Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vitásek Josef 1958 Buková1960 (10) 11
2. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1950 (20) 12
3. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1846 (0) 10
4. Šnobl Jiří 1959 Příbram1801 (0) 10
5. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1752 (40) 14
6. Brabec Miloslav 1956 Rokycany1305 (0) 8
7. Redlich Roman 1965 San Piego1248 (0) 7
8. Kříž Vladimír 1958 Žižkovští tygři984 (0) 6
9. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice951 (0) 6
10. Klika Antonín 1964 Lokomotiva Beroun800 (0) 4
11. Schovánek Petr 1965 Krčský les763 (0) 4
12. Vokáč Roman 1962 Zdice727 (0) 4
13. Paďour František 1957 Dobříš585 (0) 3
14. Jindra David 1960 BRID Team551 (0) 3
15. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku524 (0) 3
16. Váňa Miloslav 1963 Bohutín497 (0) 3
17. Molčan Petr 1957 Příbram487 (0) 3
18. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun464 (0) 3
19. Schovánek Milan 1962 Krčský les B441 (0) 3
20. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team361 (0) 2
21. Kreuzer Milan 1963 Milevsko355 (0) 2
22. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice353 (0) 2
23. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany344 (0) 2
24. Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice336 (0) 2
25. Turek Jiří 1962 Chaloupky332 (0) 2
26. Pergner Petr 1961 Zámek Dobříš332 (0) 2
27. Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice328 (0) 2
28. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE324 (0) 2
29. Voráček Karel 1963 Sokol Dolany324 (0) 2
30. Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák316 (0) 2
31. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team313 (0) 2
32. Svátek Lubomír 1958 Praha312 (0) 2
33. Volný Petr 1959 Relax Medvědice300 (0) 2
34. Krátký Luděk 1961 Letizia Dobříš289 (0) 2
35. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka288 (0) 2
36. Mareš Martin 1963 283 (0) 2
37. Válek Jan 1964 PRAHA 5280 (0) 2
38. Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha279 (0) 2
39. Blecha Vladislav 1964 Líbeznice254 (0) 2
40. Koloc Pavel 1965 AC Total Zero252 (0) 2
41. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno246 (0) 2
42. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA200 (0) 1
43. Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava200 (0) 1
44. Šika František 1959 AC Trial Plzeň200 (0) 1
45. Kraft Gregor 1963 Lauffreunde Goessweinstein195 (0) 1
46. Živný Michal 1963 Stromovka195 (0) 1
47. Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team190 (0) 1
48. Kucko Miroslav 1958 Liberec190 (0) 1
49. Martínek Jan 1963 TK Vyšehrad Praha190 (0) 1
50. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří190 (0) 1
51. Rys Jiří 1964 CZ - Triatlon Mladá Boleslav190 (0) 1
52. Mach Pavel 1965 MK Kladno185 (0) 1
53. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890185 (0) 1
54. Král Jiří 1964 Písek185 (0) 1
55. Berger Jaroslav 1965 Dobříš185 (0) 1
56. Petermann Gerhadr 1965 Bottwartal Marathon185 (0) 1
57. Marek Václav 1956 Sherpa180 (0) 1
58. Hanousek Jan 1963 CZ - IthikBeer.com180 (0) 1
59. Hrma Luboš 1964 Fidibus180 (0) 1
60. Vlček Bohumil 1960 Praha 13180 (0) 1
61. Otta Roman 1961 CZ - norskamoda.cz team176 (0) 1
62. Hrček Petr 1961 -----172 (0) 1
63. Prokop Ondřej 1962 CZ - ČAV172 (0) 1
64. Řehák Jan 1962 Pražské lamy172 (0) 1
65. Bezrouk Jiří 1962 CZ - Consultech Service168 (0) 1
66. Tilinger Jaroslav 1958 Musashi168 (0) 1
67. Moulík Jiří 1964 Fidibus164 (0) 1
68. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk164 (0) 1
69. Schreiber Joerg 1963 TV Kempten164 (0) 1
70. Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda160 (0) 1
71. Protivanský Michal 1964 Pražské lamy160 (0) 1
72. Rohr Petr 1965 CZ160 (0) 1
73. Jahoda Vladimír 1963 160 (0) 1
74. Grubner Václav 1962 cyklo Pičín156 (0) 1
75. Rezek Michal 1965 PIM Kings156 (0) 1
76. Šimeček Jan 1960 156 (0) 1
77. Vykoukal Jaroslav 1965 CZ - SK MAXTRI Liberec156 (0) 1
78. Bečička Luboš 1961 152 (0) 1
79. Pína Jaroslav 1963 AB Řež152 (0) 1
80. Pluschke Werner 1957 TSV Hildrizhausen152 (0) 1
81. Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha148 (0) 1
82. Clurkin David Me 1964 Syllogós M.c.148 (0) 1
83. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe144 (0) 1
84. Lachman Jan 1962 neorganizovaný144 (0) 1
85. Butzke Petr 1959 Kotva Braník144 (0) 1
86. Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle144 (0) 1
87. Sukdolák Petr 1964 144 (0) 1
88. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice140 (0) 1
89. Hanzík Ladislav 1964 CZ137 (0) 1
90. Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava137 (0) 1
91. Fenykl Pavel 1965 CZ - SK Babice134 (0) 1
92. Nemec Miloš 1959 BonBon134 (0) 1
93. Příbrský Dušan 1965 KPO131 (0) 1
94. Stell Werner 1961 B/S/H/131 (0) 1
95. Luberda Petr 1965 CZ - DVtech České Bubějovice128 (0) 1
96. Eschenwecker Thomas 1962 LRG Adonis Riesa125 (0) 1
97. Sedlák Gabriel 1965 Roztoky125 (0) 1
98. Szabó Ludvík 1963 CZ122 (0) 1
99. Ernest Miroslav 1962 Spona Teplice122 (0) 1
100. Fiřt Petr 1957 KC Příbram116 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 113   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: