Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (64)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 414   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1955 (0) 10
2. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1911 (30) 13
3. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany1860 (0) 10
4. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1720 (40) 14
5. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1586 (50) 15
6. Čekan Václav 1992 Vyběhej se1534 (30) 13
7. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1482 (40) 14
8. Burian Michal 1994 Vyběhej se1468 (10) 11
9. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1156 (0) 7
10. Kostiha Michal 1984 KC Příbram1142 (0) 9
11. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1139 (0) 8
12. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři1063 (0) 6
13. Šedivý Jan 1984 Vyběhej se969 (0) 9
14. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí951 (0) 6
15. Ďuk Jan 1981 HISPORT874 (0) 5
16. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy829 (0) 8
17. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice710 (0) 4
18. Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb706 (0) 7
19. Tužil Roman 1994 SC Marathon Tužil696 (0) 4
20. Krch Michal 1979 Switch688 (0) 5
21. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice645 (0) 5
22. Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb635 (0) 6
23. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram575 (0) 3
24. Kubů Martin 1983 Srub Hořovice563 (0) 4
25. Toušek Petr 1980 Salviaparadise522 (0) 3
26. Větrovský Petr 1984 Hanák Home508 (0) 3
27. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice489 (0) 4
28. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery436 (0) 3
29. Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň417 (0) 3
30. Novák Aleš 1976 Internet Příbram415 (0) 4
31. Kunc Jiří 1980 3-2-1 START408 (0) 3
32. Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s400 (0) 2
33. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy399 (0) 4
34. Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice396 (0) 5
35. Minařík Petr 1976 Rokycany370 (0) 2
36. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram369 (0) 4
37. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun363 (0) 2
38. Rektor Antonín 1975 Modřany361 (0) 2
39. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy360 (0) 3
40. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun355 (0) 3
41. Nový Lukáš 1976 Vševily348 (0) 2
42. Maršík Zdeněk 1986 Draci340 (0) 3
43. Hostička Jan 1979 Příbram338 (0) 2
44. Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť337 (0) 2
45. Houžvička Miloš 1978 Příbram320 (0) 3
46. Svatoň Jan 1983 Radost Praha316 (0) 2
47. Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd315 (0) 3
48. Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha313 (0) 2
49. Hurajt Marek 1987 Hořovice312 (0) 2
50. Beniška Michal 1978 Písek Semice303 (0) 3
51. Soukup Petr 1976 Příbram288 (0) 2
52. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex278 (0) 2
53. Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram277 (0) 2
54. Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice269 (0) 4
55. Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí267 (0) 3
56. Bláža Lukáš 1989 265 (0) 2
57. Zícha Ondřej 1982 250 (0) 2
58. Kromka Dušan 1989 244 (0) 2
59. Luft Jan 1975 KC Příbram236 (0) 3
60. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky231 (0) 3
61. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily221 (0) 2
62. Zeman Václav 1984 Bell216 (0) 2
63. Redlich Tomáš 1988 San Piego211 (0) 2
64. Kotěra Marek 1979 Musashi211 (0) 2
65. Podlena Václav 1984 Plzeň210 (0) 2
66. Stegner Carsten 1975 SV Amberg ASICS Frontrunner200 (0) 1
67. Janoušek Milan 1991 Sokol Kolín200 (0) 1
68. Kamic Petr 1982 200 (0) 1
69. Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí200 (0) 2
70. Dostál Lukáš 1979 Jince200 (0) 2
71. Procházka David 1975 AC Hluboš196 (0) 2
72. Miler Jiří 1975 AC Mladá Boleslav195 (0) 1
73. Platil Jiří 1981 CZ - Modřanská CREW195 (0) 1
74. Čada Radim 1976 Podkoží192 (0) 2
75. Csirik Jiří 1992 Atletika Písek190 (0) 1
76. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club190 (0) 1
77. Valach David 1979 190 (0) 1
78. Šlapák Dušan 1981 Komárov190 (0) 2
79. Dvořák Pavel 1977 Beroun188 (0) 2
80. Melichar Jan 1975 CZ - Mníšek pod Brdy188 (0) 2
81. Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky185 (0) 1
82. Bohdal Jaroslav 1976 MK Kladno185 (0) 1
83. Střelba Ondřej 1975 185 (0) 1
84. Allen Noah Daniel 1980 Spartak Praha 4185 (0) 1
85. Treybal Vladimir 1976 1. HIT athletic & velo club185 (0) 1
86. Smíšek Michal 1978 184 (0) 2
87. Hlas Jakub 1989 KERTEAM180 (0) 1
88. Skripnik Štěpán 1979 CZ - Klacky.cz180 (0) 1
89. Černý Jakub 1994 180 (0) 1
90. Kasík Konstantin 1978 JKM180 (0) 1
91. Singr Martin 1987 SKP Nymburk180 (0) 1
92. Bažant Mirek 1983 Táborníci Perun180 (0) 1
93. Březina Tomáš 1980 Praha 5178 (0) 2
94. Žůček Petr 1975 176 (0) 1
95. Langer Jan 1986 Nike176 (0) 1
96. Rybář Tomáš 1981 Lokal Blok176 (0) 1
97. Šatava Michal 1979 Bubovice176 (0) 2
98. Klauser Ondřej 1985 Sedlčany174 (0) 2
99. Koubek Jiří 1984 172 (0) 1
100. Schoř Jakub 1983 TJ Slavoj BANES Pacov172 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 414   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: