Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2015 (50) 15
2. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB2000 (20) 12
3. Večerková Marcela 1981 Veverky1842 (20) 12
4. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram1649 (0) 10
5. Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram1120 (0) 6
6. Bartoňová Jana 1982 849 (0) 5
7. Svatková Barbora 1985 Praha736 (0) 4
8. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun552 (0) 3
9. Svozilová Ludmila 1983 Veverky542 (0) 3
10. Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se443 (0) 3
11. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
12. Gerychová Michaela 1982 Zaječov400 (0) 2
13. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny366 (0) 2
14. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany360 (0) 2
15. Kamicová Pavlína 1982 357 (0) 2
16. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy356 (0) 2
17. Kafková Lucie 1982 Zdice348 (0) 2
18. Gregorová Jitka 1991 Žleby340 (0) 2
19. Ryjáčková Iva 1988 žádný klub337 (0) 2
20. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček336 (0) 2
21. Nerudová Kateřina 1983 Dobříš335 (0) 2
22. Tichá Libuše 1982 Brnířov332 (0) 2
23. Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany328 (0) 2
24. Lesáková Lucie 1985 ---324 (0) 2
25. Kudrličková Zlata 1987 ADAM320 (0) 2
26. Mottlová Daniela 1991 Březnice312 (0) 2
27. Volencová Kamila 1989 Ekonom Praha Outdoor309 (0) 2
28. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram305 (0) 2
29. Koukolíková Lucie 1985 Rokycany300 (0) 2
30. Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-)296 (0) 2
31. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team280 (0) 2
32. Spáčilová Šárka 1982 neni277 (0) 2
33. Gecová Tereza 1983 CZ - Tarahumara200 (0) 1
34. Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team200 (0) 1
35. Hejtíková Gabriela 1981 ---200 (0) 1
36. Balážová Stanislava 1991 Daira200 (0) 1
37. Zuzánková Tereza 1986 ELEVEN RUN TEAM200 (0) 1
38. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice195 (0) 1
39. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým195 (0) 1
40. Doležalová Vendula 1987 KOS Plzeň195 (0) 1
41. Dunjko Silvija Fanzol 1983 DHP Celje195 (0) 1
42. Benedová Gabriela 1986 Hořovice190 (0) 1
43. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer190 (0) 1
44. Klimešová Lucie 1983 Praha190 (0) 1
45. Šimáková Jitka 1986 Říčany190 (0) 1
46. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun185 (0) 1
47. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň185 (0) 1
48. Nováková Martina 1992 LAWI SPORT Ml.Boleslav185 (0) 1
49. Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav185 (0) 1
50. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE180 (0) 1
51. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš180 (0) 1
52. Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu180 (0) 1
53. Doubravová Jitka 1993 180 (0) 1
54. Hubáčková Martina 1985 Báj.ženy v běhu180 (0) 1
55. Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun180 (0) 1
56. Štěpánová Zdeňka 1992 Praha 3180 (0) 1
57. Karbanová vendula 1983 VSK Humanita Praha176 (0) 1
58. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami172 (0) 1
59. Stehlíková Petra 1986 172 (0) 1
60. Rašková Martina 1982 AC Praha168 (0) 1
61. Petřeková Monika 1987 Rožmitál168 (0) 1
62. Suchanová Vladimíra 1982 ---168 (0) 1
63. Janovská Kateřina 1981 Praha168 (0) 1
64. Taclová Katka 1984 168 (0) 1
65. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team164 (0) 1
66. Hájková Lucie 1986 Raul Praha164 (0) 1
67. Kainová Lucie 1986 164 (0) 1
68. Koštová Kateřina 1983 164 (0) 1
69. Vaňková Ludmila 1982 Mníšek p. B.164 (0) 1
70. Bartošová Lenka 1982 Plzeň160 (0) 1
71. Hanousková Veronika 1990 160 (0) 1
72. Lukavská Kateřina 1983 horolezci Dobříš160 (0) 1
73. Vodvářková Tereza 1985 Brno -Špitálka160 (0) 1
74. Glazerová Petra 1991 Cheb156 (0) 1
75. Opolská Natalia 1987 156 (0) 1
76. Vávrová Ivana 1982 156 (0) 1
77. Vokrouhlíková Ivana 1981 Praha 4156 (0) 1
78. Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice152 (0) 1
79. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team152 (0) 1
80. Rauerová Jana 1986 báječní ženy v běhu152 (0) 1
81. Egemová Linda 1981 Valoa Race148 (0) 1
82. Kortusová Jana 1985 148 (0) 1
83. Limb Dagmar 1982 Rožmitál148 (0) 1
84. Šourková Kateřina 1994 Strýčkovy148 (0) 1
85. Uhrová Iva 1984 Academia Latina148 (0) 1
86. Hovorková Eva 1981 144 (0) 1
87. Krejčí Lenka 1981 144 (0) 1
88. Krobová Romana 1991 Divné holky Loko Beroun144 (0) 1
89. Legnerová Lenka 1989 TTT Praha144 (0) 1
90. Ortmanová Zuzana 1981 Praha144 (0) 1
91. Bezuchová Markéta 1990 Divné holky Loko Beroun140 (0) 1
92. Maříková Veronika 1984 žádný klub140 (0) 1
93. Sefzigová Barbora 1993 140 (0) 1
94. Větrovská Michaela 1991 140 (0) 1
95. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín134 (0) 1
96. Šulcová Jana 1986 Beroun134 (0) 1
97. Svatoň Adéla 1982 Zlín134 (0) 1
98. Bučková Jana 1988 Praha131 (0) 1
99. Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun131 (0) 1
100. Trčková Kateřina 1985 Kačenky131 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: