Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 985   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1950 (0) 10
2. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1935 (30) 13
3. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1831 (30) 13
4. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany1798 (0) 10
5. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1706 (50) 15
6. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1529 (40) 14
7. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1466 (20) 12
8. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1378 (0) 9
9. Vitásek Josef 1958 Buková1345 (10) 11
10. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1297 (50) 15
11. Čekan Václav 1992 Vyběhej se1210 (30) 13
12. Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team1200 (0) 10
13. Burian Michal 1994 Vyběhej se1176 (10) 11
14. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1148 (40) 14
15. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1120 (10) 11
16. Turek Jiří 1962 Chaloupky1066 (30) 13
17. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1056 (0) 7
18. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1028 (0) 6
19. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři1000 (0) 6
20. Sládeček Jakub 1974 Senešnice938 (0) 9
21. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři926 (0) 8
22. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram906 (10) 11
23. Šnobl Jiří 1959 Příbram894 (10) 11
24. Raboch Ivan 1966 Žebrák881 (0) 6
25. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí814 (0) 6
26. Ďuk Jan 1981 HISPORT813 (0) 5
27. Kostiha Michal 1984 KC Příbram771 (0) 9
28. Gregořica Miroslav 1967 Příbram695 (40) 14
29. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun692 (0) 4
30. Vokáč Roman 1962 Zdice665 (0) 7
31. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice663 (0) 4
32. Tužil Roman 1994 SC Marathon Tužil650 (0) 4
33. Čekan Václav 1969 Vyběhej se647 (20) 12
34. Šedivý Jan 1984 Vyběhej se593 (0) 9
35. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice572 (50) 15
36. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany563 (0) 5
37. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram557 (0) 3
38. Klika Antonín 1964 Lokomotiva Beroun557 (0) 3
39. Krch Michal 1979 Switch520 (0) 5
40. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice515 (0) 5
41. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy499 (0) 8
42. Toušek Petr 1980 Salviaparadise468 (0) 3
43. Štika Dušan 1972 Březnice455 (0) 7
44. Cihlář Jan 1970 Loko Beroun440 (0) 3
45. Bubeníček Jiří 1968 SOKOL LHOTKA PRAHA428 (0) 3
46. Kubů Martin 1983 Srub Hořovice424 (0) 4
47. Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s400 (0) 2
48. Ježek Petr 0000 IMX Praha384 (0) 3
49. Svoboda Jan 1943 Příbram382 (0) 10
50. Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb363 (0) 7
51. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM361 (0) 8
52. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku360 (0) 3
53. Minařík Petr 1976 Rokycany357 (0) 2
54. Harant Pavel 1972 Otročíněves356 (0) 6
55. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery354 (0) 3
56. Rektor Antonín 1975 Modřany353 (0) 2
57. Budil Roman 1969 Atletika Písek350 (0) 2
58. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák349 (0) 9
59. Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team343 (0) 5
60. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť340 (0) 2
61. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun338 (0) 2
62. Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb338 (0) 6
63. Větrovský Petr 1984 Hanák Home336 (0) 3
64. Slepička Pavel 1972 Žebrák334 (0) 3
65. Beshir Ervin Idris 1967 SK Zdice328 (0) 2
66. Hřídel Radek 1974 Příbram328 (0) 5
67. Kunc Jiří 1980 3-2-1 START326 (0) 3
68. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice325 (0) 4
69. Nový Lukáš 1976 Vševily324 (0) 2
70. Suchopár Miroslav 1959 Březnice324 (0) 7
71. Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň318 (0) 3
72. Kudelňák Miroslav 0000 ZBRDI317 (0) 3
73. Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha316 (0) 2
74. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice313 (0) 4
75. Hostička Jan 1979 Příbram310 (0) 2
76. Malý Zdeněk 0000 Sokol Beroun309 (0) 4
77. Kupeček Pavel 1971 Příbram307 (0) 6
78. Holík Vlastimír 1943 Liga 100304 (10) 11
79. Bambas Josef 1971 CZ - FOKOLARE297 (0) 2
80. Fiřt Petr 1957 KC Příbram294 (0) 6
81. Šimek Pavel 1971 Praha292 (0) 2
82. Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť290 (0) 2
83. Šálek Martin 1967 Triklub Příbram284 (0) 3
84. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš279 (0) 4
85. Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha277 (0) 2
86. Rubeš Jan 1973 Proběhnout se271 (0) 3
87. Kreuzer Milan 1963 Milevsko271 (0) 3
88. Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice271 (0) 4
89. Placatka Stanislav 1969 Příbram271 (0) 4
90. Svatoň Jan 1983 Radost Praha265 (0) 2
91. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy265 (0) 3
92. Brabec Miloslav 1956 Rokycany264 (0) 4
93. Vipler Pavel 1969 Pek Sport256 (0) 2
94. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram256 (0) 5
95. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun253 (0) 3
96. Dočkálek Libor 1973 Dobříš252 (0) 2
97. Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice250 (0) 3
98. Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy246 (0) 4
99. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost244 (0) 2
100. Vlček Petr 1973 Hořovice242 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 985   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: