Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 1 9 km / 00:46:08 Účasti
Paďour František 1957 Dobříš 1 9 km / 00:37:20 Účasti
Palek Jan 1977 Praha 1 9 km / 00:42:08 Účasti
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 1 10 km / 00:37:26 Účasti
Pankowská Anna 1981 Beroun 1 6 km / 00:38:06 Účasti
Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk 1 9 km / 00:40:49 Účasti
Patočka Martin 1981 CZ 1 50 km / 05:29:38 Účasti
Paul Pavel 1987 1 21 km / 01:59:19 Účasti
Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 2 30 km / 02:15:38 Účasti
Paulova Miroslava 1987 Dobříš 1 10 km / 00:59:25 Účasti
Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 1 9 km / 00:37:39 Účasti
Pavliš Jiří 1984 Praha 5 1 25 km / 01:56:05 Účasti
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 7 66 km / 06:13:33 Účasti
Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 3 29 km / 01:51:26 Účasti
Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 1 8 km / 00:59:34 Účasti
Pavrovský Miroslav 1976 1 10 km / 00:48:13 Účasti
Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 2 22 km / 01:17:20 Účasti
Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:50:08 Účasti
Pecková Jana 1992 1 12 km / 01:27:11 Účasti
Pech Jindřich 1980 Žleby 2 20 km / 01:31:24 Účasti
Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 1 9 km / 00:42:56 Účasti
Pechek Petr 1983 Kerteam 1 6 km / 00:23:37 Účasti
Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 1 6 km / 00:33:22 Účasti
Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 1 10 km / 00:45:12 Účasti
Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 15 152 km / 11:19:28 Účasti
Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal 1 50 km / 04:49:16 Účasti
Perlík Kimi 1997 Mýto 1 6 km / 00:39:01 Účasti
Pertlová Martina 1974 Beroun 1 8 km / 00:58:33 Účasti
Peškař Petr 1973 Brdonoš 1 21 km / 01:49:00 Účasti
Pešta Jan 1973 1 10 km / 00:53:01 Účasti
Peštová Petra 1975 Podbrdské muzeum 1 10 km / 00:59:37 Účasti
Petáková Kateřina 1982 .... 2 30 km / 02:49:16 Účasti
Petelák Lukáš 1992 Mirovice 1 10 km / 00:52:48 Účasti
Petrilák Miroslav 1966 Příbram 3 22 km / 02:28:34 Účasti
Picka Jan 1997 gymkc 1 9 km / 00:43:14 Účasti
Picka Jan 1972 STS Chvojkovice Brod 1 9 km / 00:43:25 Účasti
Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 2 14 km / 01:24:51 Účasti
Pichlík Roman 1977 Cerhovice 2 15 km / 01:08:02 Účasti
Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 2 18 km / 01:21:29 Účasti
Pilík Ondřej 1980 1 6 km / 00:30:51 Účasti
Pintnerová Anna 1999 Reality Pintner 1 12 km / 01:16:44 Účasti
Pirk Jan 1948 Lékařský Triklub Praha 1 7 km / 00:38:24 Účasti
Písek Tomáš 1959 Ciguloo Olomouc 1 9 km / 00:54:59 Účasti
Pithartová Jaroslava 1969 1 8 km / 00:52:19 Účasti
Pitoňáková Andrea 1989 Liptovský Hrádok 1 50 km / 06:24:25 Účasti
Placheta Rostislav 1940 Šachy Hostomice 1 6 km / 01:13:35 Účasti
Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 1 50 km / 05:24:20 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 4 40 km / 03:13:13 Účasti
Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 1 12 km / 00:53:23 Účasti
Plicka Jiří 1994 1 12 km / 00:56:12 Účasti
Plojharová Zuzana 1994 1 25 km / 02:15:30 Účasti
Plzák Radek 1991 Příbram 1 21 km / 02:01:06 Účasti
Poborská Helena 1978 Kerteam 3 26 km / 02:00:55 Účasti
Podlena Václav 1984 Plzeň 1 10 km / 00:42:36 Účasti
Podzimková Miluše 1970 Běžecký klub čs 1 10 km / 00:59:50 Účasti
Pohl Milan 1982 Battle Droids 1 50 km / 08:01:33 Účasti
Pochanová Zuzana 1998 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:54:10 Účasti
Pokorný Lukáš 1989 SK Sporting Příbam 1 10 km / 00:44:43 Účasti
Poláková Martina 1986 Polák team 1 10 km / 00:51:15 Účasti
Poláková Petra 1979 Beroun 1 10 km / 01:02:15 Účasti
Polidar Miroslav 1972 1 21 km / 01:52:12 Účasti
Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 1 10 km / 00:42:52 Účasti
Pondělíček Radko 1982 nic 1 10 km / 00:49:14 Účasti
Pondělíček Michal 1995 Hořovice 1 9 km / 00:43:06 Účasti
Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights 1 50 km / 06:01:13 Účasti
Pospíšil Antonín 1960 TJ Tlučná 1 10 km / 00:38:57 Účasti
Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 4 31 km / 03:29:07 Účasti
Povalová Eva 1984 8 80 km / 07:06:40 Účasti
Pozler Jiří 1983 Never Alone 1 50 km / 04:43:13 Účasti
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 2 15 km / 02:16:23 Účasti
Prenosil Stanislav 1972 Březnice 4 68 km / 05:46:54 Účasti
Procházka Petr 1973 Doubravan Újezd 1 9 km / 00:59:50 Účasti
Procházka Milan 1941 CZ - ASK Slavia Praha 1 50 km / 05:20:53 Účasti
Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 2 16 km / 01:27:11 Účasti
Procházka Jiří 1970 BTK EURO BIKE Praha 1 8 km / 00:36:53 Účasti
Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 1 9 km / 00:47:06 Účasti
Procházková Ivona 1975 Blatná 2 22 km / 02:24:40 Účasti
Prokopová Petra 1974 Beroun 1 9 km / 00:54:41 Účasti
Prošek Josef 1963 Strašáci Strašecí 1 10 km / 00:44:21 Účasti
Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 1 9 km / 00:51:47 Účasti
Provazník Jan 1979 Bohutín 2 35 km / 02:52:48 Účasti
Prunerová Eva 1979 --- 4 55 km / 05:00:04 Účasti
Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 4 35 km / 03:56:09 Účasti
Převrátil Štěpán 1994 1 10 km / 00:53:27 Účasti
Převrátilová Simona 1996 Za hezčí zadeček 1 6 km / 00:58:52 Účasti
Přibil Pavel 1990 Slavoj Osek 1 9 km / 00:44:42 Účasti
Přibková Barbora 1987 Plzeň 1 12 km / 01:19:57 Účasti
Přibyl Aleš 1989 Neratovice 1 21 km / 01:49:06 Účasti
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 1 6 km / 00:38:34 Účasti
Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 1 12 km / 00:51:40 Účasti
Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 1 10 km / 00:47:52 Účasti
Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 1 9 km / 00:41:14 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: