Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (64)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 103   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram2050 (50) 15
2. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1985 (50) 15
3. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1930 (50) 15
4. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram1471 (0) 8
5. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1093 (0) 6
6. Matulová Alice 1978 relax1078 (0) 7
7. Bonková Gisela 1975 Příbram1058 (0) 7
8. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM891 (0) 5
9. Gregorová Daniela 1974 Komárov718 (0) 4
10. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram701 (0) 4
11. Krůtová Marcela 1971 Lhota648 (0) 4
12. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram638 (0) 4
13. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží478 (0) 3
14. Vesecká Renáta 1973 Příbram469 (0) 3
15. Procházková Ivona 1975 Blatná428 (0) 3
16. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B400 (0) 2
17. Churáňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov400 (0) 2
18. Poborská Helena 1978 KERTEAM Praha395 (0) 2
19. Hrubá Gábina 1977 Skálíci390 (0) 2
20. Štefaničová Hana 1976 Příbram390 (0) 2
21. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team366 (0) 2
22. Čapková Martina 1977 Příbram363 (0) 2
23. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství348 (0) 2
24. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun348 (0) 2
25. Vrbová Lenka 1973 --340 (0) 2
26. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team339 (0) 2
27. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice336 (0) 2
28. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška328 (0) 2
29. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.328 (0) 2
30. Kupečková Miluše 1978 Příbram320 (0) 2
31. Pačandová Dana 1971 Hejvy´s intimmate Team316 (0) 2
32. Nová Jana 1971 OK Dobříš310 (0) 2
33. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun308 (0) 2
34. Jarolímková Jarmila 1980 308 (0) 2
35. Humlová Magdaléna 1976 KC Příbram299 (0) 2
36. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha291 (0) 2
37. Barášková Lucie 1980 Příbram282 (0) 2
38. Krátká Martina 1974 Letizia Dobříš280 (0) 2
39. Salingerová Kateřina 1977 žádný274 (0) 2
40. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B261 (0) 2
41. Trnková Kocourková Hana 1978 žádný248 (0) 2
42. Horáková Reneta 1972 CZ - Děčín200 (0) 1
43. Schorná Pavla 1980 Salomon team, TJ Maratons200 (0) 1
44. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU195 (0) 1
45. Sekyrová Ivana 1971 adidas BOOST Team / AK Sokolov195 (0) 1
46. Sýkorová Petra 1976 Praha195 (0) 1
47. Fafejtová Radka 1979 TJ Liga 100 Praha190 (0) 1
48. Capková Martina 1977 185 (0) 1
49. Karlovna Roubíčkovna Han 1979 SK Vlaška185 (0) 1
50. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha180 (0) 1
51. Orságová Lucie 1973 180 (0) 1
52. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška180 (0) 1
53. Horváthová Adriana 1971 Hořovice180 (0) 1
54. Blechová Andrea 1980 Báječné ženy v běhu176 (0) 1
55. Vojířová Hana 1978 Hrusický AC176 (0) 1
56. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice172 (0) 1
57. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov172 (0) 1
58. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk172 (0) 1
59. Chroustová Lucie 1978 Raffiruners172 (0) 1
60. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy168 (0) 1
61. Bajerová Michaela 1973 Plzeň168 (0) 1
62. Jiníková Zdenka 1974 168 (0) 1
63. Kopecká Zuzana 1979 žádný168 (0) 1
64. Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška168 (0) 1
65. Bednářová Dagmar 1976 jižní město164 (0) 1
66. Honsová Olga 1973 FISCHER SKI KLUB ŠUMAVA164 (0) 1
67. Kubešová Alena 1971 Praha 5164 (0) 1
68. Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy160 (0) 1
69. Karasová Pavla 1978 160 (0) 1
70. Divoká Gabriela 1974 žižkovský tygři160 (0) 1
71. Urešová Petra 1979 I run family156 (0) 1
72. Hofmanová Libuše 1971 ---156 (0) 1
73. Dragounová Jitka 1977 156 (0) 1
74. Chmelíková Michaela 1975 Plzeň156 (0) 1
75. Kupková Marta 1976 M+M+V+P+H+O152 (0) 1
76. Reitermanová Mirka 1971 Beroun152 (0) 1
77. Šálková Alena 1980 152 (0) 1
78. Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun152 (0) 1
79. Kamencová Radka 1978 AC Nitra148 (0) 1
80. Tvrzová Zuzana 1978 Mtbike148 (0) 1
81. Dočkálková Martina 1975 Dobříš144 (0) 1
82. Machová Alexandra 1974 Nahošín144 (0) 1
83. Martincová Alena 1980 Beroun140 (0) 1
84. Stonová Štěpánka 1975 AŠK Mazurská Praha137 (0) 1
85. Šedivá Pavlína 1974 Strýčkovy137 (0) 1
86. Arnotová Kateřina 1973 Run Porg Praha134 (0) 1
87. Tomanová Jitka 1975 Defect Praha134 (0) 1
88. Poláková Jana 1976 sc raditín131 (0) 1
89. Žaliová Iva 1977 AVC SNB Praha131 (0) 1
90. Hřídelová Pavla 1978 Praha128 (0) 1
91. Hošková Martina 1973 Buková128 (0) 1
92. Parkanová Václava 1979 Tyšunky128 (0) 1
93. Fiřtová Eva 1973 Rosovice125 (0) 1
94. Lachout Gabriela 1978 Praha125 (0) 1
95. Burešová Miloslava 1974 --122 (0) 1
96. Vašková Dana 1975 žádný klub122 (0) 1
97. Nemetová Michaela 1977 Dobříš119 (0) 1
98. Tymichová Ivana 1980 Academia Latina116 (0) 1
99. Vačkářová Andrea 1975 Adrien Elixir Team116 (0) 1
100. Novotná Olga 1979 Brno110 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 103   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: