Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 387   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1965 (0) 10
2. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram1910 (0) 10
3. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1906 (40) 14
4. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1871 (40) 14
5. Redlich Tomáš 1988 San Piego1585 (60) 16
6. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1505 (30) 13
7. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1371 (0) 9
8. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1357 (0) 8
9. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1242 (0) 9
10. Burian Michal 1994 Vyběhej se1187 (0) 7
11. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz1154 (0) 7
12. Čekan Václav 1992 Vyběhej se990 (0) 8
13. Průša Vít 1988 Vyběhej se924 (0) 6
14. Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb879 (0) 9
15. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice874 (0) 5
16. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři816 (0) 5
17. Horký Jan 1977 Internet Příbram784 (0) 5
18. Kubů Martin 1983 Srub Hořovice780 (0) 6
19. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki748 (0) 6
20. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři695 (0) 5
21. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun617 (0) 4
22. Gerych David 1977 AK Kroměříž600 (0) 3
23. Kostiha Michal 1984 KC Příbram566 (0) 5
24. Novák Aleš 1976 Internet Příbram515 (0) 4
25. Čada Radim 1976 Podkoží492 (0) 3
26. Ďuk Jan 1981 HISPORT456 (0) 3
27. Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb440 (0) 5
28. Moulis Václav 1978 ---431 (0) 3
29. Ježek Petr 1977 IAMX403 (0) 3
30. Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s400 (0) 2
31. Minařík Petr 1976 Rokycany390 (0) 2
32. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany390 (0) 2
33. Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň380 (0) 2
34. Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice376 (0) 4
35. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun375 (0) 2
36. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice368 (0) 3
37. Csirik Jiří 1992 Atletika Písek365 (0) 2
38. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice365 (0) 2
39. Hostička Jan 1979 Příbram362 (0) 2
40. Šedivý Jan 1984 Vyběhej se359 (0) 4
41. Kolář Lukáš 1984 Dobříš358 (0) 2
42. Šatava Michal 1979 Bubovice345 (0) 4
43. Kudelňák Oldřich 1980 TREK338 (0) 3
44. Toušek Petr 1980 Salviaparadise334 (0) 3
45. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň332 (0) 2
46. Václavík Jiří 1986 SK Babice328 (0) 2
47. Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice327 (0) 4
48. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery324 (0) 2
49. Souček Filip 1984 318 (0) 3
50. Čermák Martin 1976 Stěžov317 (0) 3
51. Košťálek Josef 1984 Loko Beroun314 (0) 2
52. Koláček Jan 1985 ---314 (0) 2
53. Hurajt Marek 1987 Hořovice312 (0) 2
54. Kunc Jiří 1980 3-2-1 START312 (0) 2
55. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy309 (0) 3
56. Polívka Petr 1976 CZ308 (0) 2
57. Zeisek Adam 1988 KC Příbram308 (0) 4
58. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky307 (0) 3
59. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček304 (0) 2
60. Bezecný Robert 1977 Dobříš298 (0) 2
61. Černický Jakub 1980 CZ298 (0) 2
62. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy296 (0) 3
63. Hrubý Richard 1986 Zdice294 (0) 2
64. Janeček Petr 1979 Praha291 (0) 2
65. Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany285 (0) 2
66. Špryngl Jakub 1978 285 (0) 2
67. Koula Ondřej 1992 ----283 (0) 2
68. Poborský Karel 1986 Rokycany281 (0) 2
69. Pešek Jan 1989 277 (0) 2
70. Trčka Ondřej 1981 Březnice275 (0) 2
71. Kubeš Jiří 1995 271 (0) 2
72. Karban Zdeněk 1977 --270 (0) 2
73. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy266 (0) 2
74. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani266 (0) 2
75. Krůta Martin 1978 JELENICE265 (0) 2
76. Weinfurt Petr 1984 Bělčice261 (0) 2
77. Mixl Lubomír 1978 256 (0) 2
78. Košťál Martin 1978 ---252 (0) 2
79. Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín250 (0) 2
80. Hutera Milan 1978 250 (0) 2
81. Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup250 (0) 2
82. Krichl Vít 1981 Cube Cubiculus Rožnov250 (0) 2
83. Rejsek Filip 1984 MX Paradise250 (0) 2
84. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun248 (0) 2
85. Landa Jiří 1977 Kovářov246 (0) 2
86. Svoboda Petr 1986 Lazaři244 (0) 2
87. Kučera Václav 1976 Sparta Věšín243 (0) 3
88. Zeman Václav 1984 Bell242 (0) 2
89. Štohanzl Jaromír 1979 241 (0) 2
90. Mašek Vojtěch 1978 Dobříš236 (0) 2
91. Pech Jindřich 1980 Žleby236 (0) 2
92. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník235 (0) 2
93. Kozák Jan 1976 CZ235 (0) 2
94. Tvrz Michal 1982 228 (0) 2
95. Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři227 (0) 2
96. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy226 (0) 2
97. Palek Jan 1977 Praha214 (0) 2
98. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club200 (0) 1
99. Eremka Libor 1988 CZ200 (0) 1
100. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí198 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 387   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: