Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (26)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (12)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-89 z celkem 89   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1985 (50) 15
2. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1906 (20) 12
3. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1882 (30) 13
4. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram1750 (0) 9
5. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM1406 (0) 8
6. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram1330 (0) 7
7. Hrubá Gábina 1977 Skálíci980 (0) 5
8. Bonková Gisela 1975 Příbram796 (0) 5
9. Matulová Alice 1978 relax785 (0) 5
10. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice684 (0) 4
11. Kupečková Miluše 1978 Příbram674 (0) 4
12. Karbulková Alice 1972 AC Cobydub534 (0) 3
13. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team492 (0) 3
14. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží483 (0) 3
15. Potůčková Eva 1977 HISPORT TEAM395 (0) 2
16. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B390 (0) 2
17. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha370 (0) 2
18. Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška361 (0) 2
19. Kučerová Pavla 1976 SK Zdice354 (0) 2
20. Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team354 (0) 2
21. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team352 (0) 2
22. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství352 (0) 2
23. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely348 (0) 2
24. Vesecká Renáta 1973 Příbram336 (0) 2
25. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři324 (0) 2
26. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram316 (0) 2
27. Šindelářová Petra 1974 316 (0) 2
28. Karasová Pavla 1978 308 (0) 2
29. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška300 (0) 2
30. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B256 (0) 2
31. Borovičková Lenka 1973 Smola chůze Praha200 (0) 1
32. Čermanová Alena 1976 SK Chloumky200 (0) 1
33. Hospodarzová Markéta 1974 Sokol Unhošť200 (0) 1
34. Piklová Alice 1973 SUŠ195 (0) 1
35. Heinl Baronová Iva 1977 190 (0) 1
36. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU180 (0) 1
37. Filipová Lída 1970 SK Babice180 (0) 1
38. Kendíková Jana 1972 180 (0) 1
39. Vrbová Lenka 1973 --180 (0) 1
40. Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy176 (0) 1
41. Haľková Jaroslava 1977 176 (0) 1
42. Zdražilová Petra 1978 CHALOUPKY176 (0) 1
43. Krátká Martina 1974 Letizia Dobříš176 (0) 1
44. Prunerová Eva 1979 ---172 (0) 1
45. Páralová Markéta 1970 Praha172 (0) 1
46. Pospíšilová Štěpánka 1976 172 (0) 1
47. Procházková Ivona 1975 Blatná172 (0) 1
48. Gregorová Daniela 1974 Komárov168 (0) 1
49. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.168 (0) 1
50. Boříková Lenka 1974 168 (0) 1
51. Svítilová Pavla 1977 Báječné ženy v běhu168 (0) 1
52. Horáková Reneta 1972 CZ - Děčín168 (0) 1
53. Chmelíková Michaela 1975 Plzeň168 (0) 1
54. Pucherova Hana 1971 Easyrunners.cz164 (0) 1
55. Svobodová Martina 1976 Příbram164 (0) 1
56. Dragounová Jitka 1977 164 (0) 1
57. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška164 (0) 1
58. Orságová Lucie 1973 160 (0) 1
59. Sedláčicová Denisa 1977 160 (0) 1
60. Červená Jitka 1976 156 (0) 1
61. Digmayerová Ivana 1974 FOX156 (0) 1
62. Knápková Petra 1976 Brdy Beer Bear156 (0) 1
63. Pokorná Dagmar 1977 Praha156 (0) 1
64. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun152 (0) 1
65. Salingerová Kateřina 1977 žádný152 (0) 1
66. Fialová Lucie 1974 148 (0) 1
67. Macháčková Kateřina 1977 MC Český Ráj148 (0) 1
68. Mikesková Petra 1975 Příbram148 (0) 1
69. Pajkrtová Michaela 1979 Dexter BSK148 (0) 1
70. Arnotová Kateřina 1973 Run Porg Praha148 (0) 1
71. Sekyrová Ivana 1971 adidas BOOST Team / AK Sokolov148 (0) 1
72. Hutarová Edita 1978 Praha144 (0) 1
73. Pačandová Dana 1971 Hejvy´s intimmate Team144 (0) 1
74. Nosková-Lajvrová Andrea 1971 amatér140 (0) 1
75. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun140 (0) 1
76. Kubešová Alena 1971 Praha 5140 (0) 1
77. Šedivá Pavlína 1974 Strýčkovy140 (0) 1
78. Nemetová Michaela 1977 Dobříš137 (0) 1
79. Podzimková Miluše 1970 Hvožďany137 (0) 1
80. Morávková Petra 1973 Praha Komořany137 (0) 1
81. Kopecká Zuzana 1979 žádný137 (0) 1
82. Coblová Vratislava 1973 AC LABE134 (0) 1
83. Dudová Eva 1977 Loko Beroun134 (0) 1
84. Havlíčková Černá Michaela 1976 SK Vlaška131 (0) 1
85. Polívková Marie 1972 SK Poletuchy128 (0) 1
86. Švecová Lucie 1979 In Energy Dobříš125 (0) 1
87. Trnková Kocourková Hana 1978 žádný125 (0) 1
88. Fiřtová Eva 1973 Rosovice122 (0) 1
89. Kováříková Veronika 1972 Zeleneč119 (0) 1

Záznamů: 1-89 z celkem 89   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: