Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2018

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1005   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 10 134 km / 13:31:50 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 4 102 km / 12:45:01 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 10 93 km / 11:21:07 Účasti
Gregořica Miroslav 1967 Příbram 4 106 km / 11:17:01 Účasti
Bauer Martin 1977 Chlustina 12 114 km / 10:07:40 Účasti
Flachs Michal 1987 Podlesí 12 124 km / 09:52:31 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 12 114 km / 09:50:42 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 8 91 km / 09:49:39 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 11 103 km / 09:25:50 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 12 112 km / 09:15:31 Účasti
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 8 83 km / 09:14:07 Účasti
Hartmanová Stanislava 1958 --- 10 98 km / 09:11:57 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 13 133 km / 09:08:34 Účasti
Franěk Ondřej 1990 Praha 6 12 126 km / 08:56:32 Účasti
Kroupova Petra 1984 9 98 km / 08:54:37 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 11 103 km / 08:48:46 Účasti
Gregorová Daniela 1974 Komárov 10 98 km / 08:39:45 Účasti
Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 10 93 km / 08:34:48 Účasti
Širanec Peter 1981 Koněprusy 8 105 km / 08:25:35 Účasti
Poľaková Lucia 1987 1 50 km / 08:25:04 Účasti
Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 13 120 km / 08:19:51 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 11 91 km / 08:15:10 Účasti
Čermák Martin 1976 Stěžov 3 81 km / 08:13:31 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 9 89 km / 08:09:15 Účasti
Povalová Eva 1984 10 94 km / 08:05:35 Účasti
Kahle Michal 1973 1 50 km / 08:03:49 Účasti
Sirůčková Jana 1980 Příbram 10 78 km / 07:59:07 Účasti
Wenzel Erich 1945 DJK Schwabisch Gmund 1 50 km / 07:57:22 Účasti
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 1 50 km / 07:57:16 Účasti
Horáková Renata 1972 CZ - Děčín 1 50 km / 07:57:15 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1005   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: