Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (32)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (13)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha1904 (0) 10
2. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice1826 (10) 11
3. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany1000 (0) 5
4. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky876 (0) 5
5. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice675 (0) 4
6. Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha635 (0) 4
7. Lípa Václav 1952 Černošice590 (0) 3
8. Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha585 (0) 3
9. Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice542 (0) 3
10. Kuncl Franta 1950 Příbram502 (0) 3
11. Fryč Miloslav 1955 CZ380 (0) 2
12. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha380 (0) 2
13. Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál380 (0) 2
14. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov380 (0) 2
15. Zoderer Josef 1952 380 (0) 2
16. Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá370 (0) 2
17. Ungr Antonín 1952 Kozojedy362 (0) 2
18. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha361 (0) 2
19. Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město308 (0) 2
20. Scheinherr Jiří 1951 Blatná306 (0) 2
21. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
22. Havlín Antonín 1955 Praha 5200 (0) 1
23. Sadílek Václav 1950 Albrechtice200 (0) 1
24. Thuemmel Thomas 1955 SG Stadtwerke Freising200 (0) 1
25. Folber Vladimír 1951 PSK Olymp195 (0) 1
26. Gregoriades Zdeněk 1954 Cz - Meteor Kačerov195 (0) 1
27. Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky195 (0) 1
28. Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice195 (0) 1
29. Westrmaier Jiří 1953 SK Westrmaier Kolová195 (0) 1
30. Taussinger Igor 1949 CROIALUS190 (0) 1
31. Vaníček Petr 1949 BK Říčany190 (0) 1
32. Kosirnik Vasko 1948 DMP Celje185 (0) 1
33. Doucha František 1952 AVC Praha185 (0) 1
34. Černý Vladimír 1952 PSK Olymp Praha185 (0) 1
35. Stočes Hejvy 1954 Hejvy´s intimmate Team185 (0) 1
36. Novak Stane 1952 DMP Celje180 (0) 1
37. Lukačišin Milan 1955 CKS Malát Klatovy180 (0) 1
38. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři180 (0) 1
39. Brett Ladislav 1949 PSK Olymp180 (0) 1
40. Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov180 (0) 1
41. Bury Norbert 1955 Post-SV Tübirgen176 (0) 1
42. Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno176 (0) 1
43. Mráz Miloslav 1949 Blatná172 (0) 1
44. Groh Stanislav 1946 CZ - AC Vrchlabí172 (0) 1
45. Langmajer Jiří 1946 Opera Plzeň172 (0) 1
46. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál168 (0) 1
47. Spitzhof Karl-Friedrich 1950 München168 (0) 1
48. Andrej Jože 1952 DMP Celje164 (0) 1
49. Matějka Jiří 1955 DD589164 (0) 1
50. Sedlák Boris 1949 AVC Praha164 (0) 1
51. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť160 (0) 1
52. Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy160 (0) 1
53. Jungman Josef 1950 Spartak Praha 4160 (0) 1
54. Vimer Jan 1955 Kladno160 (0) 1
55. Dahmen Gerhard 1953 Berufsschullehrer156 (0) 1
56. Hejhal Miloslav 1950 Petrovice148 (0) 1

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: