Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 925   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1965 (0) 10
2. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram1884 (0) 10
3. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1857 (40) 14
4. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1822 (20) 12
5. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1765 (50) 15
6. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1761 (40) 14
7. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1624 (0) 9
8. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1423 (50) 15
9. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1414 (50) 15
10. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1364 (0) 10
11. Vitásek Josef 1958 Buková1263 (10) 11
12. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1246 (0) 8
13. Redlich Tomáš 1988 San Piego1223 (60) 16
14. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1189 (20) 12
15. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1176 (0) 9
16. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1164 (0) 9
17. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1133 (30) 13
18. Burian Michal 1994 Vyběhej se1090 (0) 7
19. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1072 (0) 6
20. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz1043 (0) 7
21. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1017 (0) 8
22. Sládeček Jakub 1974 Senešnice960 (0) 9
23. Fencl Radek 1965 SK Vlaška959 (0) 10
24. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo913 (0) 9
25. Šnobl Jiří 1959 Příbram892 (0) 10
26. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň787 (0) 7
27. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice786 (0) 5
28. Průša Vít 1988 Vyběhej se756 (0) 6
29. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram750 (20) 12
30. Klika Antonín 1964 Lokomotiva Beroun745 (0) 4
31. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři725 (0) 5
32. Horký Jan 1977 Internet Příbram685 (0) 5
33. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky669 (40) 14
34. Čekan Václav 1992 Vyběhej se652 (0) 8
35. Svoboda Jan 1943 Příbram649 (0) 10
36. Mejzr Dušan 1974 Veverky643 (0) 8
37. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha633 (0) 10
38. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany629 (0) 5
39. Hřídel Radek 1974 Příbram622 (0) 10
40. Gerych David 1977 AK Kroměříž600 (0) 3
41. Kubů Martin 1983 Srub Hořovice596 (0) 6
42. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť566 (0) 4
43. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři557 (0) 5
44. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun538 (0) 4
45. Redlich Roman 1965 San Piego510 (0) 7
46. Klepetko David 1968 Šutry506 (0) 4
47. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram505 (0) 6
48. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki502 (0) 6
49. Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice478 (0) 5
50. Raboch Ivan 1966 Žebrák445 (0) 3
51. Čada Radim 1976 Podkoží436 (0) 3
52. Bubeníček Jiří 1968 SOKOL LHOTKA PRAHA435 (0) 3
53. Brabec Miloslav 1956 Rokycany418 (0) 8
54. Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák416 (0) 3
55. Ďuk Jan 1981 HISPORT415 (0) 3
56. Hošek Stanislav 1974 Buková412 (0) 4
57. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice407 (10) 11
58. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM406 (0) 8
59. Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s400 (0) 2
60. Kylián Zdeněk 1940 Plzeň392 (0) 3
61. Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb392 (0) 9
62. Minařík Petr 1976 Rokycany385 (0) 2
63. Paďour František 1957 Dobříš385 (0) 3
64. Vokáč Roman 1962 Zdice385 (0) 4
65. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany380 (0) 2
66. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun370 (0) 2
67. Csirik Jiří 1992 Atletika Písek365 (0) 2
68. Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram353 (0) 5
69. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice352 (0) 2
70. Schovánek Petr 1965 Krčský les351 (0) 4
71. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost350 (0) 2
72. Hostička Jan 1979 Příbram349 (0) 2
73. Beshir Ervin 1967 SK Zdice348 (0) 2
74. Kolář Lukáš 1984 Dobříš337 (0) 2
75. Novák Aleš 1976 Internet Příbram336 (0) 4
76. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B332 (0) 2
77. Ježek Petr 1977 IAMX328 (0) 3
78. Kostiha Michal 1984 KC Příbram323 (0) 5
79. Václavík Jiří 1986 SK Babice320 (0) 2
80. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno319 (0) 4
81. Moulis Václav 1978 ---310 (0) 3
82. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň308 (0) 2
83. Rektor Antonín 1975 Modřany308 (0) 2
84. Kříž Vladimír 1958 Žižkovští tygři303 (0) 6
85. Kupeček Pavel 1971 Příbram285 (0) 5
86. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery281 (0) 2
87. Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň280 (0) 2
88. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram280 (0) 4
89. Scheu Harald 1969 LMB278 (0) 2
90. Košťálek Josef 1984 Loko Beroun270 (0) 2
91. Kunc Jiří 1980 3-2-1 START268 (0) 2
92. Slepička Pavel 1972 Žebrák267 (0) 2
93. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram259 (0) 4
94. Lípa Václav 1952 Černošice257 (0) 3
95. Koláček Jan 1985 ---254 (0) 2
96. Reichel Josef 1968 Bikestore.cz254 (0) 3
97. Mikula Miroslav 1968 253 (0) 2
98. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice246 (0) 3
99. Jindra David 1960 BRID Team246 (0) 3
100. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice246 (0) 6

Záznamů: 1-100 z celkem 925   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: