Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Bábíček Matěj 1974 Příbram 4 68 km / 05:31:52 Účasti
Babinčáková Veronika 1987 1 9 km / 00:56:25 Účasti
Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund 1 50 km / 04:58:22 Účasti
Balada Ivo 1989 Běžecký klub České spořitelny 1 10 km / 01:03:54 Účasti
Bambas Josef 1971 FOKOLARE 1 50 km / 03:55:43 Účasti
Bambas Petr 1981 --- 2 46 km / 03:45:01 Účasti
Bambasová Markéta 1983 --- 1 12 km / 01:15:15 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 1 12 km / 00:52:44 Účasti
Bareš Michal 1971 Lety 1 9 km / 00:53:08 Účasti
Bareš Michal 1959 Blast Team 1 9 km / 00:39:57 Účasti
Barešová Jiřina 1965 JZD Řesanice 1 10 km / 01:27:56 Účasti
Barták Robert 1967 Březnice 1 10 km / 00:47:09 Účasti
Bartoňová Jana 1982 4 52 km / 04:32:17 Účasti
Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 1 10 km / 00:39:25 Účasti
Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 2 27 km / 01:42:37 Účasti
Bartošová Lenka 1982 Plzeň 1 10 km / 00:46:49 Účasti
Bartošová Milada 1953 Příbram 13 122 km / 14:24:23 Účasti
Bartušková Jana 1977 Češnovice 1 12 km / 01:03:16 Účasti
Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 2 15 km / 01:24:42 Účasti
Batulková Anna 1983 Panděra 1 7 km / 00:40:19 Účasti
Bauer Martin 1977 SK Ďolín 4 35 km / 03:14:43 Účasti
Bauer Horst 1975 2 19 km / 01:36:55 Účasti
Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 1 12 km / 01:01:44 Účasti
Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 3 66 km / 06:08:29 Účasti
Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 1 7 km / 00:39:07 Účasti
Behenský Jan 1991 Kocovina Chrást 1 10 km / 00:45:01 Účasti
Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 4 32 km / 02:18:49 Účasti
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 11 90 km / 07:39:38 Účasti
Belej Lukáš 1986 2 31 km / 02:31:05 Účasti
Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 10 83 km / 06:24:55 Účasti
Bělohlávek Tomáš 1977 CZ 1 50 km / 05:18:14 Účasti
Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 1 21 km / 01:46:27 Účasti
Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 2 18 km / 01:40:34 Účasti
Beníšek Radek 1973 1 10 km / 00:56:10 Účasti
Beniška Michal 1978 Písek Semice 2 35 km / 02:56:16 Účasti
Beňo Lukáš 1983 1 21 km / 02:08:01 Účasti
Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 2 18 km / 01:16:51 Účasti
Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 7 57 km / 04:14:23 Účasti
Beránek Josef 1958 MK Kladno 1 6 km / 00:33:48 Účasti
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 4 32 km / 03:20:26 Účasti
Berry Keith 1980 1 10 km / 00:49:57 Účasti
Beták Luboš 1983 Strakonice 1 6 km / 00:29:37 Účasti
Beuchert Matthias 1967 1 50 km / 05:54:10 Účasti
Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 3 61 km / 06:15:57 Účasti
Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram 1 12 km / 00:57:54 Účasti
Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 1 50 km / 04:48:06 Účasti
Bílková Tereza 1986 TC Batalion Jicin 1 25 km / 02:32:04 Účasti
Blahota Jan 1989 Pňovice 1 10 km / 00:57:29 Účasti
Blahovec Václav 1983 1 10 km / 00:45:48 Účasti
Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 1 6 km / 00:41:20 Účasti
Bodický Michal 1997 --- 2 37 km / 02:47:25 Účasti
Bogs Moritz 1993 Freiberg 1 21 km / 01:41:45 Účasti
Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 1 10 km / 00:49:56 Účasti
Bonk Roman 1993 Internet Příbram 6 77 km / 05:04:35 Účasti
Bonková Gisela 1975 Příbram 1 8 km / 00:24:35 Účasti
Borecká Alena 1957 Nyřany 1 10 km / 00:50:59 Účasti
Borgula Jan 1974 1 21 km / 02:38:40 Účasti
Borovskoy Alexander 1979 Hostivice 1 9 km / 00:49:23 Účasti
Boušková Zuzana 1989 příbram 1 10 km / 01:11:46 Účasti
Brabec Miloslav 1956 Rokycany 7 77 km / 06:36:44 Účasti
Brand Jaroslav 1985 Kačenky 2 31 km / 02:49:01 Účasti
Brož David 1985 SDH Týček 2 17 km / 01:38:31 Účasti
Brož Lubomír 1980 Příbram 5 50 km / 03:43:43 Účasti
Brožík Valdemar 1976 --- 2 20 km / 01:39:38 Účasti
Brožík Aleš 1978 Snad to uběhnu :-) 1 21 km / 02:01:07 Účasti
Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team 1 9 km / 00:47:28 Účasti
Brůna Jan 1987 2 31 km / 02:37:28 Účasti
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 1 6 km / 00:32:03 Účasti
Břicháček Miloš 1981 Počaply 4 51 km / 04:18:49 Účasti
Bučil František 1972 1 21 km / 01:51:40 Účasti
Bučilová Lenka 1998 1 21 km / 01:51:40 Účasti
Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 1 12 km / 00:42:46 Účasti
Budka Josef 1983 mirusrufem 1 9 km / 00:45:08 Účasti
Bukovcová Eva 1996 Hlučín 1 21 km / 02:05:38 Účasti
Bukovini Eduard 1980 Kraluv Dvur 1 9 km / 00:40:14 Účasti
Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí 1 6 km / 00:42:57 Účasti
Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 1 9 km / 00:45:06 Účasti
Bureš Martin 1989 TJ Sokol Kbely Praha 1 10 km / 00:34:16 Účasti
Burger Martin 1984 Koubatrans, Zdice 1 8 km / 00:35:38 Účasti
Burian Michal 1994 Vyběhej se 2 18 km / 01:05:49 Účasti
Burianová Martina 1970 Březnice 2 18 km / 01:36:59 Účasti
Burianová Andrea 1989 6 54 km / 05:40:29 Účasti
Buřil František 1966 Vidochov 1 6 km / 00:28:04 Účasti
Butzke Petr 1959 Kotva Braník 5 53 km / 04:55:04 Účasti
Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 2 11 km / 01:26:31 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: