Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh města Příbrami 29.9.2018

Registrace do 28.9.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Běh města Příbrami dne 29.9.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let100,-Zaplaceno
Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky Příbram Muži 60 - 69 let100,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-2027091923
Filip Karel 1955 N. Strašecí Muži 60 - 69 let100,-2028099785
Molčan Petr 1957 Příbram Muži 60 - 69 let100,-2010096185
Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa Muži 60 - 69 let100,-2026096274
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-2028094296
Mališová Karla 1960 Sabzo Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Nový Vladislav 1961 1.BTO Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka Muži 50 - 59 let100,-2023092578
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let100,-Zaplaceno
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen Muži 50 - 59 let100,-2028098491
Nová Ivana 1964 1.BTO Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero Muži 50 - 59 let100,-2024098514
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-2024094620
Švarc Petr 1966 Tri klub Příbram Muži 50 - 59 let100,-2025090614
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let100,-2028095940
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-2011098564
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram Muži 50 - 59 let100,-2028095631
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let100,-2025096591
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Ženy 45 - 54 let100,-2027096278
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Přenosil Stanislav 1972 Březnice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Dostál Zdeněk 1972 Brdoběžci Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Vinšová Lenka 1973 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Jašková Miluše 1973 Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let100,-2026094903
Gažová Jana 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let100,-2028094350
Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České Budějovice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Sládeček Jakub 1974 senešnice Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let100,-2010098607
Jeníková Zdeňka 1974 Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Hošek Stanislav 1974 Buková u Příbramě Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Špína Martin 1974 Muži 40 - 49 let100,-2027094620
Matějková Šárka 1974 Vranovice Ženy 35 - 44 let100,-2027098230
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Barášek Aleš 1975 4Timing Muži 40 - 49 let100,-2028093087
Šinfeld Miloslav 1975 BK Vevežec Muži 40 - 49 let100,-2028096807
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Šebelka Zdeněk 1976 Intimity.cz Muži 40 - 49 let100,-2028090687
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let100,-2028096781
Štefaničová Hana 1976 Triklub Příbram Ženy 35 - 44 let100,-2028098416
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let100,-2027098409
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let100,-2027099102
Sarnovská Marie 1977 Chrustenice Ženy 35 - 44 let100,-2028095814
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška Ženy 35 - 44 let100,-2008094358
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Fousek Vlastimil 1978 Vorvani Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Náhlovská Hana 1978 Brdoběžci Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Houžvička Miloš 1978 SK pribram Muži 40 - 49 let100,-2028095043
Tůma Jiří 1978 AC žežice Muži 40 - 49 let100,-2028093042
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Káchová Renáta 1979 Podlesí Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Štilec Jindřich 1979 Run Magazine Team Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Škvárová Michaela 1979 HARDJÍR TÝM 2017 Narysov Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Štefanová Lucie 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-2028093297
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Tymichova Ivana 1980 Academia Latina Ženy 35 - 44 let100,-2026094516
Hons Pavel 1980 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Hrubá Zaneta 1981 Krásná Hora nad Vltavou Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-2018098645
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Malečková Jitka 1981 Žižkovský tygři Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Štilcová Michaela 1981 Run Magazine Team Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Komoňová Petra 1981 Březnice Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Zemková Lucie 1981 Březnice Ženy 35 - 44 let100,-2027090139
Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mníšku pod Brdy Muži 20 - 39 let100,-2016097542
Crnokrak Dimitrije 1982 ARK "TRON" Palič, Serbia Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Trávníček Jiří 1982 Příbram Team Faith Muži 20 - 39 let100,-2028095238
Hradecká Kateřina 1982 Triatlon Team Příbram Ženy 35 - 44 let100,-2028090421
Pšeničná Zuzana 1983 Krásná Hora nad Vltavou Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Zachová Simona 1983 Nový Knín Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Matejkova Adel 1983 Tinnum Ženy 35 - 44 let100,-2021092795
Smetana Ondřej 1983 1. turnus LDT Jankov/ Malý Chlumec Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let100,-2024094728
Sládek Tomáš 1983 SDH Křešín Muži 20 - 39 let100,-2028095698
Hradecký Jan 1983 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let100,-2028091940
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Horáková Zuzana 1984 Kunice Ženy 20 - 34 let100,-2027090794
Procházka Jan 1984 Inov8 team Muži 20 - 39 let100,-2028099023
Houžvičková Kateřina 1984 SK pribram Ženy 20 - 34 let100,-2028092647
Tutak-Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let100,-2022092357
Pazdera Lukáš 1986 TT Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Přibylová Anna 1988 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Schoval František 1988 Triexpert Milt Racing Team Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Černý Lukáš 1988 HARDJÍR tÝM 2017 Narysov Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Herink Ondřej 1989 Sádek Muži 20 - 39 let100,-2027092875
Paimová Marie 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let100,-2028097840
Králíková Tereza 1990 Lhůta Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Císař Jan 1990 SK Mirovice Muži 20 - 39 let100,-2027093418
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let100,-2024091453
Steiner Vojtěch 1991 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bařina Michal 1992 Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let100,-2024099236
Krátká Jana 1992 Obecnice Ženy 20 - 34 let100,-2026097921
Háse Michal 1992 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let100,-2025098572
Zych Jakub 1994 Přední poříčí Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Skuhrová Tereza 1994 ASK Slavia Praha Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Bodický Michal 1997 SK Zahořany Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Baxa Josef 1998 Praha Muži 20 - 39 let100,-2002081456
Zikmund Tomáš 1999 Triatlon Team Příbram Junioři100,-2028098159
Žáková Anita 2000 Žaky klub Pb Juniorky100,-2028090621
Velasová Markéta 2001 Příbram DorostenkyZdarma
Hofmann Ondřej 2001 Loko Beroun DorostenciZdarma
Zlatohlávková Michaela 2002 Rožmitál pod Třemšínem DorostenkyZdarma
Enderšt Ondřej 2003 Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Koutný Roman 2003 TT Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Votlučková Leona 2004 Krásná Hora nad Vltavou Dívky 14 - 15 let Zdarma
Šolc Matěj 2004 SK Sporting Hoši 14 - 15 let Zdarma
Fraňková Natálie 2004 TT Příbram Dívky 14 - 15 let Zdarma
Steinsová Adéla 2004 sk sporting Dívky 14 - 15 let Zdarma
Hošek Ondřej 2005 Buková u Příbramě Hoši 12 - 13 letZdarma
Kácha Erik 2005 Podlesí Hoši 12 - 13 letZdarma
Káchová Sára 2005 Podlesí Dívky 12 - 13 letZdarma
Sedláček Šimon 2005 SK Sporting Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Sedláčková Veronika 2005 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Eliáš David 2005 Tri klub Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Juhos Gustav 2005 Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Zemková Martina 2005 BK Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Hrubá Anna 2006 Krásná Hora nad Vltavou Dívky 12 - 13 letZdarma
Pšeničná Anna 2006 Krásná Hora nad Vltavou Dívky 12 - 13 letZdarma
švarcová tereza 2006 střela žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Mosler Ignác 2006 Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Malečková Anna 2006 Žižkovský tygři Dívky 12 - 13 letZdarma
Jarolímková Eliška 2006 MH SDH Podlesí Dívky 12 - 13 letZdarma
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 letZdarma
Tuháček Michal 2006 Hoši 12 - 13 letZdarma
Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Lieblich Lukáš 2006 Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Vačkář Jan 2007 Štěchovice Hoši 10 - 11 letZdarma
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Míková Barbora 2007 Triatlon Team Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Novak Dominik 2007 Academia Latina Hoši 10 - 11 letZdarma
Hofmannová Ema 2007 ZŠ Školní, Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Stojčetović Dušan 2007 ZŠ Školní Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Hofmanová Nela 2007 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Henyšová Eliška 2007 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Hájková Bára 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Smíšková Diana 2007 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Hrubá Barbora 2008 Krásná Hora nad Vltavou Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíķů Dívky 10 - 11 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Miková Alexandra 2008 Dívky 10 - 11 letZdarma
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 letZdarma
Fousková Anna 2008 Příbramské mažoretky Dívky 10 - 11 letZdarma
Jugas Jakub 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Matějka Radek 2008 Vranovice Hoši 10 - 11 letZdarma
Franěk Tomáš 2008 TT Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Altová Lucie 2008 Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Kravarčíková Eliška 2008 Dívky 10 - 11 letZdarma
Oktábcová Tereza 2008 ZŠ Školní Dívky 10 - 11 letZdarma
Černá Adéla 2008 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíķů Dívky 8 - 9 letZdarma
Stočes Vojtěch 2009 Triklub Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
ŠINDELÁŘOVÁ BARBORA 2009 SK SPORTING PŘÍBRAM Dívky 8 - 9 letZdarma
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Vokurka Richard 2009 Pičín Hoši 8 - 9 letZdarma
Minaříková Karolína 2009 Rokycany Dívky 8 - 9 letZdarma
Cinertová Magdalena 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Zemek Štěpán 2009 Březnice Hoši 8 - 9 letZdarma
Zemek Matěj 2009 Březnice Hoši 8 - 9 letZdarma
Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Houžvičková Jindriska 2009 TJ Podlesi Dívky 8 - 9 letZdarma
Husáková Zuzana 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Caisová Adéla 2009 Sportklub Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Henyš Jan 2009 Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Šinfeldová Ema 2009 Dívky 8 - 9 letZdarma
Daňhelka Lukáš 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Smíšková Sabina 2009 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Štefanič Adam 2009 Triklub Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Matejka Dominik 2010 Tinnum Hoši 8 - 9 letZdarma
Mošna Václav 2010 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Fousek Karel 2010 1. FK Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Sedláček Kryštof 2010 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Matulová Lucie 2010 1. ZŠ Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Kyrián Tomáš 2010 SA Špindlerův Mlýn Hoši 8 - 9 letZdarma
Kočárková Lucie 2010 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Kravarčíková Anežka 2010 Dívky 8 - 9 letZdarma
Oktábec Pavel 2010 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Hradecký Jan 2010 Triatlon Team Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 letZdarma
Stočes Antonín 2011 Hoši do 7 letZdarma
ŠINDELÁŘOVÁ Kristýna 2011 BK Příbram Dívky do 7 letZdarma
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky do 7 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Mika Mikuláš 2011 Hoši do 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Minařík Tomáš 2011 Rokycany Hoši do 7 letZdarma
Osladil Mira 2011 SK AKTIS Hoši do 7 letZdarma
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Cinkl Šimon 2011 Stará Huť Hoši do 7 letZdarma
Šípek Adam 2011 Příbram - Příbram VI-Březové Hory Hoši do 7 letZdarma
Šípková Natálie 2011 Příbram - Příbram VI-Březové Hory Dívky do 7 letZdarma
Hlinovský Miloslav 2011 Ouběnice Hoši do 7 letZdarma
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši do 7 letZdarma
Kalová Tereza 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Altová Kateřina 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Houžvička Matěj 2011 1. FK Příbram Hoši do 7 letZdarma
Husáková Alena 2011 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Šinfeldová Magda 2011 BK Vevežec Dívky do 7 letZdarma
Strejc Radek 2011 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Míková Marie 2012 Domeček Hořovice Dívky do 7 letZdarma
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky do 7 letZdarma
Krátká Karolína 2012 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Kateřina 2012 ZŠ 28. října Dívky do 7 letZdarma
Matulová Silvie 2012 Nové Podlesí Dívky do 7 letZdarma
Horaková Eliška 2012 Kunice Dívky do 7 letZdarma
Smělý Zdeněk 2012 Višňová Hoši do 7 letZdarma
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Malast Tadeáš 2012 Višňová Hoši do 7 letZdarma
Juhos Josef 2012 Hoši do 7 letZdarma
Juhosová Terezie 2012 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Skalička Michael 2012 Hoši do 7 letZdarma
Sedláčková Magda 2012 SK Chvojkovice-Brod Dívky do 7 letZdarma
Babáček Vojtěch 2012 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Pechlát Matyáš 2012 Hoši do 7 letZdarma
Zemánek Prokop 2012 SK Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Veronika Hradecká 2012 Triatlon Team Příbram Dívky do 7 letZdarma
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Černá Tereza 2013 BIOS FIT Dívky do 7 letZdarma
Brožová Markéta 2013 Narysov Dívky do 7 letZdarma
Vosmek Lukáš 2013 Sk Sporting Hoši do 7 letZdarma
Maleček Adam 2013 Žižkovský tygři Hoši do 7 letZdarma
Šolcová Karolina 2013 SK Sporting Dívky do 7 letZdarma
Kala Tomáš 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Šebelková Aneta 2013 Intimity.cz Hoši do 7 letZdarma
Šebelková Aneta 2013 Kunice - Vidovice Dívky do 7 letZdarma
Šebelka Zdeněk 2013 Intimity.cz Hoši do 7 letZdarma
Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec Dívky do 7 letZdarma
Přibylová Helena 2014 Dívky do 7 letZdarma
Hlinková Nela 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha Dívky do 7 letZdarma
Stočes Adam 2014 Hoši do 7 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
Dandova Aneta 2014 Dívky do 7 letZdarma
Osladilová Sárinka 2014 SK AKTIS Dívky do 7 letZdarma
Šrámek Filip 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Zděnovcová Adéla 2014 Školka 28 října, Příbram Dívky do 7 letZdarma
Krůtová Sára 2014 Dívky do 7 letZdarma
Dědinová Anna 2014 Sokol Příbram Dívky do 7 letZdarma
Smělá Tereza 2014 Višňová Dívky do 7 letZdarma
Sarnovský František 2014 Chrustenice Hoši do 7 letZdarma
Zahorczova Ella 2014 Teplice Dívky do 7 letZdarma
Babáčková Anežka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Šeděnka Kryštof 2014 Koně, dobrý koně!!! Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 MŠ 28. října Dívky do 7 letZdarma
Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice Hoši do 7 letZdarma
Hlinovská Eliška 2015 Ouběnice Dívky do 7 letZdarma
Kočárková Sabina 2015 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Sarnovský Antonín 2015 Chrustenice Hoši do 7 letZdarma
Danda Jakub 2016 Hoši do 7 letZdarma
Vošalík Jan 2016 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Horáková Anežka 2016 Kunice Dívky do 7 letZdarma
Musil Dominik 2016 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Malast Filip 2016 Višňová Hoši do 7 letZdarma
Hlinková Sofie 2017 Příbram Dívky do 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: 4Timing.cz s.r.o. Komenského náměstí 389 Příbram III, 261 01 IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: