Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-75 z celkem 75   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1965 (30) 13
2. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha1942 (20) 12
3. Ungr Antonín 1952 Kozojedy1808 (0) 10
4. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany1595 (0) 8
5. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice1593 (0) 9
6. Brabec Miloslav 1956 Rokycany1522 (0) 8
7. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky1446 (0) 8
8. Rock Jan 1954 Sokol Unhošť853 (0) 5
9. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice685 (0) 4
10. Frič Pavel 1955 Checomacoco570 (0) 3
11. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE560 (0) 3
12. Havlín Antonín 1955 Praha 5543 (0) 3
13. Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno518 (0) 3
14. Folber Vladimír 1951 PSK Olymp395 (0) 2
15. Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha385 (0) 2
16. Marek Václav 1956 Sherpa380 (0) 2
17. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice370 (0) 2
18. Březina Aleš 1951 veteráni Chouzavá370 (0) 2
19. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov367 (0) 2
20. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno354 (0) 2
21. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno350 (0) 2
22. Kuncl Franta 1950 Příbram338 (0) 2
23. Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy301 (0) 2
24. Scheinherr Jiří 1951 Blatná271 (0) 2
25. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
26. Alekseev Alexander 1956 CZ - Farma Vyšehrad200 (0) 1
27. Mlynek Emil 1955 OÚ Ráztočno200 (0) 1
28. Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice200 (0) 1
29. Lípa Václav 1952 Černošice195 (0) 1
30. Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice195 (0) 1
31. Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky195 (0) 1
32. Nový Břetislav 1947 SABZO Praha195 (0) 1
33. Zeman Jiří 1950 Liteň - Leč195 (0) 1
34. Jirmus Pavel 1954 Sokol Ovčáry195 (0) 1
35. Pokorný Lubomír 1955 CZ - Rabbits Znojmo195 (0) 1
36. Filip Karel 1955 MK Kladno195 (0) 1
37. Cikán Jaroslav 1955 Příbram195 (0) 1
38. Fryč Miloslav 1955 CZ190 (0) 1
39. Sadílek Václav 1950 Albrechtice190 (0) 1
40. Doucha František 1952 AVC Praha190 (0) 1
41. Menšík Jan 1956 Jablonec nad Nisou190 (0) 1
42. Štěpánek Pavel 1956 --190 (0) 1
43. Javůrek Jiří 1948 Maratonstav190 (0) 1
44. Pullman Miroslav 1950 Jablonec nad Nisou190 (0) 1
45. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe185 (0) 1
46. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři185 (0) 1
47. Frumin Marc 1950 S/L CA Fourmies185 (0) 1
48. Urban Josef 1956 SABZO185 (0) 1
49. Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha180 (0) 1
50. Lukačišin Milan 1955 CKS Malát Klatovy180 (0) 1
51. Říha Vladimír 1955 180 (0) 1
52. Vladyka Jaromír 1956 Studio POLE Velké Popovice180 (0) 1
53. Bartoš Miroslav 1953 BK Louny180 (0) 1
54. Kosirnik Vasko 1948 DMP Celje176 (0) 1
55. Tučný Jan 1947 MK Pardubice176 (0) 1
56. Návrátil Josef 1949 SK Strančice172 (0) 1
57. Fiala Jiří 1956 ---172 (0) 1
58. Šesták Jindřich 1956 KKK Praha172 (0) 1
59. Les Josef 1947 TJ Maratonstav168 (0) 1
60. Oberski Franc 1956 DMP Celje168 (0) 1
61. Simonic Odon 1952 DMP Celje164 (0) 1
62. Novak Stane 1952 DMP Celje160 (0) 1
63. Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál156 (0) 1
64. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť156 (0) 1
65. Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány156 (0) 1
66. Vimer Jan 1955 Kladno152 (0) 1
67. Osladil Miroslav 1952 CZ - AK Olomouc152 (0) 1
68. Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec148 (0) 1
69. Chlumský Luboš 1956 Praha Vokovice148 (0) 1
70. Mráz Miloslav 1949 Blatná144 (0) 1
71. Kummer Reinhard 1947 Lauffreunde144 (0) 1
72. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál140 (0) 1
73. Hahn Norbert 1950 DJK Schwaebisch Gmuend140 (0) 1
74. Dahmen Gerhard 1953 Berufsschullehrer137 (0) 1
75. Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti134 (0) 1

Záznamů: 1-75 z celkem 75   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: