Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 342   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2040 (110) 21
2. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2015 (40) 14
3. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1965 (100) 20
4. Mejzr Dušan 1974 Veverky1814 (110) 21
5. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun1746 (0) 9
6. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1725 (30) 13
7. Němec Jan 1971 Spartak Strašice1721 (0) 10
8. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš1721 (40) 14
9. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1689 (40) 14
10. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram1672 (90) 19
11. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1574 (80) 18
12. Hřídel Radek 1974 Příbram1483 (50) 15
13. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1198 (0) 7
14. Smetana Michal 1973 Smetana TEAM1130 (0) 9
15. Hošek Stanislav 1974 Buková1070 (0) 7
16. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram1038 (0) 8
17. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť955 (0) 5
18. Valek Marian 1975 KB Kapslovna924 (0) 5
19. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram818 (0) 6
20. Prenosil Stanislav 1972 Březnice813 (0) 6
21. Veselý Michal 1975 CK Záluží763 (0) 6
22. Rataj Pavel 1969 Rokycany762 (0) 5
23. Šára Pavel 1974 AC Praha 1890720 (0) 4
24. Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš688 (0) 6
25. Ševít Jan 1973 Srub Hořovice659 (0) 6
26. Minařík Petr 1976 Rokycany600 (0) 3
27. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky585 (0) 3
28. Beshir Ervin 1967 SK Zdice580 (0) 3
29. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team580 (0) 3
30. Kašák Lubuš 1968 Višňová578 (0) 4
31. Chrastina Jaroslav 1973 ---541 (0) 4
32. Voříšek Jan 1973 Vorvani538 (0) 5
33. Čekan Václav 1969 Vyběhej se536 (0) 4
34. Duník Štěpán 1975 Příbram521 (0) 4
35. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun485 (0) 4
36. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné463 (0) 3
37. Bábíček Matěj 1974 Příbram463 (0) 4
38. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram456 (0) 4
39. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno452 (0) 3
40. Kareš Martin 1973 Vižina450 (0) 3
41. Brožík Valdemar 1976 ---411 (0) 4
42. Rendl Josef 1976 tj packa praha395 (0) 2
43. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B395 (0) 2
44. Hrubec Martin 1973 Březnice391 (0) 4
45. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice387 (0) 3
46. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost385 (0) 2
47. Dočkálek Libor 1973 Dobříš385 (0) 2
48. Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun380 (0) 3
49. Čada Radim 1976 Podkoží375 (0) 2
50. Malina Petr 1969 Borek371 (0) 2
51. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory370 (0) 3
52. Čermák Martin 1976 Stěžov365 (0) 3
53. Kozák Jan 1976 CZ361 (0) 2
54. Placatka Stanislav 1969 Příbram354 (0) 3
55. Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha352 (0) 2
56. Pavlica Martin 1972 345 (0) 3
57. Lukáš Petr 1974 Rideko bike344 (0) 2
58. Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team338 (0) 2
59. Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky332 (0) 2
60. Kindl Marek 1969 Loko Beroun324 (0) 2
61. Malý Kamil 1971 Klínec320 (0) 2
62. Hošpes Miloslav 1975 Statenice317 (0) 2
63. Klepetko David 1968 Šutry304 (0) 2
64. Holeček Michal 1974 Karlštejn297 (0) 2
65. Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy292 (0) 2
66. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb292 (0) 2
67. Homolka Petr 1974 Hořovice291 (0) 2
68. Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš275 (0) 2
69. Kupeček Pavel 1971 Příbram274 (0) 3
70. Kučera Pavel 1971 OK Dobříš273 (0) 2
71. Martinek Jiří 1970 Ženci269 (0) 2
72. Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd265 (0) 2
73. Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic263 (0) 3
74. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice258 (0) 2
75. Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory258 (0) 3
76. Špína Martin 1974 Milfisk alto247 (0) 2
77. Klimeš Václav 1968 244 (0) 2
78. Franc Daniel 1972 Karlos Gym242 (0) 2
79. Krejzar Pavel 1971 Záběhlice241 (0) 2
80. Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun239 (0) 2
81. Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice225 (0) 2
82. Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek224 (0) 2
83. Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí221 (0) 2
84. Malý Miloslav 1969 Zbraslav221 (0) 2
85. Abraham Roman 1971 Lochovice217 (0) 2
86. Havlíček Jan 1973 Medicinman210 (0) 2
87. Rektor Antonín 1975 Modřany200 (0) 1
88. Fujáček Jan 1975 Klacky200 (0) 1
89. Kunčar David 1975 Praha 10200 (0) 1
90. Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž200 (0) 1
91. Schiele Paul 1968 LSG Aalen195 (0) 1
92. Bambas Josef 1971 FOKOLARE195 (0) 1
93. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec195 (0) 1
94. Flígr Daniel 1975 Letos v klidu192 (0) 2
95. Tanov Marcel 1970 Strančice191 (0) 2
96. Štefl Miroslav 1972 CZ - Running klap190 (0) 1
97. Vondráček Gustav 1972 190 (0) 1
98. Přibyl Alois 1973 Kvilda190 (0) 1
99. Fořt Jiří 1970 1970.0190 (0) 2
100. Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice190 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 342   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: