Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 109   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vitásek Josef 1958 Buková1970 (10) 11
2. Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team1921 (0) 10
3. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1888 (10) 11
4. Turek Jiří 1962 Chaloupky1853 (30) 13
5. Šnobl Jiří 1959 Příbram1798 (10) 11
6. Vokáč Roman 1962 Zdice1264 (0) 7
7. Suchopár Miroslav 1959 Březnice1110 (0) 7
8. Fiřt Petr 1957 KC Příbram960 (0) 6
9. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice915 (0) 6
10. Kříž Vladimír 1958 Žižkovští tygři786 (0) 5
11. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka753 (0) 5
12. Brabec Miloslav 1956 Rokycany680 (0) 4
13. Klika Antonín 1964 Lokomotiva Beroun600 (0) 3
14. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku560 (0) 3
15. Jindra David 1960 BRID Team538 (0) 3
16. Kreuzer Milan 1963 Milevsko516 (0) 3
17. Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice484 (0) 3
18. Říha Vladimír 1955 464 (0) 3
19. Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha400 (0) 2
20. Šroubek Vlastimil 1961 SC Marathon Plzeň385 (0) 2
21. Vlček Bohumil 1960 Praha 13367 (0) 2
22. Tilinger Jaroslav 1958 Musashi344 (0) 2
23. Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov340 (0) 2
24. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team316 (0) 2
25. Pergner Petr 1961 Zámek Dobříš316 (0) 2
26. Frič Pavel 1955 Checomacoco309 (0) 2
27. Válek Jan 1964 PRAHA 5302 (0) 2
28. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team300 (0) 2
29. Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák294 (0) 2
30. Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda285 (0) 2
31. Volný Petr 1959 Relax Medvědice284 (0) 2
32. Molčan Petr 1957 Příbram283 (0) 2
33. Šimeček Jan 1960 275 (0) 2
34. Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha274 (0) 2
35. Houska Libor 1963 Praha260 (0) 2
36. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA200 (0) 1
37. Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť195 (0) 1
38. Nenadál Jaroslav 1958 Praha195 (0) 1
39. Kuna Pavel 1958 195 (0) 1
40. Kraft Gregor 1963 Lauffreunde Goessweinstein195 (0) 1
41. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun190 (0) 1
42. Dušek Pavel 1960 Slavoj Stará Boleslav190 (0) 1
43. Schon Johannes 1962 Lauf Freunde Goessweistein190 (0) 1
44. Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek185 (0) 1
45. Hanousek Jan 1963 CZ - IthikBeer.com185 (0) 1
46. Martínek Jan 1963 TK Vyšehrad Praha185 (0) 1
47. Paďour František 1957 Dobříš185 (0) 1
48. Voráček Karel 1963 Sokol Dolany180 (0) 1
49. Prokop Ondřej 1962 CZ - ČAV180 (0) 1
50. Ambrož Radomír 1963 Lanškoun176 (0) 1
51. Kostlivý Miroslav 1955 Traged Team Praha172 (0) 1
52. Kružík Jan 1956 Sokol Vinohrady172 (0) 1
53. Vimer Jan 1955 Kladno172 (0) 1
54. Blaha Martin 1962 Praha 8168 (0) 1
55. Dvořák Ladislav 1962 168 (0) 1
56. Otta Roman 1961 CZ - norskamoda.cz team168 (0) 1
57. Nedvěd Pavel 1958 Rozdělovští sršni164 (0) 1
58. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal164 (0) 1
59. Mareš Martin 1963 164 (0) 1
60. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk164 (0) 1
61. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany160 (0) 1
62. Čmelík Ladislav 1961 Maratontým Pavla Nováka160 (0) 1
63. Dietz Martin 1960 LFT k Oellertal160 (0) 1
64. Šimek Zdeněk 1957 AC Bells160 (0) 1
65. Grubner Václav 1962 cyklo Pičín156 (0) 1
66. Ulma Tomáš 1964 CZ156 (0) 1
67. Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team152 (0) 1
68. Schwertges Heinz-Peter 1959 TVE Weiher152 (0) 1
69. Pína Jaroslav 1963 AB Řež152 (0) 1
70. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno152 (0) 1
71. Marek Václav 1956 Sherpa148 (0) 1
72. Kapitán Karel 1963 Mníšek p.B.148 (0) 1
73. Voříšek Jaroslav 1956 Blovice148 (0) 1
74. Jahoda Vladimír 1963 148 (0) 1
75. Bečvář Stanislav 1955 Kestřany144 (0) 1
76. Erler Thomas 1960 ASC Ulm/Neu Ulm144 (0) 1
77. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE140 (0) 1
78. Lachman Jan 1962 neorganizovaný140 (0) 1
79. Metlička Tomáš 1962 Černošice140 (0) 1
80. Schmittner Klaus 1962 SV LA-Muenchnerau140 (0) 1
81. Blecha Vladislav 1964 Líbeznice140 (0) 1
82. Filip Jiří 1963 Praha137 (0) 1
83. Hrebík Milan 1962 TEP Praha137 (0) 1
84. Bečička Luboš 1961 137 (0) 1
85. Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice131 (0) 1
86. Vlasák Jaroslav 1958 AVL Stříbro131 (0) 1
87. Bury Norbert 1955 Post-SV Tübirgen131 (0) 1
88. Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál128 (0) 1
89. Schaefer Martin 1963 WLB Sigmaringen128 (0) 1
90. Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava128 (0) 1
91. Roos Herbrt 1960 Roadrunner Reutlingen122 (0) 1
92. Havlín Antonín 1955 Praha 5119 (0) 1
93. Kotůček Pavel 1961 Bemaniax Liberec119 (0) 1
94. Voska Martin 1964 Praha116 (0) 1
95. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe113 (0) 1
96. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál113 (0) 1
97. Záruba Luděk 1959 AC Praha 1890113 (0) 1
98. Straka Samuel 1958 CzechSkyrunnigAssociation110 (0) 1
99. Oulický Roman 1964 Černošice110 (0) 1
100. Zbytovský Jiří 1962 HO LOKO Liberec108 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 109   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: