Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (11)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Josefský běh v Cerhovicích 24.3.2018

Registrace do 23.3.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Josefský běh v Cerhovicích dne 24.3.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Pokorná Tereza 2007 loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 10 - 11 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Míková Barbora 2007 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting pribram Dívky 10 - 11 let
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Sojková Anežka 2008 TJ Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Rojíková Linda 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Wagnerová Linda 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
černá adéla 2008 sporting příbram Dívky 10 - 11 let
Vykysalá Anna 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Francová Sára 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Sedláčková Nela 2005 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Bramborová Anna 2006 LOKO Beroun Dívky 12 - 13 let
Dragounová Eliška 2006 Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Hatinová Alžběta 2005 Dívky 12 - 13 let
Burlová Tereza 2006 ŠAK Přeštice Dívky 12 - 13 let
Königsmarková Petra 2005 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 12 - 13 let
Kvapilová Klaudie 2003 Příbram Dívky 14 - 15 let
Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká Dívky 14 - 15 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Pavlišenová Markéta 2003 Sk Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Karasová Daniela 2003 Tisová Dívky 14 - 15 let
Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák Dívky 8 - 9 let
Koukalová Eliška 2009 SC Radotín Dívky 8 - 9 let
Sojková Dorota 2010 TJ Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Vykysalá Barbora 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Jiráčková Kateřina 2011 Sedlčany Dívky do 7 let
Černá Tereza 2013 Biosfit Dívky do 7 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky do 7 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky do 7 let
Klementova Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 let
Míková Viktorie 2013 Hýskov Dívky do 7 let
Novotný Matěj 2002 Dorostenci
Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd Dorostenci
Karasová Barbora 2002 Tisová Dorostenky
Bubník Lukáš 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák Hoši 10 - 11 let
Zamazal Jan 2008 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Fořt Vojtěch 2007 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká Hoši 10 - 11 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Koukal Adam 2006 SC Radotín Hoši 12 - 13 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Kohout Vojtěch 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Veselý Petr 2005 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
černý matěj 2004 spartak příbram Hoši 14 - 15 let
Burda Stanislav 2003 Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice Hoši 8 - 9 let
Brožík Viktor 2010 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši do 7 let
Pergl Lukáš 2011 Střela Žebrák Hoši do 7 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky
Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák Juniorky
Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice Junioři
Pavlišen Petr 1999 4timing Junioři
Šilhánek Martin 1999 Jince Junioři
Benkovský Alexandr 2000 Příbram Junioři
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Kršík Milan 1981 Libomyšl Muži 20 - 39 let
Cibulka Stanislav 1981 IRONSTARS BEROUN Muži 20 - 39 let
Bonk Roman 1993 Triklub Příbram Muži 20 - 39 let
Augustin Tomáš 1980 Příbram Muži 20 - 39 let
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Skalický Jan 1981 Tj Jince Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Škrlant Martin 1979 Žebrák Muži 20 - 39 let
Maruš Lukáš 1980 Muži 20 - 39 let
Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince Muži 20 - 39 let
Pergler Lukáš 1992 AC Sporák Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky, Praha Muži 40 - 49 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Sládeček jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Gregor Martin 1971 Komárov Muži 40 - 49 let
Hanak Michal 1971 RAC Muži 40 - 49 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Dostál Jaromír 1972 DOSSIGN! Muži 40 - 49 let
Brožík Valdemar 1976 Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 sní být prázdmé Muži 40 - 49 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram Muži 40 - 49 let
Votrubec David 1978 Zbečno Muži 40 - 49 let
Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Marsa Martin 1974 Muži 40 - 49 let
schifferling thomas 1978 nancy Muži 40 - 49 let
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun Muži 40 - 49 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy Muži 50 - 59 let
Štros Ota 1965 Bonbon Praha Muži 50 - 59 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let
Frantová Andrea 1985 Loko Beroun Ženy 20 - 34 let
Povalová Eva 1984 Ženy 20 - 34 let
Leksová Kristýna 1994 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Houžvičková Kateřina 1985 Příbram Ženy 20 - 34 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha Ženy 35 - 44 let
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 35 - 44 let
Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! Ženy 35 - 44 let
Cibulková Markéta 1983 IRONSTARS BEROUN Ženy 35 - 44 let
Kvapilová Helena 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Machová Simona 1979 Oxygen Příbram Ženy 35 - 44 let
Rešlová Libuše 1974 Újezd Ženy 35 - 44 let
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha Ženy 45 - 54 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hatinová Jitka 1972 Ženy 45 - 54 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy nad 55 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy nad 55 let
Bartošová Milada 1953 Příbram Ženy nad 55 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy nad 55 let
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 55 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: