Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-39 z celkem 39   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2040 (50) 15
2. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany2020 (40) 14
3. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1846 (0) 10
4. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice550 (0) 3
5. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť385 (0) 2
6. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň380 (0) 2
7. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš375 (0) 2
8. Procházková Pavlína 1964 Hořovice375 (0) 2
9. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy361 (0) 2
10. Slivkaničová Ivana 1962 Hisport352 (0) 2
11. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha200 (0) 1
12. Kern Karin 1967 DJK Schwäbisch Gmünd200 (0) 1
13. Honzáková Jiřina 1965 CZ195 (0) 1
14. Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
15. Smetanová Hana 1968 AC SS Uh.Hradiště195 (0) 1
16. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice190 (0) 1
17. Treybalová Zuzka 1968 --190 (0) 1
18. Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko190 (0) 1
19. Lukášová Mirka 1961 Praha190 (0) 1
20. Roentzsch Simone 1965 SG Oberlichtenau190 (0) 1
21. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany185 (0) 1
22. Barchankova Martina 1969 Raffiruners185 (0) 1
23. Ernestová Eva 1963 Spona Teplice185 (0) 1
24. Obleserová Eva 1966 Mužetice185 (0) 1
25. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer180 (0) 1
26. Nádherová Hana 1968 Hradec Králové180 (0) 1
27. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká180 (0) 1
28. Volz Manuela 1970 Stuttgart180 (0) 1
29. Tesková Dana 1970 176 (0) 1
30. Žákovská Alena 1962 CZ - Horizont Blansko176 (0) 1
31. Kopáčková Alena 1964 Dobříš172 (0) 1
32. Primus Heike 1962 172 (0) 1
33. Šafránková Jana 1965 Praha172 (0) 1
34. Schoch Sonja 1962 LG Bad Waldersee Lauffieber168 (0) 1
35. Szonowská Barbora 1968 šmeralka168 (0) 1
36. Křížová Klára 1968 Pražské lamy164 (0) 1
37. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno164 (0) 1
38. Anna kubičková Eliška 1966 CZ - SC MARATHON Plzeň160 (0) 1
39. Mueller Suannne 1969 Dasung156 (0) 1

Záznamů: 1-39 z celkem 39   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: