Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Tochovický kros Podrejžím 17.11.2018

Registrace do 16.11.2018 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Tochovický kros Podrejžím dne 17.11.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíķů Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Bártíková Kateřina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Fílová Justýna 2007 SC Radotín Praha Dívky 10 - 11 let
černá adéla 2008 sporting příbram Dívky 10 - 11 let
Pešicová Sára 2007 Dobřichovice Dívky 10 - 11 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebák Dívky 12 - 13 let
Valachova Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
ŠINDELÁŘOVÁ Kristýna 2011 BK Příbram Dívky 6 - 7 let
Zindulková Tereza 2011 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky 6 - 7 let
Schusová Marie 2011 Řevnice Dívky 6 - 7 let
Michálková Daniela 2012 Sk Sporting Příbram Dívky 6 - 7 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíķů Dívky 8 - 9 let
Janoušková Eliška 2009 SDH Pňovice Dívky 8 - 9 let
ŠINDELÁŘOVÁ BARBORA 2009 SK SPORTING PŘÍBRAM Dívky 8 - 9 let
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Caisová Adéla 2009 SK Sporting Příbram Dívky 8 - 9 let
Dziegielewska Karolina 2010 Clovicek Praha Dívky 8 - 9 let
Houžvičková Jindřiška 2009 1fk Příbram Dívky 8 - 9 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Marhoul Václav 2008 T.J.Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Mázdra Jiří 2007 Blatná Hoši 10 - 11 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Procházka Matyáš 2008 Blatná Hoši 10 - 11 let
Geist Patrik 2008 TJ Sokol Říčany a Radošovice Hoši 10 - 11 let
Stojčetović Dušan 2007 Příbram Hoši 10 - 11 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Mosler Ignác 2006 Příbram Hoši 12 - 13 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6 - 7 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6 - 7 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6 - 7 let
Houžvička Matěj 2011 1fk Příbram Hoši 6 - 7 let
Marhoul Vojtěch 2011 T.J.Sokol Říčany a Radošovice Hoši 6 - 7 let
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 6 - 7 let
Skalička Michael 2012 Hoši 6 - 7 let
Stojčetović Petr 2012 Příbram Hoši 6 - 7 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Bártík Daniel 2010 Lazsko Hoši 8 - 9 let
Michálek Antonín 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Mázdra Robert 2010 Blatná Hoši 8 - 9 let
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Pavlišen Petr 1999 Spartak Praha 4 Junioři
Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn Junioři
PŘÍBRSKÝ Adam 2000 KPO Junioři
Bonk Roman 1993 Triklub příbram Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn Muži 20 - 39 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šmíd Petr 1983 Ghost Team Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Cais Pavel 1980 Milín Muži 20 - 39 let
Sladký Lukáš 1987 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se/Halex Muži 20 - 39 let
Skalický Jan 1981 Vorvani Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Rybářské potřeby Burian Muži 20 - 39 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Souček Filip 1984 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Brož Lubomír 1980 Narysov Muži 20 - 39 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Vondrášek Martin 1986 Fimotici Muži 20 - 39 let
Vondrášek Pavel 1991 Příbram Muži 20 - 39 let
Wachtl Denis 1994 Praha - Stodůlky Muži 20 - 39 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Špína Martin 1974 GHOST team Muži 40 - 49 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Mařík Miroslav 1972 ENERGON Muži 40 - 49 let
Houžvička Miloš 1978 Přibram/Liblice Muži 40 - 49 let
Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let
Čermák Martin 1976 Stěžov Muži 40 - 49 let
Michálek Martin 1975 Tri Klub Příbram Muži 40 - 49 let
Rosol Jiří 1974 Loko beroun Muži 40 - 49 let
Rataj Pavel 1969 Rokycany Muži 40 - 49 let
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vlček Jiří 1968 SK Vlčáci Muži 50 - 59 let
Procházka Jiří 1962 RMT Muži 50 - 59 let
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 50 - 59 let
Sladký Jiří 1967 KPO Muži 50 - 59 let
PŘÍBRSKÝ Dušan 1965 KPO Muži 50 - 59 let
Puškár Ivan 1965 Gelnica Muži 50 - 59 let
Schovánek Milan 1962 Krčský les B Muži 50 - 59 let
Skála Milan 1960 Čenkov Muži 50 - 59 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
Matějovský Pavel 1965 Maratón klub Kladno Muži 50 - 59 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Šourek Václav 1966 Strýčkovy Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let
Brabec Miloslav 1956 Bývalá skupina M.Šůchy RO Muži 60 - 69 let
Scheinherr Jiří 1951 Blatná Muži 60 - 69 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Kylián Zdeněk 1940 Plzeň Muži nad 70 let
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun Muži nad 70 let
Kříž Vladimír 1943 Sporting příbram Muži nad 70 let
Černá Tereza 2013 BIOS Fit nejmladší dívky 2013 a mladší
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Schusová Eliška 2014 mateřská školka Řevnice nejmladší dívky 2013 a mladší
Fílová Zuzana 2013 SC Radotín Praha nejmladší dívky 2013 a mladší
Mázdrová Zuzana 2013 Blatná nejmladší dívky 2013 a mladší
Součková Agáta 2015 Triklub Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Janoušek Vojtěch 2014 SDH Pňovice nejmladší kluci 2013 a mladší
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2013 a mladší
Mácha Pavel 2013 Ouběnice nejmladší kluci 2013 a mladší
Janoušková Adéla 1984 Běžecký klub České spořitelny Ženy 20 - 34 let
Požárková Zuzana 1987 BKČS Ženy 20 - 34 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Houžvičková Kateřina 1984 Přibram Ženy 20 - 34 let
Pechova Michaela 1985 NikdyNemameDost Ženy 20 - 34 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Máchová Petra 1985 Ouběnice Ženy 20 - 34 let
Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se Pb / Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Mozolova Ivana 1982 SDH Pnovice Ženy 35 - 44 let
Sirůčková Jana 1980 Pribram Ženy 35 - 44 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Kubínová Ivana 1980 Dlouhá Lhota Ženy 35 - 44 let
Procházková Ivona 1975 Blatná Ženy 35 - 44 let
Poláková Petra 1979 Rožmitál Ženy 35 - 44 let
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let
Bártová Lucie 1982 Praha 6 Ženy 35 - 44 let
Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy Ženy 45 - 54 let
Picková Jana 1972 Chramiště Ženy 45 - 54 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy 55 - 64 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Kočová Alena 1962 KPO Ženy 55 - 64 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 65 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: