Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 139   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Cibulková Zdena 0000 Hořovice380 (0) 2
2. Čekanová Romana 0000 375 (0) 2
3. Řáha Libor 0000 Vejvanov285 (0) 2
4. Wagner Roman 0000 LOKO Beroun283 (0) 2
5. Kudelňák Miroslav 0000 ZBRDI259 (0) 2
6. Trnka Tomáš 0000 Beroun235 (0) 2
7. Fričková Pavla 0000 PSK Olymp Praha200 (0) 1
8. Šiková Karolína 0000 LPM200 (0) 1
9. Zodererová Václava 0000 SOKOL Žižkov200 (0) 1
10. Brychta Jiří 0000 TJ Nové Město na Moravě200 (0) 1
11. Čivrný Jiří 0000 ELEVEN RUN TEAM200 (0) 1
12. Muller David 0000 200 (0) 1
13. Šimsa Josef 0000 200 (0) 1
14. Švarc Přemek 0000 Slavie VŠ Plzeň200 (0) 1
15. Zeman Jiří 0000 200 (0) 1
16. Holečková Helena 0000 JUDO4FUN195 (0) 1
17. Nekvasilová Anita 0000 SDH Chloumek - Mělní195 (0) 1
18. Šiková Barbora 0000 lokomotiva Plzeň195 (0) 1
19. Bednářík Jiří 0000 SK Míkovice195 (0) 1
20. Kuželka Petr 0000 KONDOR BIKE TEAM Postřekov195 (0) 1
21. Mička Jan 0000 195 (0) 1
22. Ekl Jiří 0000 AC Falcon Rokycany190 (0) 1
23. Chukmno Viktoriya 0000 AC Falcon Rokycany190 (0) 1
24. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň190 (0) 1
25. Lorinc Ján 0000 190 (0) 1
26. Mukačišin Milan 0000 Cykloservis Mala Klatovy190 (0) 1
27. Sklenář Jan 0000 Geoconsult190 (0) 1
28. Valeš Jiří 0000 OK Lokomotiva Plzeň190 (0) 1
29. Čípová Magdalena 0000 185 (0) 1
30. Knýřová Jitka 0000 SK MAXTRI Liberec185 (0) 1
31. Marešová Iva 0000 APEX BIKE TÁBOR185 (0) 1
32. Sobotková Eva 0000 Beroun185 (0) 1
33. Čechura Miroslav 0000 185 (0) 1
34. Palkovský Ondřej 0000 185 (0) 1
35. Říha Vladimír 0000 Žebrák185 (0) 1
36. Svoboda Miloš 0000 185 (0) 1
37. Bejčková Jaromíra 0000 Vyběhej se180 (0) 1
38. Janů Dana 0000 180 (0) 1
39. Rabasová Hana 0000 Zbiroh180 (0) 1
40. Zídková Tereza 0000 180 (0) 1
41. Bernard Vladimír 0000 Hasiči Neratovice180 (0) 1
42. Sklenář Ondřej 0000 GEOKONSULT180 (0) 1
43. Soukupová Julie 0000 176 (0) 1
44. Zoulová Dominika 0000 176 (0) 1
45. Čechura Jaroslav 0000 Hořovice176 (0) 1
46. Franz Jiří 0000 BIATLONKLUB Říčany176 (0) 1
47. Bažantová Linda 0000 Veverky172 (0) 1
48. Kudrivovská Eva 0000 Plzeň172 (0) 1
49. Rejzková Štěpánka 0000 Holoubkov172 (0) 1
50. Žamberská Markéta 0000 Dobřichovice172 (0) 1
51. Holub Václav 0000 VELOSPORT Valenta SCOTT172 (0) 1
52. Kopecký Pavel 0000 172 (0) 1
53. Sedlák Boris 0000 AVC Praha 82172 (0) 1
54. Knýřová Ivana 0000 SK MAXTRI Liberec168 (0) 1
55. Turek Lukáš 0000 168 (0) 1
56. Dvořáčková Denisa 0000 Dteam164 (0) 1
57. Ferencei Pavlína 0000 Rungo pro ženy164 (0) 1
58. Hájková Tereza 0000 LOKO Beroun164 (0) 1
59. Jerlingová Markéta 0000 164 (0) 1
60. Králová Kateřina 0000 164 (0) 1
61. Kuptík Petr 0000 Knížkovice164 (0) 1
62. Ramon Pedro 0000 164 (0) 1
63. Šlehofer Zdeněk 0000 SCK ŠLAUF PŘÍBRAM164 (0) 1
64. Křikavová Petra 0000 Otmíče160 (0) 1
65. Kuníková Adéla 0000 Žebrák160 (0) 1
66. Soukupová Kamila 0000 160 (0) 1
67. Seifert Petr 0000 160 (0) 1
68. Hrdličková Diana 0000 Otmíče156 (0) 1
69. Knobloch Jana 0000 156 (0) 1
70. Malcová Pavlína 0000 Praskolesy156 (0) 1
71. Poláková Petra 0000 Beroun156 (0) 1
72. Knedlík Petr 0000 1. LHC Kralovice156 (0) 1
73. Matěcha Miroslav 0000 TJ Hvězda Trnovany156 (0) 1
74. Bittner Miroslav 0000 Vinohradské šlapky152 (0) 1
75. Borusík Ondřej 0000 za sebe152 (0) 1
76. Šimák David 0000 152 (0) 1
77. Vítek Jiří 0000 KLADNO152 (0) 1
78. Černohorská Linda 0000 148 (0) 1
79. Sýkorová Vladimíra 0000 za sebe148 (0) 1
80. Valentová Renáta 0000 148 (0) 1
81. Eliáš Radek 0000 148 (0) 1
82. Valeš Milan 0000 148 (0) 1
83. Vavřička Karel 0000 Moderní pětiboj Hořovice148 (0) 1
84. Cibulková Jana 0000 Praha 2144 (0) 1
85. Kraus Matěj 0000 Prasopsi Plzeň144 (0) 1
86. Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň140 (0) 1
87. Hnízdil Stanislav 0000 CK Záluží140 (0) 1
88. Kučera Radek 0000 140 (0) 1
89. Šedivá Irena 0000 Divné holky Loko Beroun137 (0) 1
90. Cibulka Radim 0000 Iron star Beroun137 (0) 1
91. Novotný Jiří 0000 134 (0) 1
92. Sedláček Miroslav 0000 Hořovice131 (0) 1
93. Sklenařík Lukáš 0000 Fialka131 (0) 1
94. Fajmon Petr 0000 128 (0) 1
95. Koprnický Kamil 0000 KOS Plzeň128 (0) 1
96. Koželuh Miloš 0000 128 (0) 1
97. Vantura Ondřej 0000 SOKOL Běrunice128 (0) 1
98. Kadečka Petr 0000 KADA122 (0) 1
99. Mudra Jiří 0000 Slavoj Osek122 (0) 1
100. Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice119 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 139   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: