Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (26)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (12)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 114   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2050 (50) 15
2. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram1752 (40) 14
3. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1294 (0) 7
4. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1232 (0) 7
5. Gruberová Markéta 1982 MK Kladno575 (0) 3
6. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany560 (0) 3
7. Sajdlová Jana 1983 Žižkovský Tygři546 (0) 3
8. Večerková Marcela 1981 Veverky545 (0) 3
9. Štěchová Kristýna 1990 520 (0) 3
10. Egemová Linda 1981 Valoa Race472 (0) 3
11. Koukolíková Lucie 1985 Rokycany450 (0) 3
12. Barášková Lucie 1980 Příbram433 (0) 3
13. Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se409 (0) 3
14. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
15. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB385 (0) 2
16. Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram366 (0) 2
17. Petřeková Monika 1987 Rožmitál348 (0) 2
18. Rašková Martina 1982 AC Praha344 (0) 2
19. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun342 (0) 2
20. Pobořilová Iveta 1992 342 (0) 2
21. Rásková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany342 (0) 2
22. Vaňková Ludmila 1982 Mníšek p. B.341 (0) 2
23. Šornová Tereza 1989 MK - Ventil Láz-Smrčí334 (0) 2
24. Slívová Erika 1991 328 (0) 2
25. Haníková Pavlína 1988 Bubovice325 (0) 2
26. Houštecká Hana 1983 Báječné ženy v běhu324 (0) 2
27. Kofrová Michaela 1990 Černý Újezd320 (0) 2
28. Šálková Alena 1980 319 (0) 2
29. Havlová Marie 1989 316 (0) 2
30. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team297 (0) 2
31. Jarolímková Jarmila 1980 250 (0) 2
32. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy200 (0) 1
33. Nekolová Barbora 1988 NIKE200 (0) 1
34. Přívozníková Pavla 1986 200 (0) 1
35. Benedová Gabriela 1986 Hořovice195 (0) 1
36. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice195 (0) 1
37. Hájková Kristýna 1984 SK Babice195 (0) 1
38. Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek195 (0) 1
39. Všetečková Lenka 1984 195 (0) 1
40. Šimáková Jitka 1986 Říčany195 (0) 1
41. Rydvanová Tereza 1983 190 (0) 1
42. Vávrová Markéta 1985 Rolníci ČZU Praha190 (0) 1
43. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno185 (0) 1
44. Leitermanová Miroslava 1985 Vistar185 (0) 1
45. Šibravová Lenka 1982 kerteam185 (0) 1
46. Zrzavecká Lada 1989 Den cesty185 (0) 1
47. Votavová Dana 1985 Táborníci Perun180 (0) 1
48. Kamicová Pavlína 1982 180 (0) 1
49. Stehlíková Petra 1986 180 (0) 1
50. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň176 (0) 1
51. Matějková Tereza 1981 Plzeň176 (0) 1
52. Opatrná Jana 1981 Báječné ženy v běhu176 (0) 1
53. Prochazkova Veronika 1984 fyzio176 (0) 1
54. Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam176 (0) 1
55. Doubravová Jitka 1993 176 (0) 1
56. Černohorská Barbora 1989 Drahlín172 (0) 1
57. Tlustá Jitka 1985 172 (0) 1
58. Kudrnovská Eva 1986 172 (0) 1
59. Krchová Lucie 1981 168 (0) 1
60. Laiblová Štěpánka 1983 Nové Hrady168 (0) 1
61. Voříšková Jana 1985 Blovice168 (0) 1
62. Škopová Karteřina 1993 Praha168 (0) 1
63. Faltusová Kristýna 1993 164 (0) 1
64. Kalachová Lubica 1984 hejvys intemate team164 (0) 1
65. Mrlinová Lucie 1990 Mirovice164 (0) 1
66. Lukavská Kateřina 1983 horolezci Dobříš164 (0) 1
67. Coufalová Lucie 1980 Praha160 (0) 1
68. Jemelíková Adéla 1988 Hranice160 (0) 1
69. Fronková Vendula 1984 AC Domažlice160 (0) 1
70. Vodvářková Tereza 1985 Brno -Špitálka160 (0) 1
71. Mottlová Daniela 1991 Březnice156 (0) 1
72. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team156 (0) 1
73. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš156 (0) 1
74. Hlinecká Krála 1989 Příbram156 (0) 1
75. Míková Hana 1980 Kukačky156 (0) 1
76. Štěrbová Kateřina 1988 Maxima s.r.o.156 (0) 1
77. Midulová Kataryna 1987 Žilina- Dolný Hričov156 (0) 1
78. Honysová Ester 1990 Vyfigury152 (0) 1
79. Klánová Kateřina 1988 xxxxx152 (0) 1
80. Bartošová Lenka 1982 Plzeň148 (0) 1
81. Holá Michaela 1984 ---148 (0) 1
82. Gregorová Jitka 1991 Žleby148 (0) 1
83. Šnoblová Klára 1980 ---144 (0) 1
84. Černá Gabriela 1985 Plzeň144 (0) 1
85. Matunová Klára 1987 144 (0) 1
86. Majorová Eliška 1987 Praha140 (0) 1
87. Vlková Martina 1984 Praha140 (0) 1
88. Habová Šárka 1986 137 (0) 1
89. Havlová Zlata 1986 Triohavel s.r.o.137 (0) 1
90. Maroušková Anna 1984 STS Chvojkovice Brod137 (0) 1
91. Zborníková Veronika 1984 Tymákov137 (0) 1
92. Vaindlová Pavla 1986 Mirošov134 (0) 1
93. Kšánová Štěpánka 1994 131 (0) 1
94. Nemeškalová Markéta 1985 Praha131 (0) 1
95. Dušková Martina 1987 Praha128 (0) 1
96. Kubíčková Kristýna 1982 Praha128 (0) 1
97. Nohýnková Lucie 1985 125 (0) 1
98. Legnerová Lenka 1989 TTT Praha125 (0) 1
99. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři122 (0) 1
100. Rajnochová Monika 1980 Přední Pořičí122 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 114   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: