Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 598   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hostička Jan 1979 Příbram2085 (100) 20
2. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2010 (70) 17
3. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1897 (20) 12
4. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1876 (100) 20
5. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1686 (50) 15
6. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky1554 (90) 19
7. Čekan Václav 1992 Vyběhej se1507 (20) 12
8. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram1496 (50) 15
9. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1385 (0) 7
10. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1383 (0) 8
11. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1203 (0) 7
12. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram1089 (0) 6
13. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy992 (0) 8
14. Redlich Tomáš 1988 San Piego984 (0) 7
15. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun980 (0) 6
16. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno928 (0) 5
17. Krahulec Marek 1988 Lochovice875 (0) 9
18. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun853 (0) 6
19. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři841 (0) 5
20. Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice839 (0) 6
21. Bureš Pavel 1994 SK Tlustice828 (0) 6
22. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki804 (0) 6
23. Toušek Petr 1980 Salviaparadise803 (0) 5
24. Horký Jan 1977 Internet Příbram767 (0) 5
25. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy728 (0) 6
26. Koláček Jan 1985 ---677 (0) 4
27. Burian Michal 1994 Vyběhej se670 (0) 4
28. Lacina Josef 1978 CK Záluží649 (0) 5
29. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček606 (0) 5
30. Flachs Michal 1987 Podlesí604 (0) 5
31. Hurajt Marek 1987 Hořovice584 (0) 4
32. Šťastný Tomáš 1979 Modřany545 (0) 3
33. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz528 (0) 3
34. Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží524 (0) 5
35. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice505 (0) 3
36. Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany485 (0) 3
37. Sova Matěj 1988 Pankration Gym468 (0) 3
38. Veselý Lukáš 1994 462 (0) 4
39. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice442 (0) 3
40. Pergler Lukáš 1992 Komárov412 (0) 3
41. Smítal Jan 1985 Drahlín406 (0) 3
42. Merhout Jiří 1983 CK Záluží389 (0) 4
43. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo385 (0) 2
44. Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club380 (0) 2
45. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun375 (0) 2
46. Hlas Jakub 1989 KERTEAM370 (0) 2
47. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy367 (0) 4
48. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři361 (0) 2
49. Vavruška Ondřej 1991 Stochov360 (0) 3
50. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany359 (0) 2
51. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň359 (0) 2
52. Bernášek Aleš 1978 ---358 (0) 3
53. Zadražil Michal 1979 Hořovice354 (0) 3
54. Špecián Jiří 1982 346 (0) 3
55. Bělohradský Bedřich 1989 Příbram338 (0) 3
56. Ježek Petr 1977 IAMX336 (0) 2
57. Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup334 (0) 3
58. Provazník Jan 1979 Bohutín333 (0) 3
59. Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr333 (0) 4
60. Janeček Petr 1979 Praha328 (0) 2
61. Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice326 (0) 4
62. Karban Zdeněk 1977 --324 (0) 2
63. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí324 (0) 2
64. Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram324 (0) 2
65. Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun324 (0) 2
66. Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk321 (0) 3
67. Volejník Michal 1988 Praha320 (0) 2
68. Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun301 (0) 2
69. Zeman Václav 1984 Bell297 (0) 2
70. Chochola Petr 1977 Florbal NS296 (0) 2
71. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy296 (0) 3
72. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery292 (0) 2
73. Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic292 (0) 5
74. Malát Milan 1978 Hluboš291 (0) 3
75. Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun285 (0) 2
76. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun284 (0) 2
77. Folber Vladimír 1977 --283 (0) 2
78. Vršecký Jan 1983 Na vrcholu283 (0) 3
79. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice278 (0) 2
80. Hromádka Jiří 1980 Písek274 (0) 2
81. Huml František 1985 Team Internet Pb272 (0) 3
82. Brož Luboš 1980 ---262 (0) 2
83. Pondělíček Michal 1995 Hořovice254 (0) 2
84. Škrlant Martin 1979 Žebrák246 (0) 2
85. Trčka Ondřej 1981 Březnice244 (0) 2
86. Fousek Vlastimil 1978 Vorvani243 (0) 3
87. Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň240 (0) 2
88. Paul Pavel 1987 239 (0) 3
89. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily236 (0) 2
90. Sladký Lukáš 1987 Vorvani232 (0) 2
91. Toufar Karel 1978 Dobříš229 (0) 2
92. Vašík Miroslav 1995 Lochovice229 (0) 2
93. Holeček Petr 1996 Vyběhej se226 (0) 2
94. Hula Aleš 1980 SK Jince225 (0) 2
95. Hejnic Tomáš 1980 Obecnice224 (0) 2
96. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník223 (0) 2
97. Turský Tomáš 1983 ---221 (0) 2
98. Adam Petr 1982 Praha221 (0) 2
99. Červinka Karel 1991 Stochov215 (0) 2
100. Matoušek Václav 1977 213 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 598   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: