Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (40)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 161   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2070 (100) 20
2. Večerková Marcela 1981 Veverky2055 (80) 18
3. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb2005 (100) 20
4. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1901 (70) 17
5. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM1805 (0) 10
6. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.1794 (20) 12
7. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha1075 (0) 7
8. Gregorová Daniela 1974 Komárov861 (0) 5
9. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram841 (0) 5
10. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři665 (0) 4
11. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice664 (0) 4
12. Matulová Alice 1978 relax560 (0) 4
13. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram552 (0) 3
14. Bonková Gisela 1975 Příbram534 (0) 4
15. Prunerová Eva 1979 ---523 (0) 3
16. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team521 (0) 3
17. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely516 (0) 3
18. Urbanová Zora 1974 ---468 (0) 3
19. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov400 (0) 2
20. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B400 (0) 2
21. Junková Kristýna 1979 Plzenští běžci400 (0) 2
22. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram390 (0) 2
23. Grygarová Jana 1979 Kokrdov385 (0) 2
24. Štefaničová Hana 1976 Příbram375 (0) 2
25. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha375 (0) 2
26. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram356 (0) 2
27. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly340 (0) 2
28. Chroustová Lucie 1978 Raffiruners329 (0) 2
29. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška328 (0) 2
30. Čábelková Alexandra 1976 Příbram328 (0) 2
31. Dragounová Jitka 1977 324 (0) 2
32. Šounova Jana 1979 324 (0) 2
33. Štefanová Lucie 1979 324 (0) 2
34. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov320 (0) 2
35. Havrlíková Veronika 1977 TJ Trnkov316 (0) 2
36. Petriláková Petra 1976 ---312 (0) 2
37. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr308 (0) 2
38. Klimešová Soňa 1972 307 (0) 2
39. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy304 (0) 2
40. Vyhlasová Tereza 1979 winx club303 (0) 2
41. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží301 (0) 2
42. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team298 (0) 2
43. Adamová Lenka 1978 Praha296 (0) 2
44. Nováková Lenka 1975 290 (0) 2
45. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B289 (0) 2
46. Mošnová Markéta 1976 289 (0) 2
47. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři288 (0) 2
48. Voříšková Martina 1973 Loko Beroun284 (0) 2
49. Kutmanová Maruška 1980 Runners Ltd.244 (0) 2
50. Bojko Petra 1981 Runners Ltd.237 (0) 2
51. Samcová Lucie 1977 CZ - SK Řepice200 (0) 1
52. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1
53. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha200 (0) 1
54. Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM200 (0) 1
55. Zezulková Kateřina 1980 --200 (0) 1
56. Hejtíková Gabriela 1981 ---195 (0) 1
57. Richtaršič Alma 1973 DMP Celje195 (0) 1
58. Brumlichová Romana 1974 Medvědí doupě195 (0) 1
59. Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team195 (0) 1
60. Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun195 (0) 1
61. Teplá Jana 1979 Úvaly195 (0) 1
62. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice190 (0) 1
63. Deimová Miroslava 1977 CZ - BLK Tábor190 (0) 1
64. Kletečková Markéta 1979 ---190 (0) 1
65. Hrubá Gábina 1977 Skálíci185 (0) 1
66. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun185 (0) 1
67. Truckenmuller Claudia 1974 Schreienerei Rapold185 (0) 1
68. Dvořáková Denisa 1981 Atlet Šestajovice185 (0) 1
69. Čapková Martina 1977 Příbram180 (0) 1
70. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk180 (0) 1
71. Hřídelová Pavla 1978 Praha180 (0) 1
72. Jalůvková Renáta 1978 CZ - CARAMBA! Team180 (0) 1
73. Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři180 (0) 1
74. Fejfarová Karla 1979 Run180 (0) 1
75. Vildmonová Pavla 1974 Beroun180 (0) 1
76. Vogt Peggy 1977 TSV 1888 Falkenau176 (0) 1
77. Vagnerová Zuzana 1980 176 (0) 1
78. Accardo Francesca 1977 AC Laura176 (0) 1
79. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz176 (0) 1
80. Jeníková Zdeňka 1974 176 (0) 1
81. Vodička Tatiana 1980 176 (0) 1
82. Malá Zuzka 1980 Helebuci172 (0) 1
83. Strouhalová Ilona 1973 CZ - MAJKL MITS172 (0) 1
84. Šnoblová Klára 1980 ---172 (0) 1
85. Bloudková Jana 1976 Atipic172 (0) 1
86. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU168 (0) 1
87. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství168 (0) 1
88. Sitařová Kateřina 1977 DGP168 (0) 1
89. Röderová Silvie 1979 BŽB168 (0) 1
90. Vrbovcová Hanka 1980 LUSTIG HEROES168 (0) 1
91. Janečková Iva 1977 168 (0) 1
92. Egemová Linda 1981 Valoa Race164 (0) 1
93. Vršecká Naďa 1981 164 (0) 1
94. Orságová Lucie 1973 164 (0) 1
95. Levanti Hana 1977 Levandulová164 (0) 1
96. Prašková Ivana 1975 České Budějovice164 (0) 1
97. Mansoorová Lucie 1981 Praha164 (0) 1
98. Ruchařová Martina 1978 Run go kořeny164 (0) 1
99. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun160 (0) 1
100. Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy160 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 161   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: