Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (60)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (133)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Sadílek Václav 1950 Albrechtice 1 42 km / 04:45:14 Účasti
Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 4 61 km / 03:57:17 Účasti
Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 1 10 km / 00:20:38 Účasti
Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 2 18 km / 01:23:09 Účasti
Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 1 10 km / 00:45:13 Účasti
Sarnovský Ladislav 1979 VK Blesk 1 8 km / 00:35:18 Účasti
Satrapa Ondřej 1974 FC Květinov 1 50 km / 05:49:16 Účasti
Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 2 13 km / 01:28:50 Účasti
Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 14 130 km / 09:22:42 Účasti
Sedláček Radek 1970 Odpadlík 1 6 km / 00:38:51 Účasti
Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 2 13 km / 01:16:42 Účasti
Sedláčková Denisa 1977 4 40 km / 03:17:30 Účasti
Sedlák Jiří 1958 Přelouč 1 6 km / 00:41:15 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 16 140 km / 11:13:34 Účasti
Semančík Viktor 1998 gymkc.local 1 9 km / 00:35:46 Účasti
Shhade Modar 1992 Praha 1 9 km / 00:47:51 Účasti
Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram 1 21 km / 02:00:39 Účasti
Scheinherr Jiří 1951 Blatná 3 29 km / 03:34:22 Účasti
Scheu Harald 1969 LMB 2 33 km / 02:32:27 Účasti
Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 4 34 km / 02:46:42 Účasti
Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe 1 50 km / 05:02:10 Účasti
Schovánek Milan 1962 Krčský les B 2 13 km / 01:15:25 Účasti
Schwalbe Ulrike 1978 ATS Kulmbach 1 25 km / 01:55:34 Účasti
Simon Jaroslav 1976 1 12 km / 01:06:51 Účasti
Sirotek Antonín 1992 1 21 km / 02:13:00 Účasti
Sirůčková Jana 1980 Příbram 1 10 km / 00:26:40 Účasti
Siskusová Nikola 1999 FL Nové Strašecí 1 6 km / 00:54:10 Účasti
Sitta Tomáš 1995 ATOM TEAM 1 9 km / 00:47:48 Účasti
Skála Jan 1983 JZD Řesanice 1 10 km / 00:55:31 Účasti
Skalica Filip 1984 1 21 km / 02:05:11 Účasti
Skalická Denisa 1978 Láz 1 10 km / 00:35:32 Účasti
Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK 1 50 km / 04:25:21 Účasti
Skalický Jan 1981 Láz 5 58 km / 05:14:35 Účasti
Skalička Jiří 1942 Příbram 1 8 km / 00:34:49 Účasti
Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 16 176 km / 13:54:38 Účasti
Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 14 146 km / 12:04:41 Účasti
Skalka Filip 1984 1 12 km / 01:15:24 Účasti
Skalková Natálie 1988 Praha 5 1 12 km / 01:15:25 Účasti
Skálová Marie 1976 Amatérky Dobříš 1 9 km / 00:47:20 Účasti
Sklenářová Lucie 1993 Zdice 1 8 km / 00:17:05 Účasti
Skoumalová Alena 1984 1 10 km / 00:25:03 Účasti
Slaba Josef 1980 AC Fitrizci 2 31 km / 02:38:01 Účasti
Slaba Jan 1989 Life Gym Příbram 1 21 km / 02:19:54 Účasti
Slabová Zuzana 1990 Life Gym Příbram 1 21 km / 02:08:52 Účasti
Sládeček Jakub 1974 Senešnice 18 217 km / 16:07:05 Účasti
Sladký Lukáš 1987 Vorvani 10 82 km / 07:00:50 Účasti
Sladký Jiří 1967 KPO 1 7 km / 00:31:28 Účasti
Sláma Pavel 1976 Březnice 1 10 km / 00:45:18 Účasti
Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 3 23 km / 02:04:51 Účasti
Slavíková Eva 1984 1 10 km / 00:17:27 Účasti
Slepičková Renáta 1994 -- 1 21 km / 01:46:34 Účasti
Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 1 7 km / 00:33:08 Účasti
Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 2 51 km / 06:33:55 Účasti
Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 2 15 km / 01:00:38 Účasti
Smělý Jaroslav 1962 Beroun 1 9 km / 00:42:52 Účasti
Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 1 8 km / 00:36:11 Účasti
Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 4 44 km / 03:02:26 Účasti
Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 1 8 km / 00:17:52 Účasti
Smíšek Michal 1978 Příbram 3 43 km / 04:10:46 Účasti
Smíšková Olga 1979 1 21 km / 02:05:10 Účasti
Smítal Jan 1985 Drahlín 5 53 km / 04:02:12 Účasti
Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 1 6 km / 00:26:19 Účasti
Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky 1 42 km / 05:09:45 Účasti
Sojka Karel 1977 Zbečno 1 8 km / 00:40:46 Účasti
Somrová Petra 1975 Kladno 1 8 km / 00:23:17 Účasti
Somrová Adéla 1989 Kladno 1 8 km / 00:20:34 Účasti
Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 2 30 km / 02:53:58 Účasti
Souček Filip 1984 Tochovice 2 32 km / 02:35:05 Účasti
Součková Petra 1977 Stará Huť 1 9 km / 00:52:23 Účasti
Součková Helena 1962 Tochovice 3 27 km / 02:51:42 Účasti
Soukal Petr 1986 1 21 km / 01:43:48 Účasti
Soukup Petr 1976 Příbram 1 25 km / 01:54:54 Účasti
Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 2 13 km / 01:05:14 Účasti
Soukup Josef 1987 Zliv 2 20 km / 01:09:41 Účasti
Soukupová Veronika 1985 Buková u Příbramě 1 21 km / 02:12:30 Účasti
Spáčilová Šárka 1982 neni 1 21 km / 03:10:13 Účasti
Stančík Tomáš 1976 Plzeň 1 9 km / 00:42:42 Účasti
Staněk Kamil 1986 Praha 1 12 km / 00:57:42 Účasti
Staněk Valdemar 1978 praha 1 9 km / 00:53:46 Účasti
Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 1 10 km / 00:52:58 Účasti
Stenzl Libor 1978 1 7 km / 00:39:13 Účasti
Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 1 10 km / 00:35:59 Účasti
Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 1 10 km / 00:19:24 Účasti
Stibalová Petra 1976 brouky 2 18 km / 01:23:50 Účasti
Stippel Andrea 1969 DJK Schwabisch Gmünd 1 50 km / 05:24:12 Účasti
Stolín Josef 1971 Relative Team 1 50 km / 05:20:24 Účasti
Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 2 17 km / 01:31:43 Účasti
Stráněl Jiří 1972 Olomouv 1 21 km / 01:38:15 Účasti
Stráněl Jiří 1993 KASPER - SWIX Team 1 21 km / 02:04:48 Účasti
Stránělová Eva 1998 SK Rover 1 21 km / 01:59:18 Účasti
Strejček Jiří 1983 Rysy 1 6 km / 00:42:54 Účasti
Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky 1 50 km / 04:02:18 Účasti
Strnadová Lucie 1986 Jihlava 1 42 km / 06:19:30 Účasti
Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 4 49 km / 03:53:26 Účasti
Styblík Petr 1968 Maraton klub Kladno 1 50 km / 05:05:10 Účasti
Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun 1 8 km / 00:33:48 Účasti
Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 1 10 km / 00:37:29 Účasti
Suchánková Martina 1977 Profi cykloclub 1 7 km / 00:39:41 Účasti
Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 2 30 km / 02:43:49 Účasti
Suchopárová Ivana 1969 Dobříš 1 9 km / 00:57:35 Účasti
Sukdolák Petr 1964 1 12 km / 01:16:36 Účasti
Sulková Nevyplněno 1976 1 9 km / 01:00:36 Účasti
Sůsa Petr 1999 Koko Team.cz 1 8 km / 00:33:13 Účasti
Sůsa Jakub 1988 Koko Team 5 55 km / 03:43:24 Účasti
Suttrová Petra 1974 Maratonci 1 7 km / 00:44:07 Účasti
Svátek Lubomír 1958 Praha 4 56 km / 04:39:44 Účasti
Svoboda Petr 1986 Lazaři 1 8 km / 00:41:34 Účasti
Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 1 9 km / 00:37:01 Účasti
Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 2 31 km / 02:56:29 Účasti
Svoboda Lukáš 1977 CZ 1 50 km / 03:56:12 Účasti
Svoboda Jan 1943 Příbram 13 112 km / 09:29:59 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 10 83 km / 08:01:13 Účasti
Svojtka Petr 1982 1 8 km / 00:57:44 Účasti
Svozilová Ludmila 1983 Veverky 2 15 km / 01:24:16 Účasti
Sýkora Libor 1972 KST Jirkov 1 10 km / 00:58:08 Účasti
Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 2 31 km / 02:34:19 Účasti
Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján 2 17 km / 01:16:08 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: