Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (48)
3.6. Chaloupecký kros Podrobnosti
9.6. Jinecký kros i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Příbramský půlmaraton 16.6.2018

Seznam přihlášených štafet na Příbramský půlmaraton 16.6.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
2Princess&Batman&MickeyMouse 1500,-1310030467-, -, -, -
Petr Šnábl, Nikola Samková, Jana Šnáblová, Lukáš Pazdera
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
4timing A Příbram1700,-1307020354-, -, -, -
Mo Farah, Daniel Wanjiru, Rupp Gallen, Hostička Jan
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Amazonky Příbram750,-Zaplaceno -, -, -, -
Dominika Zoufalá, Aneta Kolingerová, Lucie Blažková, Danka Do
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
AugyTeam Příbram1700,-1320054938-, -, -, -
Alxandr Benkovský, Helena Kvapilová, Tomáš Augustin, Klaudie Kvapilová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Banda šneků Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Tomáš Ledvina, Janča Krejčíková, Zuzka Šímová, Honza Hudák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Benetton borci Příbram1700,-1317055396-, -, -, -
Petr Sedláček, Lukáš Hilse, Jan Černohorský, Roman Čip
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Buldozer Lazec Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Voříšek, Josef Trefný, Jaroslav Mašek, Ondřej Kocourek
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Byznys Team Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Voříšek, Jakub Molnár, Jan Císař, Matěj Kopička
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Cowárna Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Vlastimil Ševr, Vojta Hrach, Václav Keberdle, Kenedisa Bekele
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Falling stars Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Iveta Císařová, Petra Svobodová, Veronika Císařová, Lucie Branžovská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Gerlov 1550,-Zaplaceno L, S, M, S
Karel Šamberger, Barbora Šambergerová, Martin Šamberger, Anna Šambergerová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
GSH - FofrProtista Příbram800,-Zaplaceno XL, M, S, S
Martin Lang, Anna Přibylová, Natálie Štíchová, Tereza Tkáčová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Gympl Crew Příbram800,-Zaplaceno M, S, M, M
Petr Procházka, Hana Kubová, Jonáš Pavlišta, Jan Hlaváč
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Hadí trénink Sokol Příbram750,-Zaplaceno -, -, -, -
Matouš Lachman, Mikuláš Lachman, Tadeáš Holý, Jan Šindelář
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
HALEX Running Team Příbram1700,-Zaplaceno -, -, -, -
Jindřich Hruš, Petr Soukup, Leopold Roule, Ladislav Holeček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Haters 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Procházka, Aneta Hrubantová, Monika Kubalová, Duc Le Viet
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Hrášci Příbram850,-Zaplaceno -, -, -, -
Václav Nádherný, Ondřej Hrach, Johana Hrachová, Josef Ulrich
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Jako zamlada 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Jan Brůna, Tomáš Černohorský, Petr Soukal, Lukáš Belej
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Kecky 850,-Zaplaceno -, -, -, -
Vladislav Doležal, Černá Klára, Pokorná Simona, Lojín Filip
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Kóča team Příbram2300,-1311020273XL, S, S, M
Jan Hauser, Kateřina Kokešová, Jana Kočendová, Alena Kočendová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Létající jednorožci Franěk - team850,-Zaplaceno -, -, -, -
Natálie Fraňková, Martina Zemková, Anna Karasová, Nicol Vesecká
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Otava Písek Písek1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Luboš Rákosník, Erik Svoboda, Dušan Bartoš, Petr Hošna
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Princezny Příbram1350,-Zaplaceno M, M, -, M
Kateřina Motejlová, Sára Polívková, Alena Machová, Tereza Motejlová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
RSáci RSáci1700,-1323056435-, -, -, -
Michael Biskup, Barbora Svobodová, Jana Vošalíková, Renata Vohradská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Running penguins SK Sporting PříbramZdarmaZaplaceno -, -, -, -
Jan Skalička, Tereza Placatková, Bára Placatková, Matěj Placatka
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Rychlochodci Příbram2100,-Zaplaceno M, M, XL, -
Kateřina Chvátalová, Petra Jašková, Jan Cvačka, Hana Kolingerová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
SDH Křešín Křešín1700,-Zaplaceno -, -, -, M
Pavla Šlajchrtová, Ilona Červenková, Igor Šlajchrt, Radek Lapáček
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Selata Příbram1500,-1317043467-, -, -, -
Majda Binarová, Kristýna Ziopulosová, Petra Čebišová, Ivana Vltavská
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Slavíci Rosovice750,-Zaplaceno -, -, -, -
Marek Slavík, Vojtěch Slavík, Adam Slavík, Filip Slavík
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Sokolky Příbram Příbram800,-Zaplaceno M, S, M, M
Šárka Jehličková, Lenka Trojanová, Denisa Sedláčková, Kateřina Ptáčková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spartan race training group Příbram B SRTG Příbram1700,-1302058605-, -, -, -
Tomáš Lukšan, lenka švandelíková, Víťa Waldhauser, Jiří Kolář
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
SPoDKy MokrovratyZdarmaZaplaceno -, -, -, -
Karolína Hejrová, Sabina Vohralíková, Petra Kopalová, Dominika Kopalová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad A Spořka Jihozápad A1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Miroslav Weber, Jaroslav Polívka, Adéla Janoušková, Eva Pechačová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad B Spořka Jihozápad B1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Helena Jehličková, Ivana Ježková, Petra Peštová, Kateřina Pavlíčková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Spořka Jihozápad C Spořka Jihozápad C1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Magdalena Ouředníková, Hana Ortinská, Markéta Bláhová, Tomáš Šampalík
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
SRTG Příbram SRTG Příbram1700,-Zaplaceno -, -, -, -
Patrik Franěk, Radek Souček, Petr Vrlík, Lukáš Kolda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Šneci od Farmářky Příbram850,-Zaplaceno -, -, -, -
Štěpán Duník, Romana Duníková, Daniela Javůrková, Adéla Duníková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Šnek Sprint team Příbram-Březové hory1550,-Zaplaceno XL, L, L, XL
Karel Kříž, Květa Křížová, Jitka Křížová, Petr Čermák
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Šnekoprdi Příbram750,-Zaplaceno -, -, -, -
Tereza Zítková, Martin Zítek, Monika Hrubá, Veronika Hrubá
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Špióni 2009 Příbram1700,-Zaplaceno -, -, -, -
Rastislav Šedivý, Tereza Nová, Nikola Škroudová, Miroslav Říha
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
TOP09 Příbram Příbram1700,-Zaplaceno -, -, -, -
Jakub Hušek, Jiří Kubec, Marek Školoud, Veronika Mišjaková
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
TRYSKÁČI Wheelbrator2500,-Zaplaceno M, L, L, L
Ivana Kubínová, Ondřej Žďánský, Martin Marsa, Luboš Rubý
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Tým Forresta Gumpa Příbram1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Michaela Kubínová, Jana Skuhrovcova, Markéta Jarešová, Lenka Rigerova
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Ve zdravém těle, zdravá úřednice MěÚ Příbram Příbram2300,-Zaplaceno M, S, L, XL
Jiřina Lišková, Klára Vondrušková, Silvie Svobodová, Bohumila Mudrová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Víkendovi běžci 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Petr Špindler, Vladimír Šrámek, Pavlína Furstova, Michal Špindler
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
Vobejdi to tým Příbram950,-Zaplaceno -, XL, -, -
Miloslav Vobejda, Jan Vobejda, Ladislav Vobejda, Marek Vobejda
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
ZAT Runners 1500,-Zaplaceno -, -, -, -
Petr Špína, Tomáš Matějka, Jan Foldyna, Jarmila Krásová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
ZŠ 28.října Páťáci Příbram800,-Zaplaceno L, M, M, M
Petra Tuháčková, Kateřina Boháčková, Leoš Hvižď, Monika Vránová
Startovní čísloJméno štafety KlubStartovnéVAR/ZaplacenoTrička
ZŠ 28.října Příbram PříbramZdarma -, -, -, -
Vilma Stejskalová, Barbora Vítková, Emily Zbránková, Magdaléna Vašková

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČO: 42728860
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: