Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (55)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2070 (70) 17
2. Svozilová Ludmila 1983 Veverky1744 (10) 11
3. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1721 (0) 9
4. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram1472 (0) 9
5. Kafková Lucie 1982 Zdice997 (0) 6
6. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun950 (0) 5
7. Povalová Eva 1984 918 (0) 5
8. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami891 (0) 5
9. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín752 (0) 4
10. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni666 (0) 4
11. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
12. Šibravová Lenka 1982 Kerteam600 (0) 3
13. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny560 (0) 3
14. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým558 (0) 3
15. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš552 (0) 3
16. Maříková Veronika 1984 žádný klub494 (0) 3
17. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram461 (0) 3
18. Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice456 (0) 3
19. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček422 (0) 3
20. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
21. Sklenářová Lucie 1993 Zdice380 (0) 2
22. Svatková Barbora 1985 Praha375 (0) 2
23. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany360 (0) 2
24. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz353 (0) 2
25. Budilová Hana 1982 ---345 (0) 2
26. Ryjáčková Iva 1988 žádný klub341 (0) 2
27. Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny333 (0) 2
28. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE328 (0) 2
29. Petáková Kateřina 1982 ....328 (0) 2
30. Holá Michaela 1984 ---317 (0) 2
31. Cajthamlová Natálie 1988 Příbram309 (0) 2
32. Kroupova Petra 1984 301 (0) 2
33. Štemberová Michaela 1983 --300 (0) 2
34. Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-)295 (0) 2
35. Kudrličková Zlata 1987 ADAM292 (0) 2
36. Ježková Monika 1983 ---291 (0) 2
37. Petriláková Zdeňka 1986 281 (0) 2
38. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team275 (0) 2
39. Bambasová Markéta 1983 ---269 (0) 2
40. Vítková Marcela 1993 ---256 (0) 2
41. Lesáková Lucie 1985 ---253 (0) 2
42. Straková Monika 1990 Matky v akci :-)216 (0) 2
43. Gecová Tereza 1983 CZ - Tarahumara200 (0) 1
44. Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun200 (0) 1
45. Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team200 (0) 1
46. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
47. Rudolfová Jitka 1986 200 (0) 1
48. Procházková - Ovizlová Martina 1986 SK Studenec195 (0) 1
49. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno195 (0) 1
50. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam195 (0) 1
51. Dubská Tereza 1989 Lokomotiva Beroun - divné holk195 (0) 1
52. Slepičková Renáta 1994 --195 (0) 1
53. Miskovič Dominika 1992 USK Praha / Perňa systém195 (0) 1
54. Benedová Gabriela 1986 Hořovice190 (0) 1
55. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy190 (0) 1
56. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice190 (0) 1
57. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer190 (0) 1
58. Šulcová Jana 1986 Beroun190 (0) 1
59. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team190 (0) 1
60. Zoulová Dominika 1992 190 (0) 1
61. Kochová Barbora 1989 AMER SPORTS Czech Republic s.r190 (0) 1
62. Moulisová Markéta 1987 Fit & Funny190 (0) 1
63. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka190 (0) 1
64. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři190 (0) 1
65. Chukhno Viktoria 1996 AC Falcon Rokycany190 (0) 1
66. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň185 (0) 1
67. Batulková Anna 1983 Panděra185 (0) 1
68. Kubrová Ida 1982 Atletika Klatovy185 (0) 1
69. Onderková Kristýna 1990 Beroun185 (0) 1
70. Jindrová Věra 1989 CZ - IT Developer185 (0) 1
71. Pirva Simona 1986 ---185 (0) 1
72. Němcová Sandra 1991 ---185 (0) 1
73. Fialová Lenka 1989 Plzeň185 (0) 1
74. Plojharová Zuzana 1994 185 (0) 1
75. Štěrbová Kateřina 1988 MAXIMA REALITY185 (0) 1
76. Petřeková Monika 1987 Rožmitál180 (0) 1
77. Doubek brennerová Lenka 1983 CZ - Zelený pruh180 (0) 1
78. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček180 (0) 1
79. Damková Petra 1992 180 (0) 1
80. Kršíková Marie 1987 Libomyšl180 (0) 1
81. Marková Veronika 1992 180 (0) 1
82. Chvalová Věra 1996 OK Lokomotiva Plzeň176 (0) 1
83. Bezuchová Markéta 1990 Divné holky Loko Beroun176 (0) 1
84. Bartošová Lenka 1982 Plzeň176 (0) 1
85. Voděrová Kateřina 1983 horolezci Dobříš176 (0) 1
86. Cejpová Tereza 1988 ---176 (0) 1
87. Chocholová Barbora 1990 TJ Lisovice176 (0) 1
88. Ksandrová Lucie 1986 Běštín176 (0) 1
89. Melišová Kateřina 1986 176 (0) 1
90. Hnízdílová Radka 1990 Za hezčí zadeček176 (0) 1
91. Šnáblová Jana 1984 BKČS176 (0) 1
92. Kopecká Kateřina 1990 Terka&Kačka176 (0) 1
93. Hošková Barbora 1993 176 (0) 1
94. Cuříková Petra 1983 BŽB176 (0) 1
95. Grossová Tereza 1991 176 (0) 1
96. Kavandová Petra 1992 176 (0) 1
97. Rejzková Štěpánka 1982 Holoubkov172 (0) 1
98. Rašková Martina 1982 AC Praha172 (0) 1
99. Doubravová Jitka 1993 172 (0) 1
100. Mezerová Iva 1984 172 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 202   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: