Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (60)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (133)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 1 21 km / 01:47:28 Účasti
Jagielo Sebastian 1969 Zdice 1 8 km / 01:08:29 Účasti
Jakob Martin 1975 Plzeň 1 21 km / 02:00:20 Účasti
Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 7 59 km / 06:32:49 Účasti
Janča Josef 1976 CZ 1 50 km / 05:40:33 Účasti
Jančaříková Irena 1990 Berounské týrání 1 8 km / 00:21:10 Účasti
Janda Antonín 1986 LEGO 1 10 km / 00:46:39 Účasti
Jandová Anna 1987 1 9 km / 00:50:39 Účasti
Jandová Lucie 1996 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:58:51 Účasti
Janeček Petr 1979 Praha 2 30 km / 02:10:23 Účasti
Janoušek Milan 1991 1 10 km / 00:32:35 Účasti
Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 1 10 km / 00:57:26 Účasti
Janoušková Adéla 1984 Adjan 1 8 km / 00:55:26 Účasti
Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 5 44 km / 03:22:25 Účasti
Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:42:55 Účasti
Jánský Michal 1989 Nové Strašecí 1 6 km / 00:56:29 Účasti
Jarolímková Martina 1980 Lazaři 1 8 km / 00:53:31 Účasti
Jarošová Kateřina 1984 Příbram 1 10 km / 00:23:52 Účasti
Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 2 31 km / 02:19:52 Účasti
Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 1 6 km / 00:34:37 Účasti
Jehličková Šárka 1979 3 39 km / 03:25:45 Účasti
Jelínek Jan 1979 Sokol Bělčice 1 10 km / 00:43:17 Účasti
Jelínek Jaromír 1971 Beroun 1 9 km / 00:44:58 Účasti
Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha 1 8 km / 00:38:50 Účasti
Jelínek David 1976 Vysoká Pec 1 10 km / 01:01:14 Účasti
Jemelíková Adéla 1988 Hranice 1 42 km / 04:00:14 Účasti
Jendro Justine 1992 Freiberg 1 21 km / 01:39:22 Účasti
Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 4 35 km / 02:20:29 Účasti
Jeníček Vít 1999 Triklub Příbram 1 10 km / 00:40:51 Účasti
Jeníčková Šárka 1982 1 10 km / 01:02:38 Účasti
Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer 1 50 km / 05:36:36 Účasti
Jeníková Zdeňka 1974 1 10 km / 00:21:10 Účasti
Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 1 10 km / 00:47:06 Účasti
Jerie Marek 1983 SK MUP 1 8 km / 00:32:26 Účasti
Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 3 43 km / 03:48:38 Účasti
Jeřábková Jana 1984 6 79 km / 06:17:02 Účasti
Jezbera Jakub 1992 1 10 km / 00:51:26 Účasti
Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 2 17 km / 01:38:31 Účasti
Ježek Přemysl 1982 AC Slovan Liberec 1 6 km / 00:24:16 Účasti
Jílek David 1986 Ptákov 1 7 km / 00:54:20 Účasti
Jílková Alena 1979 Ptákov 1 7 km / 01:05:13 Účasti
Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 1 9 km / 00:56:22 Účasti
Jindra Marek 1985 Battle Droids 1 50 km / 08:01:33 Účasti
Jindrová Věra 1989 CZ - IT Developer 1 50 km / 06:24:25 Účasti
Jindřich Josef 1973 Zlej sen 2 46 km / 03:53:28 Účasti
Jirásek Marek 1973 TJ Sokol Kbely 1 6 km / 00:28:18 Účasti
Jirásková Kateřina 1976 Praha 9 1 6 km / 00:37:57 Účasti
Jirásková Eva 1964 Lanškroun 1 6 km / 00:38:03 Účasti
Jirkal Tomáš 1987 1 21 km / 01:36:05 Účasti
Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 3 39 km / 03:23:43 Účasti
Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 2 42 km / 03:23:52 Účasti
Jobek Ondřej 1996 Příbram 2 31 km / 02:32:58 Účasti
Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 1 6 km / 00:29:24 Účasti
Josl Lubomir 1962 Praha 1 25 km / 02:31:13 Účasti
Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 1 6 km / 00:40:08 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: