Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Lochovice - Plešivec 8.7.2018

Registrace do 7.7.2018 17:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 8.7.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Hejlová Viktorie 2007 Líně Dívky 10 - 11 let
Sojková Anežka 2008 LOKO Beroun Dívky 10 - 11 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Příbram Dívky 14 - 15 let
Seemanova Johana 2004 Sokol Strašnice Dívky 14 - 15 let
Zindulková Tereza 2011 Beroun Dívky 6 - 7 let
Míková Marie 2012 Domeček Hořovice Dívky 6 - 7 let
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky 6 - 7 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Vesecká Sarah 2010 Pankration gym Dívky 8 - 9 let
Kantorová Zuzka 2010 Příbram Dívky 8 - 9 let
Sojková Dorota 2010 LOKO Beroun Dívky 8 - 9 let
Turková Daniela 2010 Beroun Dívky 8 - 9 let
Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
Vokůrka Radek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
Procházka Petr 2001 Walkers Dorostenci
Pavlíček Tomáš 2001 STS Chvojkovice-Brod"B" Dorostenci
Picková Anna 2001 Chramiště Dorostenky
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Jeník Radek 2007 HC Příbram Hoši 10 - 11 let
Weber Jiří 2007 HC Příbram Hoši 10 - 11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Pokorný Ondřej 2005 SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz Hoši 12 - 13 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Uxa Lukáš 2003 URT Beroun Hoši 14 - 15 let
KUBR LUCAS 2004 AC LAURA-BELGIE Hoši 14 - 15 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6-7 let
Kantor Stanislav 2012 Příbram Hoši 6-7 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6-7 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Trnka David 2010 Praha 15 Hoši 8 - 9 let
Fousek Karel 2010 1. FK Příbram Hoši 8 - 9 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sportovní Příbram Hoši 8 - 9 let
Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky Juniorky
Uxová Anett 2000 Lokomotiva Beroun Juniorky
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice Junioři
Skalička Jan 2000 Triklub Příbram Junioři
Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby Junioři
Korba lukáš 1983 Novovesáci Muži 20 - 39 let
Sirůček Kamil 1979 Přibram Muži 20 - 39 let
Kulík David 1989 SK Zahořany Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Krušina Sebastian 1992 Kamenné Žehrovice Muži 20 - 39 let
Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí Muži 20 - 39 let
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Hejl Libor 1982 Hostomice Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Škeřík Robert 1979 Kerteam Muži 20 - 39 let
Škaryd Martin 1985 Rs fitness Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se / Halex Muži 20 - 39 let
Černý Martin 1991 AC Trial Plzeň Muži 20 - 39 let
Herda Jan 1983 SKP Nymburk Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let
Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň Muži 20 - 39 let
Jiří Brych 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let
Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny Muži 20 - 39 let
Konopásek Radek 1989 Krušovice Muži 20 - 39 let
Čermák Vratislav 1981 Nusle Muži 20 - 39 let
Hradecký Jan 1983 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Havrlík Matouš 1990 PlešivecTeam - Lhotka Muži 20 - 39 let
Brotánek Jan 1980 doJižníAmeriky.cz Muži 20 - 39 let
Hartman Marek 1990 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1992 Muži 20 - 39 let
Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz Muži 40 - 49 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Houzvicka Milos 1978 Pribram Muži 40 - 49 let
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let
Rendl Josef 1976 tj packa praha Muži 40 - 49 let
Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let
Dočkálek Libor 1973 STS Chvojkovice Brod B Muži 40 - 49 let
Vokůrka Tomáš 1974 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Chochola Petr 1977 ZŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let
Sládeček Jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby Muži 40 - 49 let
Vaněk Petr 1966 Fitness & Relax Lev Nový Bydžov Muži 50 - 59 let
Horyna David 1966 SK Zahořany Muži 50 - 59 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Blecha Vladislav 1964 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let
KYSELÝ Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" Muži 50 - 59 let
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Matějovský Pavel 1965 AVC/MaratonKladno Muži 50 - 59 let
Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha Muži 50 - 59 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Schovánek Petr 1965 Krčský les C Muži 50 - 59 let
Válek Jan 1964 Praha 5 Muži 50 - 59 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Honců Jiří 1956 SK Zahořany Muži 60 - 69 let
Minchev Ivan 1957 JUST Muži 60 - 69 let
Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice Muži 60 - 69 let
Ge Evžen 1954 Maratonské vrány Muži 60 - 69 let
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany Muži 60 - 69 let
Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha Muži 60 - 69 let
KORYTÁR JÁN 1952 AC Falcon ROKYCANY Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Brabec Miloslav 1956 Rokycany Muži 60 - 69 let
Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha Muži 60 - 69 let
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let
Urban Josef 1956 SABZO Praha Muži 60 - 69 let
Šesták Jindřich 1956 ASP Muži 60 - 69 let
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Muži 60 - 69 let
Pechek František 1953 TJ Maratonstav Úpice Muži 60 - 69 let
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno Muži 60 - 69 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Šmída Oldřich 1948 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Javůrek Jiří 1948 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Les Josef 1947 TJ Maratonstav Úpice Muži nad 70 let
Mucha Petr 1947 Praha 8 Muži nad 70 let
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro Muži nad 70 let
Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II Muži nad 70 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Černá Tereza 2013 BIOS FIT nejmladší dívky 2013 a mladší
Levý Vojtíšek 2013 Praha 10 nejmladší kluci 2013 a mladší
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Houzvickova Katerina 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Voříšková Klára 1988 Bezdědice Ženy 20 - 34 let
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let
Jámborová Daša 1978 SC Radotín Ženy 35 - 44 let
Sirůčková Jana 1980 Přibram Ženy 35 - 44 let
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 35 - 44 let
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška Ženy 35 - 44 let
Seemanova Jana 1975 SABZO Ženy 35 - 44 let
Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika Ženy 35 - 44 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Chocholová Ivana 1979 ZŠ Jince Ženy 35 - 44 let
Kubínová Ivana 1980 Ženy 35 - 44 let
Turečková Jana 1968 Tenisový Klub Bohutín Ženy 45 - 54 let
Firtova Eva 1973 Aquapark PB Ženy 45 - 54 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Třísková Katarína 1971 Ženy 45 - 54 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sedláčková Petra 1970 OK Roztoky Ženy 45 - 54 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let
Trnková Štěpánka 1973 SABZO Ženy 45 - 54 let
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let
Klampflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí Ženy 45 - 54 let
Vraštilová Miloslava 1956 TJ MARATONSTAV Úpice Ženy 55 - 64 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy 55 - 64 let
Vavrušová Helena 1961 TJ Liga 100 Ženy 55 - 64 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Ženy 55 - 64 let
Hořejšová Hana 1960 Příbram Ženy 55 - 64 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: