Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 237   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2025 (30) 13
2. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1945 (50) 15
3. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1834 (20) 12
4. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1579 (10) 11
5. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1465 (0) 9
6. Gregořica Miroslav 1967 Příbram1458 (40) 14
7. Čekan Václav 1969 Vyběhej se1419 (20) 12
8. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1160 (0) 6
9. Raboch Ivan 1966 Žebrák1096 (0) 6
10. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM1022 (0) 8
11. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák994 (0) 9
12. Štika Dušan 1972 Březnice986 (0) 7
13. Harant Pavel 1972 Otročíněves825 (0) 6
14. Kupeček Pavel 1971 Příbram786 (0) 6
15. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun770 (0) 4
16. Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team710 (0) 5
17. Hřídel Radek 1974 Příbram674 (0) 5
18. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram663 (0) 5
19. Franc Daniel 1972 Karlos Gym657 (0) 6
20. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice638 (0) 4
21. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš586 (0) 4
22. Placatka Stanislav 1969 Příbram578 (0) 4
23. Míka Filip 1974 SK Horymír Neumětely544 (0) 5
24. Bubeníček Jiří 1968 SOKOL LHOTKA PRAHA542 (0) 3
25. Cihlář Jan 1970 Loko Beroun537 (0) 3
26. Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy529 (0) 4
27. Rataj Pavel 1969 Rokycany513 (0) 4
28. Slepička Pavel 1972 Žebrák494 (0) 3
29. Rubeš Jan 1973 Proběhnout se482 (0) 3
30. Šálek Martin 1967 Triklub Příbram480 (0) 3
31. Karbulka Pavel 1973 CZ - Šakal Kbely444 (0) 3
32. Reichel Josef 1968 Bikestore.cz414 (0) 3
33. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť390 (0) 2
34. Budil Roman 1969 Atletika Písek390 (0) 2
35. Beshir Ervin Idris 1967 SK Zdice385 (0) 2
36. Šimek Pavel 1971 Praha371 (0) 2
37. Bambas Josef 1971 CZ - FOKOLARE362 (0) 2
38. Dočkálek Libor 1973 Dobříš353 (0) 2
39. Vipler Pavel 1969 Pek Sport345 (0) 2
40. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno344 (0) 2
41. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost336 (0) 2
42. Mikula Miroslav 1968 332 (0) 2
43. Vydra Karel 1972 tj sokol žebrák326 (0) 3
44. Gladiš David 1974 Černí Draci324 (0) 2
45. Škába Pavel 1974 TK NOVIS Praha322 (0) 2
46. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun309 (0) 3
47. Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun306 (0) 3
48. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška305 (0) 2
49. Kofroň Oldřich 1971 Team Internet PB303 (0) 2
50. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory298 (0) 2
51. Šroller Vojtěch 1968 CZ - SK Lamy298 (0) 3
52. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram296 (0) 2
53. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod295 (0) 2
54. Kindl Marek 1969 Loko Beroun295 (0) 2
55. Vlček Petr 1973 Hořovice292 (0) 2
56. Fencl Radek 1965 SK Vlaška276 (0) 2
57. Ševít Jan 1973 Srub Hořovice269 (0) 2
58. Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice265 (0) 2
59. Sladký Jiří 1967 KPO262 (0) 2
60. Teplický Jan 1974 SK Nesvačily260 (0) 2
61. Štolcbart Jan 1969 Sky Centrum Příbram253 (0) 2
62. Brabec Miroslav 1973 www.anglickecentrum.cz252 (0) 2
63. Homolka Petr 1974 Hořovice238 (0) 2
64. Kučera Pavel 1971 OK Dobříš236 (0) 2
65. Hrubec Martin 1973 Březnice229 (0) 2
66. Mach Pavel 1965 MK Kladno224 (0) 2
67. Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr221 (0) 2
68. Kendík Tomáš 1972 Lochkov218 (0) 2
69. Fořt Jiří 1970 1970.0208 (0) 2
70. Petrilák Miroslav 1966 Příbram208 (0) 2
71. Jiřičný Martin 1969 Bonbon207 (0) 2
72. Polák Zbyněk 1974 SK Setos Praha206 (0) 2
73. Brunner Radek 1974 SK Babice200 (0) 1
74. Wallenfels Jiří 1972 Sokol Vinohrady200 (0) 1
75. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team195 (0) 1
76. Orálek Daniel 1970 CZ - AC Moravská Slávia Brno195 (0) 1
77. Braniš Pavel 1969 Příbram190 (0) 1
78. Jansa Jiří 1966 Atletika Písek190 (0) 1
79. Štepánek Zdeněk 1967 190 (0) 1
80. Korous Martin 1974 e.on triatlon tábor190 (0) 1
81. Stolín Josef 1971 Relative Team190 (0) 2
82. Pexa Martin 1974 Groz Beckert185 (0) 1
83. Včelák Jan 1973 Řevnice185 (0) 1
84. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B180 (0) 1
85. Schiele Paul 1968 LSG Aalen180 (0) 1
86. Malina Petr 1969 Borek180 (0) 1
87. Scheu Harald 1969 LMB180 (0) 1
88. Batěk Pavel 1974 180 (0) 1
89. Schovánek Petr 1965 Krčský les176 (0) 1
90. Suchánek Petr 1972 AC OH Praha176 (0) 1
91. Král Zdeněk 1968 Velké Přílepy176 (0) 1
92. Saavedra Ricardo 1971 Hrom do piecky176 (0) 1
93. Matula Martin 1971 HISPORT TEAM Praha176 (0) 1
94. Sedlák Pavel 1971 CZ - MKS Ostrava176 (0) 1
95. Příbrský Dušan 1965 KPO176 (0) 2
96. Flaks Jan 1966 AC Nýřany172 (0) 1
97. Gloser Václav 1972 172 (0) 1
98. Záluský Tomáš 1974 Rumpra172 (0) 1
99. Kosobud Martin 1968 TRISK ČB Praha172 (0) 1
100. Bloudek Petr 1972 DGP172 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 237   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: