Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (55)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2090 (90) 19
2. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany2085 (110) 21
3. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2025 (110) 21
4. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1851 (10) 11
5. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice1758 (0) 10
6. Krůtová Marcela 1971 Lhota1254 (0) 7
7. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš570 (0) 3
8. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák508 (0) 3
9. Šípová Irena 1962 Strašice380 (0) 2
10. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice370 (0) 2
11. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice370 (0) 2
12. Hofmanová Libuše 1971 ---360 (0) 2
13. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy340 (0) 2
14. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha200 (0) 1
15. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer200 (0) 1
16. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí200 (0) 1
17. Procházková Karolína 1964 Hořovice200 (0) 1
18. Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy200 (0) 1
19. Honzáková Jiřina 1965 CZ195 (0) 1
20. Wohlrabová Jitka 1969 Šumperk195 (0) 1
21. Slivkaničová Ivana 1962 Hisport190 (0) 1
22. Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA190 (0) 1
23. Markoja Saša 1970 DMP Celje190 (0) 1
24. Středová Ivana 1965 ---190 (0) 1
25. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč190 (0) 1
26. Flieglová Alena 1962 Sabzo190 (0) 1
27. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau185 (0) 1
28. Třísková Katarina 1971 Praha 6185 (0) 1
29. Fairaislová Kateřina 1971 185 (0) 1
30. Turečková Jana 1968 TK Bohutín185 (0) 1
31. Vítkovská Ivana 1971 Hýskov185 (0) 1
32. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun180 (0) 1
33. Čekanová Romana 1969 Praha 4180 (0) 1
34. Geiger Claudia 1962 DJK Schwabisch Gmund180 (0) 1
35. Rojová Monika 1966 Sokol Spálené Poříčí180 (0) 1
36. Němcová Alena 1964 Bonbon180 (0) 1
37. Chmelové Iva 1962 Běžecký klub České spořitelny180 (0) 1
38. Nová Jana 1971 OK Dobříš176 (0) 1
39. Treybalová Zuzka 1968 --176 (0) 1
40. Hrubá Monika 1969 176 (0) 1
41. Anna kubičková Eliška 1966 CZ - SC MARATHON Plzeň176 (0) 1
42. Jarošová Zuzana 1964 Rungo pro ženy176 (0) 1
43. Burianová Martina 1970 Březnice176 (0) 1
44. Feniková Renáta 1968 Ohrazenice176 (0) 1
45. Jirásková Eva 1964 Lanškroun176 (0) 1
46. Nádherová Hana 1968 Hradec Králové172 (0) 1
47. Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany172 (0) 1
48. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU172 (0) 1
49. Kočová Jana 1963 172 (0) 1
50. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky172 (0) 1
51. Stračáková Zdeňka 1970 172 (0) 1
52. Součková Helena 1962 Tochovice172 (0) 1
53. Křížová Klára 1968 Pražské lamy168 (0) 1
54. Peřinová Zdenka 1968 168 (0) 1
55. Suchopárová Ivana 1969 Dobříš160 (0) 1
56. Vlnasová Jana 1971 --152 (0) 1

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: