Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 111   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pixová Natálie 2010 1610 (20) 10
2. Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram1135 (0) 6
3. Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun790 (0) 4
4. Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram634 (0) 4
5. Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák595 (0) 3
6. Miclíková Kristýna 2010 580 (0) 3
7. Žilková Zuzana 2011 ŠSK Újezd nad Lesy552 (0) 3
8. Brožíová Valerie 2012 411 (0) 3
9. Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym370 (0) 2
10. Jarolímková Marie 2010 MŠ Pohádka370 (0) 3
11. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram344 (0) 2
12. Trnovská Natálie 2011 ---336 (0) 2
13. Šolcová Karolína 2013 Šolc Team329 (0) 2
14. Večerková Nikola 2012 Veverky324 (0) 2
15. Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ284 (0) 2
16. Štufková Petra 2011 273 (0) 2
17. Němcová Kristýna 2011 263 (0) 2
18. Schusová Marie 2011 Řevnice246 (0) 2
19. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ221 (0) 2
20. Brožová Markéta 2013 MŠ Školní211 (0) 2
21. Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko204 (0) 2
22. Rejzková Kateřina 2011 AC Falcon Rokycany200 (0) 1
23. Šebková Josefína 2010 200 (0) 1
24. Klimešová Tereza 2010 Beroun195 (0) 1
25. Popová Simona 2010 Forest Gump Team190 (0) 1
26. Tuláčková Žaneta 2011 Dřetovice190 (0) 1
27. Štohanzlová Silvie 2010 Restart Boxing Tochovice190 (0) 1
28. Kropáčková Veronika 2010 190 (0) 1
29. Vejrová Marie 2010 Sokol Jince185 (0) 1
30. Mašková Julie 2010 ZŠ Cerhovice185 (0) 1
31. Smíšková Ella 2010 185 (0) 1
32. Brlai Nela 2013 184 (0) 2
33. Veselá Kristýna 2010 AO Střela Žebrák180 (0) 1
34. Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín180 (0) 1
35. Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince180 (0) 1
36. Kašková Veronika 2011 180 (0) 1
37. Schöbelová Nikolka 2011 180 (0) 1
38. Šnajdrová Agáta 2010 Lhota u PB 144180 (0) 1
39. Sojková Dorota 2010 Loko Beroun180 (0) 1
40. Lieblichová Lucie Veronika 2010 MŠ Jungmannova PB176 (0) 1
41. Kaprhálová Rozárie 2011 Rpety176 (0) 1
42. Hrubcová Šárka 2010 176 (0) 1
43. Křenová Amelie 2010 zš Jince176 (0) 1
44. Jirásková Barbora 2011 176 (0) 1
45. Weissová Kristýna 2011 Kladno176 (0) 1
46. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři172 (0) 1
47. Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince172 (0) 1
48. Míková Viktorka 2013 172 (0) 1
49. Lajbnerová Lucie 2011 172 (0) 1
50. Drahá Zuzana 2010 172 (0) 1
51. Choutková Kamila 2011 Jince168 (0) 1
52. Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou168 (0) 1
53. Sirutková Marie 2011 168 (0) 1
54. Achberger Kateřina 2011 Neumětely168 (0) 1
55. Šilhanová Michaela 2010 164 (0) 1
56. Dlouhá Zdeňka 2011 Ohrazenice164 (0) 1
57. Paulová Lily 2011 164 (0) 1
58. Ambrušová Klára 2010 Zličín164 (0) 1
59. Tůmová Vaneska 2012 MS Jince160 (0) 1
60. Krákorová Jana 2010 160 (0) 1
61. Černá Nela 2011 Srbsko160 (0) 1
62. Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316158 (0) 2
63. Šípková Natálka 2011 Příbram 506156 (0) 1
64. Truská Barbora 2012 156 (0) 1
65. Týlová Magadaléna 2011 Praha 5156 (0) 1
66. Horáčková Elen 2010 152 (0) 1
67. Šilhanová Míša 2013 152 (0) 1
68. Zoulková Alběta 2010 Dobřichovice152 (0) 1
69. Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní152 (0) 1
70. Juríková Barbora 2010 MŠ Obecnice148 (0) 1
71. Šmídová Eliška 2010 148 (0) 1
72. Eliášová Tereza 2012 144 (0) 1
73. Drnková Anežka 2010 5. ZŠ144 (0) 1
74. Hykešová Tereza 2010 144 (0) 1
75. Ptáčková Adélka 2011 140 (0) 1
76. Švehlová Lucie 2010 MŠ Obecnice137 (0) 1
77. Paulová Petra 2012 137 (0) 1
78. Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko134 (0) 1
79. Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka131 (0) 1
80. Kubová Petra 2010 ---128 (0) 1
81. Pechová Hana 2011 122 (0) 1
82. Nelibová Viktorie 2012 122 (0) 1
83. Hřídelová Eva 2011 113 (0) 1
84. Drahá Lucie 2012 113 (0) 1
85. Prokešová Adéla 2010 Sádek 72110 (0) 1
86. Štílcová Kateřina 2010 110 (0) 1
87. Rojová Nikolka 2011 Příbram VII108 (0) 1
88. Jarolímková Hana 2010 Sokol Příbram106 (0) 1
89. Novotná Vanesa 2010 MŠ Sluníčko106 (0) 1
90. Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní104 (0) 1
91. Javůrková Jana 2012 104 (0) 1
92. Pihávková Karolína 2012 ---102 (0) 1
93. Dušková Martina 2010 ZŠ Obecnice100 (0) 1
94. Hřídelová Adina 2010 100 (0) 1
95. Waldhauserová Silvie 2014 98 (0) 1
96. Javůrková Eliška 2014 94 (0) 1
97. Rozmajzlová Anna 2014 92 (0) 1
98. Pankunčová Julie 2014 90 (0) 1
99. Holá Eliška 2012 90 (0) 1
100. Záhorczová Ella 2014 Teplice86 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 111   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: