Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-41 z celkem 41   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2000 (30) 13
2. Hořejšová Hana 1960 Příbram1861 (10) 11
3. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš980 (0) 5
4. Mališová Karla 1960 USK Praha785 (0) 4
5. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany600 (0) 3
6. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha390 (0) 2
7. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice390 (0) 2
8. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška380 (0) 2
9. Vančáková Magdalena 1962 Gerontclub380 (0) 2
10. Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko380 (0) 2
11. Andrušíková Radka 1968 Sedlčany365 (0) 2
12. Součková Helena 1962 352 (0) 2
13. Šornová Věra 1964 344 (0) 2
14. Václavková Jolana 1969 Báječné ženy v běhu200 (0) 1
15. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť200 (0) 1
16. Kern Karin 1967 DJK Schwäbisch Gmünd200 (0) 1
17. Schmittner Monika 1963 SV LA Muenchnerau195 (0) 1
18. Slavíková Kateřina 1969 195 (0) 1
19. Roentzsch Simone 1965 SG Oberlichtenau195 (0) 1
20. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer190 (0) 1
21. Kružíková Jarmila 1962 190 (0) 1
22. Petráková Pavla 1960 190 (0) 1
23. Kulmonová Monika 1968 Běžecká škola KV190 (0) 1
24. Honzáková Jiřina 1965 CZ185 (0) 1
25. Treybalová Zuzka 1968 --185 (0) 1
26. Handrychová Gabriela 1967 KLHK185 (0) 1
27. Lang Ingeborg B. 1962 TV Puttlingen185 (0) 1
28. Šálková Martina 1966 185 (0) 1
29. Blažková Denisa 1968 Praha185 (0) 1
30. Procházková Pavlína 1964 Hořovice185 (0) 1
31. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň185 (0) 1
32. Slancová Pavlína 1960 180 (0) 1
33. Chmelová Iva 1962 Červená Řečice180 (0) 1
34. Hrubá Monika 1969 176 (0) 1
35. Bartášková Dagmar 1969 SK Poletuchy176 (0) 1
36. Ryjáčková Lucie 1969 172 (0) 1
37. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno172 (0) 1
38. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice164 (0) 1
39. Pevec Susanne 1967 DMP Celje164 (0) 1
40. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau160 (0) 1
41. Žaberl Taja 1969 DMP Celje152 (0) 1

Záznamů: 1-41 z celkem 41   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: