Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Magera Petr 1966 Příbram 1 21 km / 02:18:17 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 2 33 km / 02:46:34 Účasti
Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 2 18 km / 01:08:24 Účasti
Mácha Václav 1984 1 21 km / 01:55:59 Účasti
Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 3 32 km / 02:55:46 Účasti
Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 2 15 km / 00:59:08 Účasti
Makoš Jan 1997 1 8 km / 00:50:35 Účasti
Malát Milan 1978 Hluboš 1 10 km / 00:41:31 Účasti
Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 6 69 km / 04:59:23 Účasti
Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 1 8 km / 00:21:36 Účasti
Malinová Lenka 1995 SRTG Strupčice 1 9 km / 00:56:08 Účasti
Mališová Karla 1960 USK Praha 7 52 km / 04:32:50 Účasti
Malkus Tomáš 1988 Plzeň 1 9 km / 00:43:01 Účasti
Malleková Dana 1977 No Asphalt! 1 9 km / 00:54:37 Účasti
Mansfield Jim 1975 1 10 km / 00:52:59 Účasti
Marcín Petr 1975 Vlčí smečka 1 21 km / 02:09:30 Účasti
Mareček Petr 1980 Air Ship Club 1 7 km / 00:34:03 Účasti
Marek Václav 1956 Sherpa 1 50 km / 05:15:56 Účasti
Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 1 50 km / 04:12:02 Účasti
Marek Svatopluk 1979 1 21 km / 01:59:02 Účasti
Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 2 20 km / 01:53:23 Účasti
Maroš Lubomír 1981 Hrádek 1 12 km / 01:10:42 Účasti
Maršík Zdeněk 1986 Draci 1 10 km / 00:49:31 Účasti
Martinek Jiří 1970 Ženci 1 9 km / 00:37:12 Účasti
Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 1 9 km / 00:32:11 Účasti
Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 2 37 km / 02:33:50 Účasti
Mařík Miroslav 1972 není 3 38 km / 03:20:28 Účasti
Maříková Veronika 1984 žádný klub 2 31 km / 02:49:01 Účasti
Mastný Martin 1975 Řevnice 1 50 km / 05:30:35 Účasti
Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 1 21 km / 01:39:35 Účasti
Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 1 9 km / 00:40:27 Účasti
Mašek Tomáš 1976 Rungo 1 12 km / 01:41:05 Účasti
Mašek David 1978 1 7 km / 00:38:54 Účasti
Mašek Roman 1961 SNB 1 6 km / 00:48:04 Účasti
Matějka Josef 1977 1 10 km / 00:52:48 Účasti
Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 7 61 km / 04:49:27 Účasti
Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 1 8 km / 00:50:43 Účasti
Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 3 21 km / 01:49:16 Účasti
Matoušek Martin 1976 Lazaři 1 8 km / 00:53:32 Účasti
Matoušek Václav 1977 2 59 km / 05:41:21 Účasti
Matoušková Jana 1968 Česká pojišťovna 2 31 km / 02:53:22 Účasti
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 2 13 km / 01:06:38 Účasti
Matulová Alice 1978 relax 1 12 km / 01:15:16 Účasti
Matyáš Radek 1977 Háje 2 46 km / 04:10:27 Účasti
Mázdra Marcel 1978 Chrást 1 8 km / 00:43:51 Účasti
Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 1 8 km / 00:50:35 Účasti
Megyeri Marion 1983 1 10 km / 00:52:32 Účasti
Mejzr Dušan 1974 Veverky 12 131 km / 10:18:20 Účasti
Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 2 30 km / 02:16:52 Účasti
Melichar Ondřej 1992 Rožmitál 1 10 km / 00:50:13 Účasti
Melnykova Julie 1985 --- 1 12 km / 01:12:46 Účasti
Menčík Luděk 1964 1 21 km / 02:10:29 Účasti
Menčík Lukáš 1979 JDE 1 9 km / 00:41:49 Účasti
Metelka Josef 1944 Spartak Police 1 6 km / 00:37:27 Účasti
Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 3 54 km / 04:20:48 Účasti
Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 1 9 km / 00:44:02 Účasti
Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 1 6 km / 00:32:56 Účasti
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 1 12 km / 00:51:50 Účasti
Milcová Magdaléna 1976 1 6 km / 00:40:01 Účasti
Minařík Petr 1976 Rokycany 5 58 km / 03:33:12 Účasti
Minchev Ivan 1957 Just 3 22 km / 01:43:36 Účasti
Mino Peter 1973 Minonky Praha 1 9 km / 00:48:38 Účasti
Minova pomajslova Dana 1979 Minonky Praha 1 9 km / 00:54:06 Účasti
Mitterwald Martin 1972 Lety 1 9 km / 00:41:52 Účasti
Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu 1 9 km / 01:03:31 Účasti
Molčan Marek 1991 Piešťany/SK 1 6 km / 00:46:30 Účasti
Molčan Petr 1957 Příbram 7 59 km / 05:19:48 Účasti
Mootz Werner 1942 LTF Koellertal 1 50 km / 06:53:03 Účasti
Morav Pavel 1972 2 46 km / 03:53:18 Účasti
Moravcová Jana 1978 Újezd 1 8 km / 00:23:55 Účasti
Moravec Jakub 1999 JM Team Letohrad 1 6 km / 00:30:31 Účasti
Moser Jiří 1985 Lazaři 1 8 km / 00:48:30 Účasti
Mottlová Daniela 1991 Březnice 1 10 km / 00:51:59 Účasti
Moučková Kateřina 1979 žádný 1 9 km / 01:04:05 Účasti
Moulis Petr 1971 Hořovice 2 29 km / 02:02:19 Účasti
Moulisová Helena 1974 Mirošov 1 21 km / 01:57:20 Účasti
Mozolová Ivana 1982 SDH Pňovice 1 10 km / 01:07:56 Účasti
Mudrová Bohumila 1982 2 22 km / 02:04:37 Účasti
Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 4 36 km / 03:16:37 Účasti
Müller Zdeněk 1980 Rokycany 1 7 km / 00:31:49 Účasti
Muster Bernward 1965 Koln 1 50 km / 04:59:56 Účasti
Mušínská Martina 1974 Zdice 1 8 km / 00:58:33 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: