Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (60)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (133)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 1 7 km / 00:35:19 Účasti
Magera Petr 1966 Příbram 1 21 km / 02:18:17 Účasti
Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 2 18 km / 01:08:24 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 3 54 km / 04:37:40 Účasti
Mach František 1950 Ski club Jablonec 1 10 km / 00:41:41 Účasti
Mácha Václav 1984 2 31 km / 02:42:15 Účasti
Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 4 53 km / 05:01:50 Účasti
Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 2 15 km / 00:59:08 Účasti
Makoš Jan 1997 1 8 km / 00:50:35 Účasti
Malát Milan 1978 Hluboš 1 10 km / 00:41:31 Účasti
Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 9 94 km / 06:40:31 Účasti
Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 3 25 km / 01:08:02 Účasti
Malič Bohumil 1983 Elektro Beroun 1 8 km / 00:38:23 Účasti
Malinová Lenka 1995 SRTG Strupčice 1 9 km / 00:56:08 Účasti
Malinský František 1983 Beroun 1 8 km / 00:44:59 Účasti
Mališová Karla 1960 USK Praha 10 77 km / 05:43:51 Účasti
Malkus Tomáš 1988 Plzeň 1 9 km / 00:43:01 Účasti
Malleková Dana 1977 No Asphalt! 1 9 km / 00:54:37 Účasti
Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 1 8 km / 00:24:58 Účasti
Malý Jiří 1977 Praha 6 1 21 km / 01:29:59 Účasti
Malý Kamil 1971 Klínec 1 21 km / 01:35:27 Účasti
Mansfield Jim 1975 1 10 km / 00:52:59 Účasti
Marcín Petr 1975 Vlčí smečka 1 21 km / 02:09:30 Účasti
Mareček Petr 1980 Air Ship Club 1 7 km / 00:34:03 Účasti
Marek Václav 1956 Sherpa 2 92 km / 09:30:43 Účasti
Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 1 50 km / 04:12:02 Účasti
Marek Svatopluk 1979 1 21 km / 01:59:02 Účasti
Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 2 20 km / 01:53:23 Účasti
Maroš Lubomír 1981 Hrádek 1 12 km / 01:10:42 Účasti
Maršík Zdeněk 1986 Draci 1 10 km / 00:49:31 Účasti
Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 1 9 km / 00:32:11 Účasti
Martinek Jiří 1970 Ženci 2 30 km / 02:17:23 Účasti
Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 3 79 km / 05:48:15 Účasti
Mařík Miroslav 1972 není 6 76 km / 06:42:26 Účasti
Maříková Veronika 1984 žádný klub 3 38 km / 03:28:45 Účasti
Mastný Martin 1975 Řevnice 1 50 km / 05:30:35 Účasti
Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 2 30 km / 02:32:44 Účasti
Mašek Tomáš 1976 Rungo 1 12 km / 01:41:05 Účasti
Mašek Roman 1961 SNB 1 6 km / 00:48:04 Účasti
Mašek David 1978 1 7 km / 00:38:54 Účasti
Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:39:35 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 13 127 km / 09:51:04 Účasti
Matějka Josef 1977 1 10 km / 00:52:48 Účasti
Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 1 8 km / 00:50:43 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 3 21 km / 01:49:16 Účasti
Matoušek Petr 1975 Ekonom Praha 1 21 km / 01:44:01 Účasti
Matoušek Martin 1976 Lazaři 1 8 km / 00:53:32 Účasti
Matoušek Václav 1977 2 59 km / 05:41:21 Účasti
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 2 13 km / 01:06:38 Účasti
Matulová Alice 1978 relax 1 12 km / 01:15:16 Účasti
Matyáš Radek 1977 Háje 3 56 km / 04:54:12 Účasti
Matyášová Eva 1980 Háje 1 10 km / 00:24:51 Účasti
Matys Jan 1980 OK Dobříš 1 21 km / 01:46:10 Účasti
Mázdra Marcel 1978 Chrást 1 8 km / 00:43:51 Účasti
Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 1 8 km / 00:50:35 Účasti
Medová Ivana 1977 Zbečno 1 8 km / 00:16:31 Účasti
Megyeri Marion 1983 1 10 km / 00:52:32 Účasti
Mejzr Dušan 1974 Veverky 15 174 km / 13:38:35 Účasti
Melichar Josef 1972 1 21 km / 01:42:06 Účasti
Melichar Ondřej 1992 Rožmitál 1 10 km / 00:50:13 Účasti
Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 2 30 km / 02:16:52 Účasti
Melnykova Julie 1985 --- 1 12 km / 01:12:46 Účasti
Menčík Luděk 1964 1 21 km / 02:10:29 Účasti
Menčík Lukáš 1979 JDE 1 9 km / 00:41:49 Účasti
Metelka Josef 1944 Spartak Police 1 6 km / 00:37:27 Účasti
Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 6 92 km / 07:17:01 Účasti
Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň 1 8 km / 00:31:14 Účasti
Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 1 10 km / 00:21:42 Účasti
Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 1 9 km / 00:44:02 Účasti
Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 1 6 km / 00:32:56 Účasti
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 1 12 km / 00:51:50 Účasti
Milcová Magdaléna 1976 1 6 km / 00:40:01 Účasti
Minařík Petr 1976 Rokycany 5 58 km / 03:33:12 Účasti
Minchev Ivan 1957 Just 3 22 km / 01:43:36 Účasti
Mino Peter 1973 Minonky Praha 1 9 km / 00:48:38 Účasti
Minova pomajslova Dana 1979 Minonky Praha 1 9 km / 00:54:06 Účasti
Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna 1 21 km / 01:56:24 Účasti
Mitterwald Martin 1972 Lety 1 9 km / 00:41:52 Účasti
Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu 1 9 km / 01:03:31 Účasti
Molčan Petr 1957 Příbram 13 124 km / 10:53:15 Účasti
Molčan Marek 1991 Piešťany/SK 1 6 km / 00:46:30 Účasti
Mootz Werner 1942 LTF Koellertal 1 50 km / 06:53:03 Účasti
Morav Pavel 1972 2 46 km / 03:53:18 Účasti
Moravcová Jana 1978 Újezd 1 8 km / 00:23:55 Účasti
Moravec Jakub 1999 JM Team Letohrad 1 6 km / 00:30:31 Účasti
Moser Jiří 1985 Lazaři 1 8 km / 00:48:30 Účasti
Mošnová Markéta 1976 1 10 km / 00:27:36 Účasti
Mottlová Daniela 1991 Březnice 1 10 km / 00:51:59 Účasti
Moučková Kateřina 1979 žádný 1 9 km / 01:04:05 Účasti
Moulis Petr 1971 Hořovice 3 36 km / 02:33:12 Účasti
Moulisová Helena 1974 Mirošov 1 21 km / 01:57:20 Účasti
Mourek František 1975 Březnice 1 7 km / 00:32:12 Účasti
Mozolová Ivana 1982 SDH Pňovice 1 10 km / 01:07:56 Účasti
Mudrová Bohumila 1982 2 22 km / 02:04:37 Účasti
Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 4 36 km / 03:16:37 Účasti
Müller Zdeněk 1980 Rokycany 1 7 km / 00:31:49 Účasti
Muster Bernward 1965 Koln 1 50 km / 04:59:56 Účasti
Mušínská Martina 1974 Zdice 1 8 km / 00:58:33 Účasti
Mužík Pavel 1976 Berounské týrání 1 8 km / 00:38:14 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: