Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci brdského poháru 2017

A B C Č D E F G H Ch I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Závody
Daněk Petr 1991 Slavoj Osek 1 9 km / 00:47:56 Účasti
Daněk Milan 1962 Horizont Blansko 1 50 km / 06:34:20 Účasti
Danko Filip 1987 Praha 1 25 km / 01:51:30 Účasti
David Hartman 1980 České Budějovice 2 22 km / 01:42:00 Účasti
Dědková Klára 1978 1 25 km / 02:35:16 Účasti
Detz Martin 1962 LTF Koellertal 1 50 km / 04:51:09 Účasti
Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team 1 50 km / 04:15:29 Účasti
Dítě Martin 1968 Štěchovice 1 9 km / 00:51:44 Účasti
Divišová Eva 1988 1 8 km / 01:01:44 Účasti
Dlouhý Jan 1977 Cerhovice 1 7 km / 00:44:07 Účasti
Dočkálek Libor 1973 Dobříš 1 9 km / 00:32:41 Účasti
Dohnal František 1987 Lovosice 1 9 km / 00:41:43 Účasti
Dohnal Robert 1970 CZ 1 50 km / 04:35:34 Účasti
Dohnalová Milada 1974 SRTG Strupčice 1 9 km / 01:00:15 Účasti
Dolečková Leona 1982 Praha 1 7 km / 00:47:28 Účasti
Dolejš Vít 1977 CZ 1 50 km / 04:43:13 Účasti
Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 3 56 km / 04:26:20 Účasti
Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 1 50 km / 06:07:54 Účasti
Dolejš Radomír 1958 SABZO 1 6 km / 00:44:23 Účasti
Dolejšová Jitka 1960 SABZO 1 6 km / 00:44:46 Účasti
Doležal David 1980 Slavoj Osek 1 9 km / 00:49:42 Účasti
Doležal Jaromír 1957 SABZO 3 22 km / 01:52:34 Účasti
Doležalová Renata 1979 1 8 km / 00:47:43 Účasti
Dostalova Anna 1982 Klub sportujicich lenochu 1 9 km / 00:51:25 Účasti
Doucha Filip 1970 CZ - Praha 1 50 km / 04:08:14 Účasti
Doucha František 1952 AVC Praha 1 8 km / 00:51:58 Účasti
Downs Fabian 1986 LC Brühl Leichtatletik 1 50 km / 03:14:45 Účasti
Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99 1 6 km / 00:37:37 Účasti
Drastík Jakub 1976 CZ 1 50 km / 05:57:45 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 12 118 km / 07:19:53 Účasti
Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 2 29 km / 02:23:22 Účasti
Dubský Dalibor 1971 Plzeň 1 25 km / 02:10:28 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 2 17 km / 01:32:34 Účasti
Ďuk Jan 1981 Hisport team 1 25 km / 01:40:17 Účasti
Dukic Jelena 1988 1 10 km / 00:57:45 Účasti
Duník Štěpán 1975 Příbram 2 46 km / 03:44:55 Účasti
Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 1 8 km / 00:54:35 Účasti
Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 1 12 km / 01:22:32 Účasti
Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 2 18 km / 01:22:58 Účasti
Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 2 17 km / 01:20:43 Účasti
Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 1 9 km / 00:43:03 Účasti
Dvořák Patrik 1972 Vyběhej se/Radětice 1 21 km / 02:15:02 Účasti
Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 1 6 km / 00:34:22 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 8 83 km / 06:18:02 Účasti
Dvořák Filip 1991 1 10 km / 00:46:42 Účasti
Dvořák Pavel 1969 1 21 km / 02:04:10 Účasti
Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 7 58 km / 03:43:19 Účasti
Dvořák Viktor 1970 Praha 1 10 km / 00:50:28 Účasti
Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice 1 6 km / 00:47:05 Účasti

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: