Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Kačena Miroslav 1990 Milfka 1 8 km / 00:45:00 Účasti
Kačenová Andrea 1984 1 21 km / 02:05:13 Účasti
Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka 1 9 km / 00:43:42 Účasti
Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 1 12 km / 00:52:41 Účasti
Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 4 55 km / 04:23:33 Účasti
Kadleček Aleš 1975 1 21 km / 01:57:19 Účasti
Kafková Lucie 1982 Zdice 7 59 km / 04:53:35 Účasti
Kahánek Stanislav 1981 Praha 1 8 km / 00:35:40 Účasti
Kail Lukáš 1989 Milfka 1 8 km / 00:45:00 Účasti
Kalbáč Michal 1975 1 9 km / 00:46:15 Účasti
Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 1 6 km / 00:30:05 Účasti
Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková 2 21 km / 01:46:49 Účasti
Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 1 21 km / 01:37:55 Účasti
Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 1 10 km / 00:47:35 Účasti
Kaprhál Jan 1979 Rpety 1 8 km / 00:44:20 Účasti
Kára Milan 1972 1 7 km / 00:46:12 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 14 130 km / 09:08:20 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 14 130 km / 10:51:04 Účasti
Karban Jan 1995 karbikesport 1 10 km / 00:39:17 Účasti
Kareš Martin 1973 Vižina 2 33 km / 02:55:41 Účasti
Kárová Iveta 1977 Maratonci 1 7 km / 00:46:12 Účasti
Kasík Václav 1975 TK Březnice 1 10 km / 00:38:43 Účasti
Kašák Lubuš 1968 Višňová 4 52 km / 03:47:01 Účasti
Kašpírková Radka 1981 Dobříš 1 9 km / 00:49:43 Účasti
Kebrle Jaroslav 1988 Bigbulls Rpety 1 50 km / 05:39:06 Účasti
Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 2 17 km / 01:06:49 Účasti
Kilián Vít 1989 Dobříš 1 9 km / 00:40:00 Účasti
Kilián Daniel 1991 Hlubočec 1 9 km / 00:39:59 Účasti
Kindl Marek 1969 Loko Beroun 1 8 km / 00:32:20 Účasti
Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 1 6 km / 00:34:40 Účasti
Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí 1 6 km / 00:36:44 Účasti
Klasna Tomáš 1979 1 21 km / 02:23:11 Účasti
Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů 1 9 km / 00:46:31 Účasti
Klein Petr 1979 SRTG Český Brod 1 10 km / 00:48:43 Účasti
Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech 1 10 km / 00:58:21 Účasti
Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 1 6 km / 00:46:43 Účasti
Klep Boštjan 1982 DMP Celje 1 50 km / 05:21:31 Účasti
Klika Radek 1979 1 12 km / 01:13:20 Účasti
Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 2 31 km / 02:26:25 Účasti
Klimeš Václav 1968 1 10 km / 00:55:14 Účasti
Klimešová Lucie 1983 Praha 1 10 km / 00:39:55 Účasti
Klindera Pavel 1994 Příbram 1 6 km / 00:41:16 Účasti
Knápek Pavel 1977 Dresden 1 10 km / 01:01:52 Účasti
Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 5 36 km / 04:34:12 Účasti
Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana 2 17 km / 01:36:19 Účasti
Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 1 10 km / 00:52:37 Účasti
Kodýtková Dagmar 1977 SC Cerny 1 10 km / 00:58:28 Účasti
Koláček Jan 1985 --- 2 33 km / 02:17:42 Účasti
Kolář Lukáš 1984 Dobříš 1 9 km / 00:35:41 Účasti
Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 1 9 km / 00:44:32 Účasti
Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 1 9 km / 00:44:52 Účasti
Kolesar Michal 1985 1 12 km / 01:03:27 Účasti
Kolesarova Maria 1987 1 12 km / 01:06:37 Účasti
Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 1 10 km / 01:00:49 Účasti
Koňák Petr 1986 Křemešnický pivaři 1 25 km / 01:54:42 Účasti
Koňaříková Gita 1976 1 10 km / 01:01:49 Účasti
Konopáčová Kateřina 0000 Himal 1 8 km / 00:20:16 Účasti
Konopásek Radek 1989 Krušovice 1 6 km / 00:37:50 Účasti
Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 2 32 km / 02:08:49 Účasti
Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 1 25 km / 02:27:41 Účasti
Korb Markus 1974 TSG SHA 1 50 km / 04:51:31 Účasti
Korba Lukáš 1983 Novovesáci 1 9 km / 00:45:28 Účasti
Kordulová Květoslava 1949 Dobříš 1 9 km / 00:58:57 Účasti
Korecká Blanka 1974 1 10 km / 00:58:43 Účasti
Kortan František 1961 1 21 km / 01:43:18 Účasti
Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 1 9 km / 00:52:23 Účasti
Korytář Radim 1973 VSK-Vsetín 1 9 km / 00:40:05 Účasti
Korytář Milan 1999 Tchičína-Run 1 9 km / 00:46:36 Účasti
Kosek Vladimír 1976 Chalupáři Stránka 1 9 km / 00:43:21 Účasti
Košek Karel 1976 SK Vlaška Dobříš 1 9 km / 00:57:59 Účasti
Košina František 1990 1 6 km / 00:26:39 Účasti
Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 1 50 km / 04:45:58 Účasti
Kotásková Dáša 1981 Slivka Team 1 7 km / 00:51:41 Účasti
Kotěra Marek 1979 Musashi 1 9 km / 00:37:08 Účasti
Kotěšovský Pavel 1988 Březnice 1 10 km / 00:47:14 Účasti
Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 1 21 km / 01:56:29 Účasti
Kotlíková Petra 1982 1 12 km / 00:48:26 Účasti
Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 1 9 km / 00:48:29 Účasti
Kouřinský Marek 1985 Praha 1 9 km / 00:44:50 Účasti
Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci 1 9 km / 00:35:24 Účasti
Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 2 21 km / 01:23:14 Účasti
Kozák Jan 1976 CZ 1 50 km / 04:08:34 Účasti
Kožaný David 1980 Ejpovice 1 25 km / 02:12:23 Účasti
Krabec Tomáš 1981 Praha 1 12 km / 01:07:11 Účasti
Krahulec Marek 1988 Lochovice 5 36 km / 03:37:54 Účasti
Král Václav 1983 Plzeň 3 30 km / 02:37:52 Účasti
Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 2 30 km / 02:33:05 Účasti
Kranjc Tomaz 1980 1 10 km / 00:44:32 Účasti
Krátký Josef 1980 Dobříš 1 9 km / 00:39:53 Účasti
Krátký Martin 1977 Nelahozeves 1 9 km / 00:46:22 Účasti
Kratochvíl Martin 1985 Lhotka TJ 1 6 km / 00:38:32 Účasti
Kratochvíl Jiří 1972 1 21 km / 01:59:14 Účasti
Kratochvílová Pavla 1988 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:59:36 Účasti
Kraus Daniel 1990 Cheznovice 2 18 km / 01:16:09 Účasti
Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 1 10 km / 00:31:00 Účasti
Krejčí gabrielová Jana 1972 1 9 km / 01:04:57 Účasti
Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 6 49 km / 04:00:18 Účasti
Krejza David 1976 1 21 km / 02:05:25 Účasti
Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 1 10 km / 00:41:33 Účasti
Kreuzer Milan 1963 Milevsko 2 18 km / 01:20:05 Účasti
Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko 1 8 km / 00:45:41 Účasti
Kroc Miloslav 1968 Brandýsek 1 9 km / 00:42:59 Účasti
Kropáčová Ivana 1987 M&M reality Hořovice 1 7 km / 00:51:58 Účasti
Kroupova Petra 1984 2 34 km / 03:16:41 Účasti
Kršík Milan 1981 Libomyšl 1 6 km / 00:42:02 Účasti
Kršíková Marie 1987 Libomyšl 3 20 km / 01:43:13 Účasti
Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 1 6 km / 00:26:58 Účasti
Krupička Miroslav 1953 Jiskra Ústí n./Orlic 1 6 km / 00:31:25 Účasti
Krušina Petr 1987 Sokol Mirovice 1 9 km / 00:59:40 Účasti
Krůta Martin 1978 JELENICE 1 21 km / 01:37:55 Účasti
Krůtová Marcela 1971 Lhota 5 43 km / 03:56:24 Účasti
Kryl Jakub 1989 1 21 km / 02:20:47 Účasti
Kryvobokova Dariya 1998 Příbram 1 12 km / 01:25:00 Účasti
Křeček Jiří 1998 Eleven Run Team 1 12 km / 00:45:37 Účasti
Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 2 34 km / 02:20:21 Účasti
Křemenová Hana 1987 Plzeň 1 12 km / 01:19:58 Účasti
Křepel Vladimír 1988 Nýrsko 1 12 km / 01:26:10 Účasti
Křivanec Jan 1982 Lhotka 1 6 km / 00:46:17 Účasti
Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 1 8 km / 00:44:39 Účasti
Kříž Daniel 1967 Příbram 1 12 km / 00:55:03 Účasti
Kříž Zbyněk 1981 1 21 km / 01:56:39 Účasti
Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 9 75 km / 07:20:44 Účasti
Kříž Radek 1972 Pražské lamy 1 9 km / 00:55:57 Účasti
Ksandrová Lucie 1986 Běštín 1 6 km / 00:36:55 Účasti
Kšára Martin 1987 2 17 km / 01:17:10 Účasti
Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 2 19 km / 01:40:09 Účasti
Kubal Vlastimil 1950 Stod 1 9 km / 00:50:48 Účasti
Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 2 18 km / 01:20:14 Účasti
Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 3 24 km / 02:02:23 Účasti
Kuběna Rudolf 1987 SKP Presidium Praha 1 6 km / 00:36:28 Účasti
Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 1 8 km / 00:34:22 Účasti
Kubešová Radana 1975 1 9 km / 00:51:07 Účasti
Kubica Berno 1959 SAMYY JOGGER 1 50 km / 05:42:01 Účasti
Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd 1 50 km / 04:59:48 Účasti
Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 1 10 km / 00:48:58 Účasti
Kučera Vilém 0000 Slovan Hradištko 1 6 km / 01:06:31 Účasti
Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:56:31 Účasti
Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 1 8 km / 00:38:41 Účasti
Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda 1 7 km / 00:43:20 Účasti
Kukučová Anna 1987 SRTG Strupčice 1 9 km / 00:59:51 Účasti
Kulík Jan 1975 Slivka Team 1 7 km / 00:43:49 Účasti
Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 1 6 km / 00:29:42 Účasti
Kuncl Franta 1950 Příbram 3 35 km / 03:25:49 Účasti
Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 3 24 km / 01:33:29 Účasti
Kuriš Radek 1971 Praha 4 1 25 km / 02:00:00 Účasti
Kusáková Kateřina 1988 Komárov 1 6 km / 00:35:25 Účasti
Kůstka Josef 1973 SKP ŠPS Domažlice 2 35 km / 02:56:51 Účasti
Květoň Tomáš 1991 Bělčice 1 10 km / 00:44:56 Účasti
Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 1 8 km / 00:29:23 Účasti
Kysela Ondřej 1987 1 21 km / 01:28:15 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 4 62 km / 05:44:33 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: