Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (72)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 242   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1990 (20) 12
2. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1970 (50) 15
3. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1815 (50) 15
4. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1782 (50) 15
5. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb1764 (0) 10
6. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1760 (0) 9
7. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1533 (0) 9
8. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram1410 (20) 12
9. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1392 (0) 9
10. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1346 (0) 8
11. Hřídel Radek 1974 Příbram1249 (0) 10
12. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1185 (0) 6
13. Mejzr Dušan 1974 Veverky1168 (0) 8
14. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM975 (0) 8
15. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram872 (0) 6
16. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť696 (0) 4
17. Klepetko David 1968 Šutry684 (0) 4
18. Hošek Stanislav 1974 Buková648 (0) 4
19. Kupeček Pavel 1971 Příbram605 (0) 5
20. Gregořica Miroslav 1967 Příbram602 (0) 5
21. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno589 (0) 4
22. Fořt Jiří 1970 1970.0565 (0) 5
23. Míka Filip 1974 SK Horymír Neumětely550 (0) 5
24. Raboch Ivan 1966 Žebrák548 (0) 3
25. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram546 (0) 4
26. Bubeníček Jiří 1968 SOKOL LHOTKA PRAHA536 (0) 3
27. Reichel Josef 1968 Bikestore.cz476 (0) 3
28. Šálek Martin 1967 Triklub Příbram442 (0) 3
29. Placatka Stanislav 1969 Příbram438 (0) 3
30. Petrilák Miroslav 1966 Příbram420 (0) 4
31. Rataj Pavel 1969 Rokycany414 (0) 3
32. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory413 (0) 3
33. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram398 (0) 3
34. Ševít Jan 1973 Srub Hořovice398 (0) 4
35. Beshir Ervin 1967 SK Zdice395 (0) 2
36. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost385 (0) 2
37. Štika Dušan 1972 Březnice385 (0) 3
38. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun381 (0) 3
39. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B375 (0) 2
40. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice374 (0) 3
41. Čajan Jiří 1972 Hluboš372 (0) 3
42. Scheu Harald 1969 LMB370 (0) 2
43. Rektor Antonín 1975 Modřany365 (0) 2
44. Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team361 (0) 3
45. Slepička Pavel 1972 Žebrák357 (0) 2
46. Mikula Miroslav 1968 352 (0) 2
47. Dočkálek Libor 1973 Dobříš344 (0) 2
48. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák339 (0) 3
49. Rusnák Marian 1974 309 (0) 2
50. Matějka Josef 1973 Praha 9308 (0) 2
51. Kofroň Oldřich 1971 Team Internet PB302 (0) 3
52. Vizina Petr 1967 SK Babice300 (0) 3
53. Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK297 (0) 3
54. Loučan Jan 1972 Dobříš294 (0) 2
55. Fiala Tomáš 1974 ---288 (0) 2
56. Mařík Michal 1975 Praha286 (0) 2
57. Harant Pavel 1972 Otročíněves282 (0) 2
58. Kučera Pavel 1971 OK Dobříš281 (0) 2
59. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné281 (0) 2
60. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod281 (0) 2
61. Kříž Daniel 1967 Příbram280 (0) 2
62. Homolka Petr 1974 Hořovice278 (0) 2
63. Voříšek Jan 1973 Vorvani276 (0) 3
64. Čekan Václav 1969 Vyběhej se265 (0) 2
65. Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer262 (0) 2
66. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice260 (0) 2
67. Hrubec Martin 1973 Březnice260 (0) 3
68. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO250 (0) 2
69. Franc Daniel 1972 Karlos Gym246 (0) 3
70. Mička Jan 1969 241 (0) 2
71. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram240 (0) 2
72. Vesecký Jiří 1973 Příbram238 (0) 2
73. Prošek Luboš 1968 LokoBoys238 (0) 2
74. Karbulka Pavel 1973 CZ - Šakal Kbely233 (0) 2
75. Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun233 (0) 2
76. Flígr Daniel 1975 Letos v klidu230 (0) 2
77. Pietrula Miroslav 1973 Jince215 (0) 2
78. Bábíček Matěj 1974 Příbram214 (0) 2
79. Šourek Václav 1966 Strýčkovy209 (0) 2
80. Ginzel Petr 1972 CZ - Cyklo Vape Team204 (0) 2
81. Teplický Jan 1974 SK Nesvačily202 (0) 2
82. Orálek Daniel 1970 CZ - AC Moravská Slávia Brno200 (0) 1
83. Fujáček Jan 1975 Klacky195 (0) 1
84. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team195 (0) 1
85. Arnošt Kamil 1973 OK Dobříš195 (0) 1
86. Kubišta Petr 1970 Praha 5195 (0) 1
87. Suchánek Petr 1972 AC OH Praha190 (0) 1
88. Gotz Lusac 1973 190 (0) 1
89. Korous Martin 1974 e.on triatlon tábor190 (0) 1
90. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani187 (0) 2
91. Korž Patrik 1972 186 (0) 2
92. Luft Jan 1975 KC Příbram186 (0) 2
93. Sedlák Pavel 1971 CZ - MKS Ostrava185 (0) 1
94. Flaks Jan 1966 AC Nýřany180 (0) 1
95. Fořt Martin 1968 180 (0) 1
96. Kranixfeld Hannes 1973 Heiltherme Bad Waltersdorf180 (0) 1
97. Kuriš Radek 1971 Praha 4180 (0) 1
98. Šimek Pavel 1971 Praha180 (0) 1
99. Veselý Michal 1975 CK Záluží179 (0) 2
100. Šarlinger Ivan 1974 CZ - SC Marathon Plzeň176 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 242   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: