Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (74)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 12km a děti 8.9.2018

Registrace do 7.9.2018 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh Kovohutěmi - hlavní závod 12km a děti dne 8.9.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Valuchová Veronika 2008 ZŠ bří Venclíků Dívky 10 - 11 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Kolářová Anna 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Bártíková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Míková Alexandra 2008 Dívky 10 - 11 letZdarma
Hofmannová Ema 2007 ZŠ Školní, Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Prunerová Karolína 2007 PK Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Karasova Karolina 2008 PK Pribram Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Henysova Eliska 2007 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Hykešová Aneta 2006 Praha Dívky 12 - 13 letZdarma
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 letZdarma
Malečková Anna 2006 Žižkovský tygři Dívky 12 - 13 letZdarma
Mehesová Veronika 2006 Puffins4Fun Dívky 12 - 13 letZdarma
Mičanová Ema 2005 Vyšší Brod Dívky 12 - 13 letZdarma
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Sedláčková Veronika 2005 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Jarolímková Eliška 2006 ZŠ Bratří Čapků Dívky 12 - 13 letZdarma
Karasová Daniela 2003 Tisová Dívky 14 - 15 let Zdarma
Steinsová Adéla 2004 sk sporting Dívky 14 - 15 let Zdarma
Nejedlová Josefína 2003 Liberec Dívky 14 - 15 let Zdarma
Mičanová Anna 2003 Vyšší Brod Dívky 14 - 15 let Zdarma
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Dívky 14 - 15 let Zdarma
Placatková Tereza 2004 SK Sporting PB Dívky 14 - 15 let Zdarma
Kliková Jana 2009 Dívky 8 - 9 letZdarma
Valuchová Julie 2009 ZŠ bří Venclíků Dívky 8 - 9 letZdarma
Dzięgielewska Karolina 2010 Človíček Hostivar Dívky 8 - 9 letZdarma
Hykešová Tereza 2010 Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Lieblichova Lucie Veronika 2010 Příbram ZDS 28.Rijna Dívky 8 - 9 letZdarma
Jarolímková Hana 2010 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Jarolímková Marie 2010 1. ZŠ pod Svatou Horou Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Šindelářová Barbora 2009 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Šteflová Anna 2010 Zvole Dívky 8 - 9 letZdarma
Placatková Ela 2010 SK Sporting PB Dívky 8 - 9 letZdarma
Nová Klara 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní Dívky 8 - 9 letZdarma
Matulová Lucie 2010 ZŠ Pod Svatou horou Dívky 8 - 9 letZdarma
Dřížďalová Daniela 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Zindulková Tereza 2011 Beroun Dívky do 7 letZdarma
Brůčková Amália 2016 Dívky do 7 letZdarma
Štrbová Kristina 2012 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Černá Tereza 2013 BIOS FIT Dívky do 7 letZdarma
Hlinková Nela 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Hlinková Sofie 2017 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Dandova Aneta 2014 Dívky do 7 letZdarma
Brlai Nela 2013 Dívky do 7 letZdarma
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky do 7 letZdarma
Mrkáčková Marie 2013 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky do 7 letZdarma
Šmídová Julie 2012 Praha Dívky do 7 letZdarma
Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram Dívky do 7 letZdarma
Zástěrová Eliška 2015 Tušovice Dívky do 7 letZdarma
Babáčková Anežka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 5. ZŠ Příbram Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 MŠ 28. října Dívky do 7 letZdarma
Šteflová Natálie 2012 Zvole Dívky do 7 letZdarma
Smolařová Tereza 2013 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Brožíková Monika 2016 Kokrdov Dívky do 7 letZdarma
Jandová Lucie 2014 Červený Újezd Dívky do 7 letZdarma
Nová Barbora 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Anýžová Zuzana 2012 Obecnice Dívky do 7 letZdarma
Matulová Silvie 2012 ZŠ Pod Svatou horou Dívky do 7 letZdarma
Dřížďalová Gabriela 2012 Lokomotiva Beroun Dívky do 7 letZdarma
Šnoblová Agáta 2011 Sport Team Dubno Dívky do 7 letZdarma
Kubík Lukáš 2002 SOŠ Hořovice DorostenciZdarma
Picková Anna 2001 Chramiště DorostenkyZdarma
Nejedlová Magdalena 2001 Nejedlo sportteam DorostenkyZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Mácha Patrik 2007 Sk Sporting Hoši 10 - 11 letZdarma
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní, Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Kříž Daniel 2007 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Geist Patrik 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 letZdarma
Franěk Tomáš 2008 Franěk team Hoši 10 - 11 letZdarma
Mestl Štěpán 2007 ZŠ 28.října Hoši 10 - 11 letZdarma
Tydlitát Richard 2008 Žežice Hoši 10 - 11 letZdarma
Pech Jonáš 2007 Bohutín Hoši 10 - 11 letZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 12 - 13 letZdarma
Lieblich Lukáš 2006 PribramZDS 28.Rijna Hoši 12 - 13 letZdarma
Sedláček Šimon 2005 Sporting Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Hofmann Matěj 2004 ZŠ Školní, Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Placatka Matěj 2004 Hoši 14 - 15 let Zdarma
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Mošna Václav 2010 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Szymurda Miroslav 2010 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Mehes Lukáš 2009 Puffins4Fun Hoši 8 - 9 letZdarma
Polášek Mikoláš 2010 Krtečkové z Podlesí/Podlesi Hoši 8 - 9 letZdarma
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 letZdarma
Bártík Daniel 2010 Lazsko Hoši 8 - 9 letZdarma
Šmíd Vojtěch 2010 Praha Hoši 8 - 9 letZdarma
Mičan Rostislav 2009 Vyšší Brod Hoši 8 - 9 letZdarma
Sedláček Kryštof 2010 Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Kučera Tomáš 2009 Radětice Hoši 8 - 9 letZdarma
Křenek Matěj 2009 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 letZdarma
Janda Vojtěch 2010 Červený Újezd Hoši 8 - 9 letZdarma
Tydlitát Robert 2010 Žežice Hoši 8 - 9 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Henys Jan 2009 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Šnoblová Adéla 2009 Sport Team Dubno Hoši 8 - 9 letZdarma
Kutlák Patrik 2009 Sport Team Dubno Hoši 8 - 9 letZdarma
Stočes Vojtěch 2009 Hoši 8 - 9 letZdarma
Chmel Tomáš 2009 Podlesí Hoši 8 - 9 letZdarma
Klika Martin 2011 Hoši do 7 letZdarma
Brůček Mikuláš 2012 Hoši do 7 letZdarma
Štrbo Kryštof 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Huml Jakub 2015 Cerhovice Hoši do 7 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Danda Jakub 2016 Hoši do 7 letZdarma
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Hoši do 7 letZdarma
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši do 7 letZdarma
Panuška Antonín 2011 Sokol Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Vršecký Lukáš 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Pruner Kryštof 2012 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Mika Mikuláš 2011 Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Antonín Kryštof 2013 MŠ Rybička Hoši do 7 letZdarma
Antonín Jakub 2015 MŠ Rybička Hoši do 7 letZdarma
Babáček Vojtěch 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Sadílek Dominik 2011 Hoši do 7 letZdarma
Ritter Michal 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Křenek Tomáš 2011 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Šrámek Filip 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Mestl Petr 2011 ZŠ 28.října Hoši do 7 letZdarma
Štefl Jan 2014 Zvole Hoši do 7 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Hoši do 7 letZdarma
Brožík Erik 2014 Kokrdov Hoši do 7 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Anýž Martin 2012 Obecnice Hoši do 7 letZdarma
Vosmek Lukáš 2013 Vyběhej se Hoši do 7 letZdarma
Vosmek Adam 2016 Vyběhej se Hoši do 7 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Šnobl Oliver 2013 Sport Team Dubno Hoši do 7 letZdarma
Stočes Antonín 2011 Hoši do 7 letZdarma
Stočes Adam 2014 Hoši do 7 letZdarma
Záhorecz Jiří 1981 Teplice Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Klika Radek 1979 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Baxa Josef 1998 Praha Muži 20 - 39 let50,-1702089857
Krabec Tomáš 1981 Praha Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Skalka Filip 1984 Muži 20 - 39 let50,-1717082315
Maryska Milos 1981 Žižkovský tygři Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Bobek Tomáš 1988 Metylovice Muži 20 - 39 let50,-1719089860
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Toušek Petr 1980 Salviaparadise Muži 20 - 39 let50,-1719086753
Šťastný Tomáš 1979 PSK OLYMP Praha / Kerteam Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Sajdl Martin 1981 Žižkovský Tygři z Příbrami Muži 20 - 39 let50,-1720088147
Pech Jindřich 1980 Žleby Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Dušek Milan 1979 Z Veselé Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Sirůček Kamil 1979 pribram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Svatoň Jan 1983 AutoKrs Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Smítal Jan 1985 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Koláček Jan 1985 Narysov Muži 20 - 39 let50,-1705090395
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Hejnic Tomáš 1980 Muži 20 - 39 let50,-1706092034
Vozka Jiří 1986 Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Franěk Jan 1998 TriatlonTeam Příbram Muži 20 - 39 let50,-1706098723
Herink Ondřej 1989 Sádek Muži 20 - 39 let50,-Zaplaceno
Kaňka Adam 1988 Žižkovský tygři Muži 20 - 39 let50,-1707090289
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let50,-1707092794
Tvrz Michal 1982 Příbram Muži 20 - 39 let50,-1707091796
Rejmon Jan 1984 Žižkovský tygři Muži 20 - 39 let50,-1707091932
Kouba Jaroslav 1985 Klánovice Muži 20 - 39 let50,-1707093021
Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Hykeš Pavel 1970 Praha Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Sládeček Jakub 1974 senešnice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Fořt Jiří 1970 1970 Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Vršecký Aleš 1971 Příbram Muži 40 - 49 let50,-1731080264
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Mehes Martin 1978 Puffins4Fun Muži 40 - 49 let50,-1702095943
Němec Jan 1971 Strašice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Brabec Antonín 1973 České Budějovice Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Rektor Antonín 1975 Modřany Muži 40 - 49 let50,-1702096210
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let50,-Zaplaceno
Mičan Rostislav 1975 Vyšší Brod Muži 40 - 49 let50,-1704098706
Gahler František 1972 fotograf Muži 40 - 49 let50,-1707099581
Šnobl Pavel 1978 Sport Team Dubno Muži 40 - 49 let50,-1707092683
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Pudil Jaroslav 1961 M2 Sport Bečvář Strakonice Muži 50 - 59 let50,-1721088902
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Kříž Daniel 1967 Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let50,-Zaplaceno
Pekárek Milan 1965 Žižkovský tygři Muži 50 - 59 let50,-1707092093
Kutiš Jiří 1950 Kladno Muži 60 - 69 letZdarma
Novotný Jaroslav 1955 TEP Trutnov Muži 60 - 69 letZdarma
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 letZdarma
Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa Muži 60 - 69 letZdarma
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 letZdarma
Svátek Lubomír 1958 Muži 60 - 69 let50,-Zaplaceno
Houdeček Václav 1951 Kamýk nad Vltavou Muži 60 - 69 letZdarma
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 letZdarma
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 letZdarma
Vlasák Jaroslav 1958 AVL Stříbro Muži 60 - 69 letZdarma
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 letZdarma
Jeřábek Zdeněk 1953 Pb Muži 60 - 69 letZdarma
Brabec Miloslav 1956 TJ RND Rokycany Muži 60 - 69 letZdarma
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 letZdarma
Pejpal Jiří 1934 TJ Liga 100 Praha Muži nad 70 letZdarma
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 letZdarma
Šůcha Václav 1946 SV Stříbro Muži nad 70 letZdarma
Řápek Václav 1942 AVC Praha Muži nad 70 letZdarma
Kučera Otakar 1945 Sokol Přeštice Muži nad 70 letZdarma
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Skalková Natálie 1988 Ženy 20 - 34 let50,-1717081063
Suberová Anna 1990 Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Gregorová Jitka 1991 Žleby Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Jeřábková Jana 1984 Los retrívros Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let50,-1731082436
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Křížová Dominika 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Kratochvílová Hana 1993 Příbram Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Krátká Jana 1992 Ženy 20 - 34 let50,-1706098346
Hlaváčová Veronika 1998 Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Rejmonová Kateřina 1987 Žižkovský tygři Ženy 20 - 34 let50,-1707096839
Popovičová Pavla 1984 Podlesí Ženy 20 - 34 let50,-Zaplaceno
Sirůčková Jana 1980 pribram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Krejčíková Jana 1982 Háje 7 Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Šibravová Lenka 1982 kerteam Ženy 35 - 44 let50,-1728086143
Prunerová Eva 1979 Kovohutě Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1731086194
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Vršecká Šárka 1981 Kamýk nad Vltavou Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gym Beroun Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Mehesová Petra 1979 Puffins4Fun Ženy 35 - 44 let50,-1702095264
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Bartoňová Jana 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Machová Simona 1979 Flórbaletky Dobříš Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Mičanová Martina 1975 Vyšší Brod Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Křenková Renata 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Karasová Pavla 1978 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Grygarová Jana 1979 Kokrdov Ženy 35 - 44 let50,-Zaplaceno
Šnoblová Klára 1980 Sport Team Dubno Ženy 35 - 44 let50,-1707098970
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let50,-1707095761
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Řechková Svatava 1967 Příbram Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let50,-Zaplaceno
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 55 letZdarma
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy nad 55 let50,-1726084081
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy nad 55 letZdarma
Buzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let50,-Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Atletický oddíl Kovohutí
účet: Internet Pb Fiber spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041

Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).


Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR) viz: Pdf

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: