Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Vagenknecht František 1977 ASTER Jičín 1 6 km / 00:24:43 Účasti
Vácha Tomáš 1991 1 10 km / 00:45:27 Účasti
Valek Marian 1975 KB Kapslovna 1 12 km / 00:49:55 Účasti
Valentová Květa 1956 Hasiči 1 6 km / 00:39:10 Účasti
Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň 1 25 km / 02:39:50 Účasti
Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 1 12 km / 01:00:18 Účasti
Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 1 10 km / 00:49:04 Účasti
Váňa Miloslav 1963 Bohutín 5 46 km / 03:42:02 Účasti
Vancl Daniel 1981 Písek 1 21 km / 02:35:11 Účasti
Vančáková Magdaléna 1962 Gerontclub 1 50 km / 05:20:24 Účasti
Vandas Aleš 1979 Starohuťský hasíci 1 9 km / 01:00:01 Účasti
Vaněk Aleš 1976 Maratónci 1 7 km / 00:40:45 Účasti
Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 2 75 km / 09:36:22 Účasti
Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 1 10 km / 00:51:18 Účasti
Vašíček Milan 1980 Příbram 1 12 km / 01:05:42 Účasti
Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 1 21 km / 01:48:40 Účasti
Vávra Petr 1994 Vorvani 10 87 km / 08:42:31 Účasti
Vávra Pavel 1990 Vorvani 13 122 km / 11:30:36 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 15 139 km / 11:35:21 Účasti
Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 1 8 km / 00:38:08 Účasti
Vavříček Martin 1981 42FS 1 9 km / 00:47:03 Účasti
Večerková Marcela 1981 Veverky 10 96 km / 07:30:02 Účasti
Vejr Petr 1980 SK Jiné 1 6 km / 00:28:09 Účasti
Velehradský Petr 1959 Nučice 1 9 km / 00:44:39 Účasti
Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz 1 50 km / 03:37:51 Účasti
Vencl Jiří 1998 Aktivity Lanškroun 1 6 km / 00:36:51 Účasti
Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz 1 9 km / 00:45:42 Účasti
Vesecká Renáta 1973 Příbram 2 20 km / 01:27:30 Účasti
Vesecký Jiří 1973 Příbram 1 25 km / 02:15:34 Účasti
Veselá Adéla 1986 1 12 km / 01:07:37 Účasti
Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 1 6 km / 00:51:31 Účasti
Veselý Martin 1984 1 10 km / 00:46:49 Účasti
Veselý Michal 1975 CK Záluží 3 22 km / 02:15:55 Účasti
Veselý Lukáš 1994 2 31 km / 02:27:04 Účasti
Vetrák Petr 1996 Pňovice 1 10 km / 00:50:29 Účasti
Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 5 42 km / 03:22:05 Účasti
Veverka Petr 1973 ŠUMI Team 1 50 km / 05:34:31 Účasti
Vilímová Renata 1975 Zdice 1 8 km / 00:58:33 Účasti
Vimer Jan 1955 Kladno 1 12 km / 01:11:26 Účasti
Vinčálek Jakub 1979 1 21 km / 01:55:20 Účasti
Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 1 9 km / 00:31:19 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 4 34 km / 02:28:07 Účasti
Vítů Michal 1978 Vodič na 1:30:00 1 21 km / 01:29:57 Účasti
Vítů Marcela 1976 Tempo makers 1 21 km / 02:13:21 Účasti
Vizina Petr 1967 SK Babice 1 10 km / 00:41:47 Účasti
Vladika Honza 1958 kola vladika 1 10 km / 00:42:03 Účasti
Vlach Zbyněk 1986 Osek 1 9 km / 00:45:41 Účasti
Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 1 9 km / 00:54:47 Účasti
Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 2 18 km / 01:40:08 Účasti
Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 1 10 km / 00:35:25 Účasti
Vlk Pavel 1969 1 21 km / 01:54:29 Účasti
Vlk Ondřej 1976 Praha 7 1 9 km / 00:39:30 Účasti
Vlková Michaela 1990 Sotio Milevsko 1 10 km / 00:55:17 Účasti
Vlnas Radek 1970 -- 1 9 km / 00:47:34 Účasti
Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 1 10 km / 00:47:00 Účasti
Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 1 10 km / 00:44:36 Účasti
Vohanka Lukáš 1980 Příbram 1 21 km / 01:53:11 Účasti
Vohnout Jan 1983 Plzeň 1 12 km / 01:01:39 Účasti
Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 1 9 km / 00:32:12 Účasti
Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 1 10 km / 00:43:39 Účasti
Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka 2 31 km / 02:59:05 Účasti
Vondráček Gustav 1972 2 71 km / 05:46:02 Účasti
Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník 1 50 km / 03:40:54 Účasti
Vopička Josef 1979 1 10 km / 00:46:57 Účasti
Voříšek Jaroslav 1994 SRTE Rokycany 2 30 km / 02:56:00 Účasti
Voříšek Jan 1973 Vorvani 3 24 km / 02:18:52 Účasti
Voříšková Klára 1988 žádný 1 9 km / 00:54:29 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 7 73 km / 05:05:05 Účasti
Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany 1 9 km / 00:54:40 Účasti
Votápek Daniel 1974 Chaloupky 1 7 km / 00:36:39 Účasti
Votava Jakub 1992 Komárov 1 8 km / 00:33:21 Účasti
Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 11 91 km / 06:44:43 Účasti
Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 1 6 km / 00:45:37 Účasti
Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 2 18 km / 01:22:25 Účasti
Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 1 10 km / 00:48:06 Účasti
Vyhlasová Tereza 1979 winx club 1 10 km / 00:50:22 Účasti
Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 2 15 km / 01:14:15 Účasti
Vyleta Radek 1982 1 10 km / 00:44:12 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: