Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

4timing








Přihlášení na Běh města Dobříše 10km 16.9.2018

Seznam přihlášených štafet na Běh města Dobříše 10km 16.9.2018

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
AUTO ČERNÝ... JEDÉM Peugeot Černý400,-Zaplaceno
Eliška Kozlová, Miroslava Faktorová, Pavla Dolejší, Miroslav Melichar
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ENERGON 1 Dobříš400,-Zaplaceno
Michal Jarůšek, Václav Šrain, Martin Fiala, Radek Vystyd
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ENERGON 2 Dobříš400,-Zaplaceno
David Hnízdil, Jan Mašek, Ondřej Mašek, Jan Kacíř
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ENERGON reality Dobříš400,-Zaplaceno
Jana Kacířová, Vendula Enžlová, Kateřina Holá, Jana Kolaříková
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Jeleňáci Jelence400,-2614093241
Radka Linhartová, Šárka Krůtová, Eliška Krůtová, Martin Krůta
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
kapela Robin Robin400,-Zaplaceno
Robert Štaffen, Matouš Sedlák, Martin Dušek, Jan Tesař
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Klimáčci Příbram400,-Zaplaceno
Štěpán Cajthaml, Michal Doubek, Martin Mazáč, Jakub Kadlec
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Počkejte na nás!!! DD Korkyně400,-2614096849
Jaroslava Váňová, Jakub Kolinger, Šimon Zelenka, Karel Vostrý
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Rodiče na útěku Dobříš400,-Zaplaceno
Jarka Krátká, Jana Svobodová, Květa Nerglová, Ondřej Nergl
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Svalovci 400,-Zaplaceno
Jiří Vojtěch Bláha, Adéla Šteinerová, Klára Uriková, Jan Fürst
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
VDN promo 400,-Zaplaceno
Petr Větrovský, Tomáš Voborský, Jitka Doubravová, Kateřina Voborská
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
VDN promo 2 400,-Zaplaceno
Eliška Hipčová, Denisa Kutová, Jana Váchová, Jan Berka
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Vodohospodářská společnost Dobříš Vodohospodářská společnost Dobříš400,-Zaplaceno
Blanka Marvanová, Tomáš Kolařík, Šárka Krejzová, Miloslav Kočí
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
Vodohospodářská společnost Dobříš Vodohospodářská společnost Dobříš400,-Zaplaceno
Martin Kšána, Filip Galandák, Štěpán Černý, David Vaněček
Jméno štafety KlubStartovnéVAR/Zaplaceno
ZŠ Rosovice -2.-3.třída ZŠ Rosovice400,-2614099382
Josef Tenkrát, Tomáš Mašek, Nela Pöschlová, Alex Füsrt

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby:
Internet Pb Fiber spol. s r.o.
Komenského náměstí 389
Příbram III, 261 01
IČO: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: