Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Cajthamlova Natalie 1988 1 21 km / 02:05:11 Účasti
Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 1 10 km / 00:50:59 Účasti
Cedl Jindrich 1978 Beroun 1 18 km / 01:28:16 Účasti
Celina Aleš 1968 IRONSTAR Beroun 1 18 km / 01:26:28 Účasti
Cenefels Filip 1994 Decathlon 1 21 km / 01:22:21 Účasti
Cenková Veronika 1991 žádný 1 21 km / 02:17:55 Účasti
Ciboch Michal 1979 Florbal Dobříš 1 9 km / 00:44:28 Účasti
Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 2 16 km / 01:21:57 Účasti
Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 4 34 km / 02:22:33 Účasti
Cibulková Zdena 1957 Hořovice 1 8 km / 00:24:08 Účasti
Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 4 34 km / 02:05:12 Účasti
Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 1 18 km / 01:14:47 Účasti
Cikán Jaroslav 1955 Příbram 15 147 km / 12:41:01 Účasti
Cílek Miroslav 1965 KTP Tábor 1 10 km / 00:48:14 Účasti
Cílek Tomáš 1999 ASK Slavia Praha 1 10 km / 00:44:08 Účasti
Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 1 9 km / 00:43:07 Účasti
Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav 1 9 km / 00:52:44 Účasti
Cipl František 1951 Bonbon 1 8 km / 00:48:49 Účasti
Cipra Jiří 1981 Forrest Gump Team 1 18 km / 01:22:14 Účasti
Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team 1 18 km / 00:58:31 Účasti
Císař Jan 1990 SK Mirovice 1 21 km / 02:03:46 Účasti
Citerbart Martin 1988 Ciťa 1 10 km / 00:43:53 Účasti
Cuc Martin 1974 cucak 1 10 km / 00:42:36 Účasti
Cuříková Petra 1983 BŽB 1 42 km / 04:52:31 Účasti
Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 1 10 km / 00:48:57 Účasti
Charvát Josef 1993 Rožmitál 1 10 km / 00:56:45 Účasti
Charvát Jan 1998 Zaječov 5 38 km / 02:50:59 Účasti
Chlumský Jiří 1989 Gin & 1 9 km / 00:48:07 Účasti
Chmelařová Natálie 1998 1 12 km / 01:16:59 Účasti
Chochola Petr 1977 Florbal NS 2 11 km / 00:59:33 Účasti
Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 2 11 km / 01:17:34 Účasti
Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 1 6 km / 00:44:12 Účasti
Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 1 18 km / 01:05:54 Účasti
Chrastina Jaroslav 1973 --- 4 68 km / 05:28:05 Účasti
Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 2 30 km / 01:32:35 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: