.2017 14:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Brdská 25 dne 21.5.2017

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Bábíček Matěj 1974 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno
Beniška Michal 1978 Písek Semice Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Bílková Tereza 1986 TC Batalion Jicin Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno
Bodický Michal 1997 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno
Burian Michal 1994 SK Sporting Příbram Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Cejpová Tereza 1988 Vinohrady Ženy 20 - 34 let300,-919054830
Čekan Václav 1969 Vyběhej se Muži 40 - 49 let300,-919057508
Čípová Magda 1984 Ženy 20 - 34 let300,-Zaplaceno
Čížek Jan 1980 Slavče Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Danko Filip 1987 Praha Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Dědková Klára 1978 Ženy 35 - 44 let500,-924047109
Dolejš Rudolf 1958 JiKo Čácha Sušice Muži 50 - 59 let300,-904050361
Dubský Dalibor 1971 Třemošná Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Ekl Tomáš 1983 Iron Stars Beroun Muži 20 - 39 let300,-909057143
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Frýdl Tomáš 1981 Pinkypinky Lhota Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Hejtíková Gabriela 1981 Praha Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno
Holá Klára 1967 žížnivá čára/česká bříza Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno
Holeček Petr 1996 Příbram Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Holý Bohuslav 1954 žížnivá čára/česká bříza Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy nad 55 let300,-Zaplaceno
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let300,-930034137
Hošek Stanislav 1974 Buková u Příbramě Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Hradecká Kateřina 1982 Triatlon team Pb Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
Hubáček Pavel 1984 Plzeň Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Jindřich Josef 1973 Zlej sen Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Josl Lubomir 1962 Praha Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Kareš Martin 1973 Vižina Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Koňák Petr 1986 Křemešnický pivaři Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Kopal Jakub 1990 Lisovice Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Kožaný David 1980 Ejpovice Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Králíková Tereza 1990 Ženy 20 - 34 let300,-905048179
Kroupová Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
Křeček Tomáš 1972 IRON STARS BEROUN Muži 40 - 49 let300,-917054680
Kůstka Josef 1973 Muži 40 - 49 let300,-917048249
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Mareš Martin 1963 Zruč-Senec Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
Maryska Milos 1981 Zizkovsky tygri Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Matyáš Radek 1977 Háje Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Mejzr Dušan 1973 Veverky Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Michálek Martin 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Morav Pavel 1972 Zlej sen Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Nolč Alois 1979 UWG Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Novotný Jiří 1969 Klub bikerů TETA Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Pavliš Jiří 1984 Praha 5 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let300,-917053528
Plojharová Zuzana 1994 Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
Procházková Pavlína 1964 Hořovice Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let300,-Zaplaceno
Scheu Harald 1969 LMB Muži 40 - 49 let300,-918056812
Schwalbe Ulrike 1978 ATS Kulmbach Ženy 35 - 44 let500,-904043791
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Smělý Daniel 1979 Praha Muži 20 - 39 let300,-912053740
Souček Filip 1984 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
Šedivá Lenka 1993 Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Šourek Václav 1966 Strýčkovy Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Turský Tomáš 1983 Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Tvrdík Jiří 1976 Plzeň Muži 40 - 49 let300,-Zaplaceno
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let300,-Zaplaceno
Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav Muži 20 - 39 let300,-Zaplaceno
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let300,-Zaplaceno
Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň Muži 50 - 59 let300,-Zaplaceno
Vaněk Petr 1966 Fitness & Relax LEV Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
Wendlerová Kristýna 1980 UWG Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČO: 42728860
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: