Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (71)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 338   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno2219 (10) 13
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2176 (0) 12
3. Povalová Eva 1984 1947 (10) 13
4. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1887 (0) 11
5. Kubínová Ivana 1980 1747 (0) 10
6. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká1704 (0) 11
7. Gregorová Daniela 1974 Komárov1691 (0) 12
8. Kroupova Petra 1984 1630 (0) 12
9. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1578 (10) 13
10. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B1507 (10) 13
11. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1490 (0) 12
12. Kafková Lucie 1982 Zdice1446 (0) 10
13. Jeřábková Jana 1984 1377 (0) 8
14. Hartmanová Stanislava 1958 ---1375 (0) 12
15. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna1153 (0) 9
16. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1129 (0) 6
17. Sirůčková Jana 1980 Příbram1103 (0) 12
18. Svobodová Dana 1952 Příbram1089 (0) 11
19. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1018 (0) 10
20. Mališová Karla 1960 USK Praha992 (0) 6
21. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram955 (0) 5
22. Bartošová Milada 1953 Příbram916 (0) 12
23. Nováková Lenka 1975 882 (0) 10
24. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš864 (0) 6
25. Hořejšová Hana 1960 Příbram859 (0) 8
26. Večerková Marcela 1981 Veverky818 (0) 5
27. Krůtová Marcela 1971 Lhota803 (0) 7
28. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb779 (0) 5
29. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun775 (0) 4
30. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun760 (0) 4
31. Burianová Andrea 1989 732 (0) 6
32. Jandurová Iva 1985 za sebe712 (0) 5
33. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun701 (0) 6
34. Krátká Jana 1992 673 (0) 6
35. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák670 (0) 9
36. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd617 (0) 7
37. Gerychová Michaela 1982 Zaječov595 (0) 3
38. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram590 (0) 3
39. Urbanová Zora 1974 ---550 (0) 4
40. Křenková Renata 1980 526 (0) 4
41. Bartoňová Jana 1982 504 (0) 4
42. Třísková Katarina 1971 Praha 6500 (0) 3
43. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška484 (0) 4
44. Suttrová Petra 1974 Maratonci461 (0) 3
45. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun414 (0) 5
46. Krejčíková Jana 1982 412 (0) 4
47. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice398 (0) 4
48. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov395 (0) 2
49. Perglerová Anna 2010 Komárov390 (0) 2
50. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram382 (0) 3
51. Štefaničová Hana 1976 Příbram375 (0) 2
52. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni362 (0) 2
53. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť336 (0) 2
54. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
55. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
56. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň320 (0) 2
57. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany316 (0) 2
58. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM312 (0) 2
59. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine303 (0) 2
60. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice289 (0) 2
61. Rumpíková Kristina 1989 272 (0) 2
62. Žežulková Lenka 1982 Žebrák256 (0) 2
63. Sedláčková Denisa 1977 256 (0) 3
64. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
65. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun244 (0) 2
66. Prunerová Eva 1979 ---244 (0) 2
67. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!225 (0) 3
68. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
69. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon211 (0) 2
70. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
71. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
72. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
73. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
74. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
75. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
76. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
77. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
78. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
79. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.198 (0) 2
80. Stibalová Petra 1976 brouky198 (0) 2
81. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team195 (0) 1
82. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka195 (0) 1
83. Accardo Francesca 1977 AC Laura195 (0) 1
84. Kubicová Ivana 1981 SDH Svinaře195 (0) 1
85. Štilcová Michaela 1981 192 (0) 2
86. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B190 (0) 1
87. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1
88. Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team190 (0) 1
89. Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2190 (0) 1
90. Palková Mirka 1979 Újezd186 (0) 2
91. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team185 (0) 1
92. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
93. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
94. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
95. Hudecová Alena 1994 Dobříš185 (0) 1
96. Románková Věra 1991 FN Motol185 (0) 1
97. Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno185 (0) 1
98. Seemanova Jana 1975 SABZO182 (0) 2
99. Šedivá Lenka 1993 180 (0) 1
100. Šindelářová Blanka 1972 180 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 338   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: