Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Jarní běh Dražovkou 7.4.2018

Registrace do 6.4.2018 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Jarní běh Dražovkou dne 7.4.2018

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Bělohlávek Karel 1981 Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Bubník Lukáš 2008 Střela / Žebrák Hoši 10 - 11 let
Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Burda Stanislav 2004 Sporting Příbram Hoši 14 - 15 let
Burianová Andrea 1989 Rybářské potřeby Burian Ženy 20 - 34 let
Butzke Petr 1959 Kotva Braník Muži 50 - 59 let
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník Ženy 55 - 64 let
Cibulka Stanislav 1981 IRONSTARS BEROUN Muži 20 - 39 let
Cibulková Markéta 1983 IRONSTARS BEROUN Ženy 35 - 44 let
Cibulková Ema 2013 IRONSTARS BEROUN nejmladší dívky 2013 a mladší
Cibulková Nela 2015 IRONSTARS BEROUN nejmladší dívky 2013 a mladší
Černá Tereza 2013 Biosfit nejmladší dívky 2013 a mladší
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 6-7 let
Čížková Martina 1990 Příbram Ženy 20 - 34 let
Danda Jakub 2016 Příbram nejmladší kluci 2013 a mladší
Dandová Aneta 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 6-7 let
Fatka Jakub 2009 Karlův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Fatková Sofie 2012 Karlův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Hájková Tereza 1976 Loko Beroun Ženy 35 - 44 let
Haken Tomáš 1977 TJ Jince Muži 40 - 49 let
Hánová Ema 2012 Sport-medicine Rokycany Dívky 6 - 7 let
Hartmanová Stanislava 1958 Oxygensport Příbram Ženy 55 - 64 let
Hasmanová Lenka 1981 Újezd Ženy 35 - 44 let
Hatinová Magdalena 2012 Střela Žebrák Dívky 6 - 7 let
Hatinová Kateřína 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Hladík Honzík 2010 Příbram Hoši 8 - 9 let
Hladíková Zuzanka 2016 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší
Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Hofmann Matěj 2004 ZŠ Školní, Příbram Hoši 14 - 15 let
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní, Příbram Hoši 10 - 11 let
Hofmannová Ema 2007 ZŠ Školní, Příbram Dívky 10 - 11 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Hošek Ondřej 2005 Buková Hoši 12 - 13 let
Houžvička Matěj 2011 Příbram Hoši 6-7 let
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 20 - 34 let
Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram Dívky 8 - 9 let
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 let
Husák Prokop 2015 Příbram nejmladší kluci 2013 a mladší
Husáková Zuzana 2009 Příbram Dívky 8 - 9 let
Husáková Alena 2011 Příbram Dívky 6 - 7 let
Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 let
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha Ženy 35 - 44 let
Janda Dominik 2009 Lokomotiva Beroun Hoši 8 - 9 let
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let
Jeníková Martina 2007 Sk Sporting Příbram Dívky 10 - 11 let
Kafka Michal 2011 TK Zdice Hoši 6-7 let
Kafka Lukáš 2009 TK Zdice Hoši 8 - 9 let
Kafka Petr 1982 Zdice Muži 20 - 39 let
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let
Kašpírková Radka 1981 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky
Klementova Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Klementova Olivie 2012 Beroun Dívky 6 - 7 let
Koukal Adam 2006 SC Radotín Hoši 12 - 13 let
Koukalová Eliška 2009 SC Radotín Dívky 8 - 9 let
kovář jan 2008 sk kontakt bb Hoši 10 - 11 let
kovář toník 2011 sk kontakt bb Hoši 6-7 let
Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 20 - 34 let
Kršíková Marie 1987 Libomyšl Ženy 20 - 34 let
Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let
Letova Lucie 2006 Loko Rakovník Dívky 12 - 13 let
Mareček Matěj 2008 Lochovice Hoši 10 - 11 let
Mareček Jakub 2010 Lochovice Hoši 8 - 9 let
Mareš Alex 2012 FK Králův Dvůr Hoši 6-7 let
Marešová Valerie 2009 TJ Kraso Beroun Dívky 8 - 9 let
Marvánová Lotta 2012 Králův Dvůr Dívky 6 - 7 let
Marvánová Ella 2009 Králův Dvůr Dívky 8 - 9 let
Marvánová Branislava 1978 Králův Dvůr Ženy 35 - 44 let
Medová Ivana 1977 Zbečno Ženy 35 - 44 let
Novák Lukáš 2008 |SK Sporting PB Hoši 10 - 11 let
Novák Vít 2014 Dobříš nejmladší kluci 2013 a mladší
Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let
Ondřej Franěk 1990 Muži 20 - 39 let
Palková Mirka 1978 Újezd Ženy 35 - 44 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 40 - 49 let
Pavlišenová Markéta 2003 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Pavlišenová Kateřina 2006 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pergelt Marek 2008 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let
Placák Michal 1981 Beroun Muži 20 - 39 let
Pokorná Tereza 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 let
Pulkrábková Mirka 1989 Příbram Ženy 20 - 34 let
Rojíková Linda 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince Muži 20 - 39 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Sarnovský Ladislav 2009 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice Junioři
Sedláček Šimon 2005 SK Sporting Příbram Hoši 12 - 13 let
Sedláček Kryštof 2010 SK Sporting Příbram Hoši 8 - 9 let
Sedláčková Veronika 2005 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 let
Sedláčková Denisa 1977 Příbram Ženy 35 - 44 let
Sedláčková Nela 2005 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha Muži 60 - 69 let
Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram Dívky 14 - 15 let
Sirůček Kamil 1979 Příbram Muži 20 - 39 let
Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let
Skalička Jan 2000 TRI KLUB Příbram Junioři
Sládeček jakub 1974 Senešnice Muži 40 - 49 let
Sojka Karel 1977 Zbečno Muži 40 - 49 let
Sojková Dorota 2010 Lokomotiva Beroun Dívky 8 - 9 let
Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 20 - 34 let
Svoboda Jan 1943 Příbram Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Příbram Ženy nad 65 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany Muži 50 - 59 let
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let
Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez Muži 40 - 49 let
Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice Ženy 35 - 44 let
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 let
Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák Dívky 14 - 15 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 let
Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 let
Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 let
Valuchová Veronika 2008 Zš Bratří Venclíků Dívky 10 - 11 let
Valuchová Julie 2009 Zš Bratří Venclíků Dívky 8 - 9 let
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let
Vávra Pavel 1990 Vorvani Muži 20 - 39 let
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let
Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy Muži 50 - 59 let
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram Muži 20 - 39 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice Muži 40 - 49 let
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 8 - 9 let
Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 let
Vykysalá Anna 2008 Loko Beroun Dívky 10 - 11 let
Vykysalý Petr 1972 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Zamazal Jan 2008 Lokomotiva Beroun Hoši 10 - 11 let
Zděnovcová Aneta 2007 Sporting pribram Dívky 10 - 11 let
Zděnovcová Adéla 2014 Příbram nejmladší dívky 2013 a mladší

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: