Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 141   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram2010 (10) 11
2. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1920 (20) 12
3. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1870 (120) 22
4. Šnobl Jiří 1959 Příbram1860 (10) 11
5. Turek Jiří 1962 Chaloupky1826 (20) 12
6. Petrilák Miroslav 1966 Příbram1803 (110) 21
7. Vitásek Josef 1958 Buková1632 (0) 9
8. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice1519 (10) 11
9. Váňa Miloslav 1963 Bohutín1163 (0) 7
10. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1124 (0) 6
11. Raboch Ivan 1966 Žebrák995 (0) 5
12. Šiman Eduard 1965 Praha 10871 (0) 5
13. Butzke Petr 1959 Kotva Braník803 (0) 5
14. Schovánek Petr 1965 Krčský les741 (0) 4
15. Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team719 (0) 4
16. Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice679 (0) 4
17. Vokáč Roman 1962 Zdice676 (0) 4
18. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun665 (0) 4
19. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec590 (0) 3
20. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov590 (0) 3
21. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka569 (0) 4
22. Flaks Jan 1966 AC Nýřany565 (0) 3
23. Redlich Roman 1965 San Piego530 (0) 3
24. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku520 (0) 3
25. Häusler Václav 1963 492 (0) 3
26. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák468 (0) 3
27. Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava461 (0) 3
28. Schovánek Milan 1962 Krčský les B460 (0) 3
29. Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun400 (0) 2
30. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram371 (0) 2
31. Rada Petr 1966 ACOH Praha365 (0) 2
32. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod356 (0) 2
33. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice348 (0) 2
34. Benýr Pavel 1963 MBM Praha348 (0) 2
35. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890336 (0) 2
36. Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle328 (0) 2
37. Němec Miloš 1959 BonBon328 (0) 2
38. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO320 (0) 2
39. Čečil Milan 1965 Plzenští běžci320 (0) 2
40. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team303 (0) 2
41. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice285 (0) 2
42. Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava200 (0) 1
43. Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň200 (0) 1
44. Mraček Jan 1966 Technika Praha200 (0) 1
45. Mach Pavel 1965 MK Kladno195 (0) 1
46. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří195 (0) 1
47. Živný Michal 1963 Stromovka195 (0) 1
48. Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha195 (0) 1
49. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein195 (0) 1
50. Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť195 (0) 1
51. Henker Alexander 1958 195 (0) 1
52. Pech Roman 1962 Ski Šumava195 (0) 1
53. Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým195 (0) 1
54. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA190 (0) 1
55. Siherle Borut 1965 DMP Celje190 (0) 1
56. Nesvačil Tomáš 1958 Příbram190 (0) 1
57. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice190 (0) 1
58. Vaněk Pavel 1964 Praha190 (0) 1
59. Vlasák Petr 1963 Ho Přírodní vědy Praha190 (0) 1
60. Patera Miroslav 1963 BK Louny190 (0) 1
61. Kucko Miroslav 1958 Liberec185 (0) 1
62. Hanzík Ladislav 1964 CZ185 (0) 1
63. Panthen Andreas 1961 LG Buchsbaum Berlin185 (0) 1
64. Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor185 (0) 1
65. Hojda Petr 1957 Klenci p.Čerchovem185 (0) 1
66. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice185 (0) 1
67. Bareš Michal 1959 Blast Team185 (0) 1
68. Vlček Bohumil 1960 Praha 13180 (0) 1
69. Voráček Karel 1963 Sokol Dolany180 (0) 1
70. Král Jiří 1964 Písek180 (0) 1
71. Belobrad Ivan 1966 CZ - Pastiny Žamberk180 (0) 1
72. Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK180 (0) 1
73. Minčev Jvan 1957 Praha180 (0) 1
74. Velehradský Petr 1959 Nučice180 (0) 1
75. Chvojka Zbyšek 1964 TJ Spofa180 (0) 1
76. Paleček Bohumil 1957 Louňovice180 (0) 1
77. Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák176 (0) 1
78. Bezrouk Jiří 1962 CZ - Consultech Service176 (0) 1
79. Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun176 (0) 1
80. Novák David 1966 CB Praha 13176 (0) 1
81. Hájek Jindřich 1965 176 (0) 1
82. Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda172 (0) 1
83. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team172 (0) 1
84. Fiřt Petr 1957 KC Příbram172 (0) 1
85. Fárník Tomáš 1957 CZ172 (0) 1
86. Šmída Miloslav 1960 Stříbro172 (0) 1
87. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS172 (0) 1
88. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany168 (0) 1
89. Chroust Jan 1960 Křinický pivovar Krásná Lípa168 (0) 1
90. Medřický Václav 1965 168 (0) 1
91. Wiesner Konstantin 1966 CZ - Runningklap168 (0) 1
92. Blažek Roman 1966 SK007168 (0) 1
93. Mezník Vladimír 1964 LBE168 (0) 1
94. Lachman Jan 1962 neorganizovaný164 (0) 1
95. Miřejovský Tomáš 1961 Sabzo Praha164 (0) 1
96. Fait František 1966 CZ164 (0) 1
97. Černý Karel 1960 RK Evropa Plzeň164 (0) 1
98. Chmel Zdeněk 1962 Běžecký klub České spořitelny164 (0) 1
99. Svoboda Václav 1966 CZ160 (0) 1
100. Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice160 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 141   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: