Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 1269   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hostička Jan 1979 Příbram2075 (100) 20
2. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram1985 (70) 17
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1911 (40) 14
4. Franěk Jan 1998 Triklub Příbram1846 (30) 13
5. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1822 (110) 21
6. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1807 (20) 12
7. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1787 (10) 11
8. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1688 (100) 20
9. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1684 (100) 20
10. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1598 (0) 9
11. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb1470 (20) 12
12. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1380 (0) 7
13. Mejzr Dušan 1974 Veverky1334 (110) 21
14. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1322 (50) 15
15. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1264 (40) 14
16. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1261 (0) 8
17. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1216 (0) 10
18. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1215 (30) 13
19. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1214 (20) 12
20. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1131 (40) 14
21. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1122 (90) 19
22. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1101 (50) 15
23. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram1098 (90) 19
24. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1078 (0) 7
25. Čekan Václav 1992 Vyběhej se1039 (20) 12
26. Šnobl Jiří 1959 Příbram1028 (10) 11
27. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1018 (0) 6
28. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha960 (30) 13
29. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany934 (0) 8
30. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani910 (80) 18
31. Turek Jiří 1962 Chaloupky901 (20) 12
32. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno893 (0) 5
33. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři886 (0) 7
34. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky872 (120) 22
35. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun860 (0) 6
36. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť850 (0) 5
37. Hřídel Radek 1974 Příbram796 (50) 15
38. Valek Marian 1975 KB Kapslovna769 (0) 5
39. Raboch Ivan 1966 Žebrák754 (0) 5
40. Toušek Petr 1980 Salviaparadise717 (0) 5
41. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři714 (0) 5
42. Vitásek Josef 1958 Buková696 (0) 9
43. Petrilák Miroslav 1966 Příbram676 (110) 21
44. Redlich Tomáš 1988 San Piego659 (0) 7
45. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha657 (20) 12
46. Svoboda Jan 1943 Příbram651 (60) 16
47. Hošek Stanislav 1974 Buková636 (0) 7
48. Horký Jan 1977 Internet Příbram631 (0) 5
49. Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice613 (0) 6
50. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun609 (0) 6
51. Burian Michal 1994 Vyběhej se592 (0) 4
52. Bureš Pavel 1994 SK Tlustice592 (0) 6
53. Šára Pavel 1974 AC Praha 1890570 (0) 4
54. Fencl Radek 1965 SK Vlaška568 (0) 6
55. Koláček Jan 1985 ---567 (0) 4
56. Minařík Petr 1976 Rokycany565 (0) 3
57. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki559 (0) 6
58. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy554 (0) 8
59. Bodický Michal 1997 ---545 (0) 4
60. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky536 (0) 3
61. Brabec Miloslav 1956 Rokycany536 (0) 8
62. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team530 (0) 3
63. Beshir Ervin 1967 SK Zdice516 (0) 3
64. Šťastný Tomáš 1979 Modřany513 (0) 3
65. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz496 (0) 3
66. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram481 (0) 8
67. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram472 (0) 6
68. Rataj Pavel 1969 Rokycany466 (0) 5
69. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM455 (0) 9
70. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice451 (0) 3
71. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec448 (0) 3
72. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy434 (0) 6
73. Lacina Josef 1978 CK Záluží432 (0) 5
74. Hurajt Marek 1987 Hořovice430 (0) 4
75. Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany420 (0) 3
76. Prenosil Stanislav 1972 Březnice416 (0) 6
77. Šiman Eduard 1965 Praha 10414 (0) 5
78. Váňa Miloslav 1963 Bohutín406 (0) 7
79. Ungr Antonín 1952 Kozojedy404 (0) 10
80. Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team403 (0) 4
81. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček400 (0) 5
82. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov388 (0) 3
83. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo380 (0) 2
84. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club380 (0) 2
85. Rendl Josef 1976 tj packa praha375 (0) 2
86. Schovánek Petr 1965 Krčský les368 (0) 4
87. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun365 (0) 2
88. Flaks Jan 1966 AC Nýřany358 (0) 3
89. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň357 (10) 11
90. Sova Matěj 1988 Pankration Gym351 (0) 3
91. Hlas Jakub 1989 KERTEAM348 (0) 2
92. Kašák Lubuš 1968 Višňová342 (0) 4
93. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři340 (0) 2
94. Čada Radim 1976 Podkoží340 (0) 2
95. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B340 (0) 2
96. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany335 (0) 2
97. Flachs Michal 1987 Podlesí334 (0) 5
98. Dočkálek Libor 1973 Dobříš332 (0) 2
99. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice329 (0) 3
100. Veselý Michal 1975 CK Záluží328 (0) 6

Záznamů: 1-100 z celkem 1269   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: