Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 181   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Petriláková Amálie Rebeka 2009 OK Dobříš1095 (110) 16
2. Machová Monika 2009 ---1025 (40) 9
3. Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram1000 (0) 5
4. Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun955 (0) 5
5. Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram909 (10) 6
6. Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák899 (0) 5
7. Veselá Kristýna 2010 AO Střela Žebrák853 (0) 5
8. Krátká Kateřina 2009 Loko Beroun800 (0) 4
9. Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym765 (0) 5
10. Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák722 (0) 4
11. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram574 (0) 4
12. Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram499 (0) 3
13. Knolová Monika 2009 ZŠ Školní382 (0) 3
14. Achberger Sára 2009 Horymír Neumětely380 (0) 2
15. Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák370 (0) 2
16. Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků Praha366 (0) 2
17. Chrastinová Gabriela 2009 Sokol Příbram365 (0) 2
18. Nešvarová Nikola 2010 352 (0) 2
19. Klimešová Tereza 2010 Beroun344 (0) 2
20. Myšková Markéta 2009 LOKO Beroun340 (0) 2
21. Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ328 (0) 3
22. Alligerová Barbora 2010 ---320 (0) 2
23. Větrovská Terezka 2009 ---316 (0) 2
24. Vóröšová Anna 2009 Příbram VII/53300 (0) 2
25. Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín294 (0) 2
26. Šprynglová Matylda 2011 ---281 (0) 2
27. Benkovská Anna 2009 7. ZŠ Příbram277 (0) 2
28. Řezáčová Doubrava 2009 276 (0) 2
29. Spěváková Barborka 2009 7. ZŠ Příbram274 (0) 2
30. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři273 (0) 3
31. Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126269 (0) 2
32. Štufková Petra 2011 259 (0) 3
33. Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků241 (0) 2
34. Ježková Alžběta 2010 Plzeň 67240 (0) 2
35. Němcová Kristýna 2011 239 (0) 3
36. Schöbelová Nikolka 2011 217 (0) 2
37. Blaschke Ema 2009 PB VIII/124212 (0) 2
38. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ212 (0) 3
39. Brožíková Valerie 2012 202 (0) 3
40. Drnková Anežka 2010 5. ZŠ200 (0) 1
41. Matoušová Adéla 2009 195 (0) 1
42. Kantorová Zuzana 2010 Příbram195 (0) 1
43. Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun195 (0) 1
44. Novotná Berta 2009 195 (0) 1
45. Šolýová Lucie 2010 192 (0) 2
46. Žaludová Aneta 2010 3. ZŠ Příbram192 (0) 2
47. Rozinová Anna 2010 190 (0) 1
48. Kavalírová Iva 2011 Petkovy190 (0) 1
49. Trnovská Natálie 2011 ---189 (0) 2
50. Popová Simona 2010 Forest Gump Team185 (0) 1
51. Čížková Ema 2009 185 (0) 1
52. Škrabalová Andrea 2009 Jince185 (0) 1
53. Krahulcova Diana 2012 Lochovice185 (0) 1
54. Pergnerová Aneta 2010 Žatec185 (0) 1
55. Tůmová Barbora 2010 6. ZŠ185 (0) 1
56. Nováčková Eliška 2010 ZŠ Pod Sv. Horou184 (0) 2
57. Večerková Nikola 2012 Veverky182 (0) 3
58. Svobodová Gabriela 2009 180 (0) 1
59. Parezová Anna 2009 Triatlon team Pb180 (0) 1
60. Holíčková Sára 2013 Lochovice180 (0) 1
61. Vytlačilová Lucie 2010 1. ZŠ180 (0) 1
62. Ježková Viktorka 2010 Ježci176 (0) 1
63. Štychová Barbora 2010 176 (0) 1
64. Vejrová Tereza 2009 Sokol Jince176 (0) 1
65. Holíčková Lea 2013 Lochovice176 (0) 1
66. Vinšová Kristýna 2009 Hodyně172 (0) 1
67. Hrušková Lucie 2009 AC Fit řízci172 (0) 1
68. Tuková Adéla 2009 Beroun172 (0) 1
69. Čajanová Simona 2009 ZŠ Hluboš172 (0) 1
70. Zápočná Nela 2010 ---168 (0) 1
71. Vejrová Marie 2010 Sokol Jince168 (0) 1
72. Jíchová Julie 2009 1. ZŠ Příbram168 (0) 1
73. Piknerová Eliška 2010 Sokol Petřín168 (0) 1
74. Žilková Zuzana 2011 ŠSK Újezd nad Lesy164 (0) 1
75. Tučková Julie 2010 Praha 7164 (0) 1
76. Beranová Ema 2010 Vysoká Pec164 (0) 1
77. Rosolová Rozálie 2010 TK Zdice160 (0) 1
78. Tůmová Karolína 2010 Jince160 (0) 1
79. Kašková Veronika 2011 160 (0) 1
80. Cinertová Magdalena 2010 Příbram 8160 (0) 1
81. Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák160 (0) 1
82. Schovánková Veronika 2010 Střela Žebrák160 (0) 1
83. Lázinková Sabina 2010 ---156 (0) 1
84. Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince156 (0) 1
85. Karasová Martina 2010 SK Sporting Příbram156 (0) 1
86. Velflová Barbora 2010 Praha156 (0) 1
87. Zadražilová Zuzana 2009 Hořovice156 (0) 1
88. Pihávková Karolína 2012 ---156 (0) 2
89. Weeks Adélka 2009 ---152 (0) 1
90. Pechová Iva 2009 152 (0) 1
91. Permanová Stěpánka 2010 za sebe152 (0) 1
92. Černíková Adéla 2010 ---148 (0) 1
93. Kollerová Anna 2010 Sokol Jince148 (0) 1
94. Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144148 (0) 1
95. Kratochvílová Renata 2010 148 (0) 1
96. Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince144 (0) 1
97. Kočárková Lucie 2010 7. ZŠ144 (0) 1
98. Jarolímková Hana 2010 Sokol Příbram142 (0) 2
99. Feniková Amálie 2009 Ohrazenice140 (0) 1
100. Příhodová Vanesa 2010 140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 181   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: